Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 paź 2016, 09:21
Marcin2013, to tylko grypa. Przejdzie...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 paź 2016, 09:38
Dzień dobry!

Burość, chłodność.

Czekam aż wyschną mi pazury...Nabyłam w ramach promo w rossku lakier niby żelowy, ma się trzymać dwa tygodnie, no zobaczymy ile na moich paznokciach wytrzyma. :roll:
A tak to zaraz muszę skompletować jakiś "protestacyjny" zestaw do ubrania na dziś, na szczęście czarnych ciuchów u mnie dostatek.
Mam nadzieję, że mi dzionek spokojnie minie... Czego i Wam życzę.
Czas na kolejną kawkę. I tak się dziś snuję, mam nadzieję, że mnie to wyciszy przed pracą.

Cześć Chłopaki!!! :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 paź 2016, 09:39
a to spoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 paź 2016, 09:39
kosmostrada, :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 paź 2016, 10:01
Witajcie:*******
Nadaje z deszczowego Krakowa oraz z pracy.
Jestem zakolnierzykowana , w swetrzysku i dzinach. I rano bylam przerazona wiec siedzialam w kiblu z nerwow :roll: :roll: :roll:
Moze sie mi uda dokonczyc ten staz w kolnierzu bedac? Wczoraj mialam niestety spore zawroty.

kosmostrada, Kochana a masz do tego zelowego taki nawierzchni? Bo one musza takie cos miec. Inaczej sie nie beda tyle trzymac.Wiem bo mi kolezanka kupila na urodziny dwa zelowe i musialam dokupic do nich naweirzchni.
Ogladalam nawet wczoraj kilka lakierow w rossku ale w sumie mam chyba z10 w domu to nie wzaielam . A podobal mi sie zelik w pieknym kolorze fuksji...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 paź 2016, 10:58
Dzień dobry! :papa:

U mnie też siąpi, kropi, mgliście i pochmurno. Dobrze, że w pracy mam cieplutko, ale musiałam zapalić światło przez tą ciemność za oknem. Ciężko rano się wstawało.
Troszkę popracowałam, teraz chwila śniadaniowa i Spamowa. ;)

kosmostrada, piękna, wylakierowana wkraczasz w nowy tydzień... oby był spokojny, miły i bez żadnych przykrych niespodzianek. Miłego! :great:

platek rozy, w kołnierzyku będzie Ci bezpieczniej przy kompie i ograniczysz zawroty. Mam nadzieję Płatuś, że dasz radę w pracy i będzie coraz lepiej z nastrojem.

misty-eyed, w takim razie kurujemy się i wzmacniamy olejami - dobrego tygodnia! :D

Ḍryāgan, nadal się wygrzewaj i kuruj tego wirusa, zdrówka!

Marcin2013, cześć polonisto!

Wszystkim dobrego dnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 paź 2016, 11:05
Witam jeszcze raz wszystkich spamiarzy :papa:

Marcin2013, a specjalne witanie dla polonisty ;) Dawno Cię nie było nasz Ty polonisto :D
®

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 paź 2016, 11:10
mirunia, wirusa nie będę kurować. Chcę go zniszczyć :) Będę kurować siebie
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 paź 2016, 11:15
Ḍryāgan, :mrgreen: tak, tak, kuruj siebie z wirusidła ;) a syropek pijesz?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 paź 2016, 11:16
Dzień dobry,

Chcę do domu.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg/Klorazepan 5-30 mg, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 paź 2016, 11:18
Carica Milica, już w szpitalu? To ne marudź tylko poddaj sie procedurom, bo inaczej nie przeżyjesz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 paź 2016, 11:59
platek rozy, Tak, kupiłam taki zestaw lakier plus utwardzacz - był taniej plus ta promocja rosskowa to wyszło bardzo sensownie. Mój jasnoróżowy lakier się zesechł, a tylko takim umiem jako tako pomalować pazurki, więc skorzystałam z promo. Chciałabym jakiś fajniejszy kolorek, ciemny, no ale z moim malowaniem wychodzi masakra.
Czekam teraz na kolejne etapy promocyjne, bo muszę nabyć kredkę do oczu i eyeliner w pisaku.
Dobrze, że kołnierz masz - na pewno pomaga, a i daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Trzymaj się Słońce!

mirunia, Tobie też Kochana spokojnego tygodnia i stabilizacji!
Oj nie chce się wstawać, nie chce się pracować, ale się przyzwyczaimy do ciemności. :smile: U mnie zaczęło lać...

Ḍryāgan, To pacyfikuj dzielnie wirusidło, tylko za gieroja nie rób, że się lepiej poczułeś to od razu śrubka... ;)

Carica Milica, Kochana, początek nie będzie łatwy, ale się nie przerażaj! Cały czas jesteśmy myślami z Tobą!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 paź 2016, 12:03
kosmostrada, jakiego gieroja... ledwie łażę. Po prostu nie mam możliwości chorowania dłużej. Za dużo pracy. Jutro jakoś muszę się zwlec i pójść. Bieda, że pogoda się popsuła. Pada, więc łatwo sobie poprawić przeziębienie

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 03 paź 2016, 12:04
Dlaczego,mi się nie chcę wstawać o herbatkę ?

Sortuj wg