Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 wrz 2016, 22:10
tosia_j napisał(a):jakie pustki, wszyscy mysla ze jest bład
james bład :-| :-|

Albo głowa Fidela z kupy ich wystraszyła...

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 wrz 2016, 22:10
Carica Milica, w pracy zasadniczo ok, tylko że mój mózg myśli zupełnie inaczej :bezradny:

kosmostrada, Ciebie też dobrze widzieć / czytać ;) I wiesz co Ci powiem - coś jest w powietrzu chyba, bo mnie też dziś kręciło w brzuchu :roll:

tosia j pustki :P więcej miejsca dla nas ;)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 wrz 2016, 22:21
misty-eyed, a polecam się :) Ja ten imbir konsumuję właśnie dlatego, że szczypie i dzięki temu znieczula, podobnie jak tantuum verde, mój wielki zielony przyjaciel.

Dzisiaj jeździłam autkiem 2 godziny przy ulubionej płycie, pan mnie chwalił. Po lekcji minęłam się z kolegą, który bieżył na jazdę zaraz po mnie, zdążyliśmy się tylko uśmiechnąć i pozdrowić, jest mi nieco przykro, bo jakby się zjawił 2 min wcześniej, to może byśmy jeszcze słówko zamienili :-| Nie chcę go tracić z oczu, jak się kurs skończy :roll:

Mam nową uczennicę na korepetycje z podstawówki, śmieszna taka, mała, trochę nieśmiała, ale nad wiek bystra :)

Hmmm, ulepiłam posta, manuk nie wyskoczył, może są szanse, że wam jeszcze dziś poodpisuję więcej? :D
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 wrz 2016, 22:53
Dobry wieczór, jak miło, hurra :yeah: Wszystko działa jak trzeba. Nowy rozdział na forum :lol:

tosia_j, james błąd super jest :great: :mrgreen:

cyklopka, tak myślałam, że właśnie o to chodzi, jednak nie mogłam się przemóc. Może i do tego dojrzeję, bo jeśli popijam kisiel z siemienia lnianego, to dojdę i do zjedzenia imbiru :mrgreen:
Chyba fajne są zajęcia z maluchami? Widzę wyraźnie, że Ty to lubisz. Moja synowa nie za bardzo. Woli uczniów starszych, łapie z nimi kontakt, potrafi utrzymać dyscyplinę, taki typ. Dla mnie trochę za chłodny...wolę Twoje podejście :D

Purpurowy, a Ty działasz, super!!! Gratuluję spadku wagi i w ogóle aktywności :brawo:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 wrz 2016, 23:00
misty-eyed napisał(a): Purpurowy, a Ty działasz, super!!! Gratuluję spadku wagi i w ogóle aktywności :brawo:

A dzięuję. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 wrz 2016, 23:13
To jeszcze ode mnie nutka na wieczór.
Lubiłem ten zespół, ale od Woodstocku, kiedy widziałem na żywo, jeszcze bardziej go lubię.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 21 wrz 2016, 23:15
strasznie mi jest źle z powodu tej magisterki. chyba lepiej by mi było, jakbym ja tego w ogóle nie zaczęła pisać. po prostu mi jest źle i nie wiem co mam zrobić. tego jest ponad 113 stron, ale jeszcze musiałabym sporo dopisać. jeszcze z nikim nie rozmawiałam i nie wiem co dalej. :cry:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 wrz 2016, 23:20
misty-eyed, przy jednej czy dwóch osobach na lekcji nie ma problemu z dyscypliną.
Jeśli mam być całkiem szczera, to z dziećmi w wieku przedszkolnym niezbyt lubię przebywać, a tym bardziej uczyć. Gdzieś od 3 klasy to już możemy pogadać jak człowiek z człowiekiem, więc nie ma porównania.
A oprócz nowych dzieci z podstawówki dostałam też maturzystę i to niebrzydkiego ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 23:51
Purpurowy, ja też ich bardzo lubie ;) od kiedy ich zobaczyłam w must be the music
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 wrz 2016, 23:54
Lusesita Dolores napisał(a):Purpurowy, ja też ich bardzo lubie ;) od kiedy ich zobaczyłam w must be the music

Muszę przyznać że Must be the Music nie oglądałem, bo za bardzo w ogóle telewizji nie oglądam, ale fajnie że udało im się wybić na tym programie.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 wrz 2016, 00:02
Purpurowy, nie wygrali ale zajeli drugie miejsce
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 wrz 2016, 00:03
Lusesita Dolores napisał(a):Purpurowy, nie wygrali ale zajeli drugie miejsce

Wiem. ;) Nie oglądałem programu, ale się zainteresowałem. Znaczy ich konkretnie występy w tym programie widziałem na youtube. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 22 wrz 2016, 09:07
Dzieńdoberek ;)

Na polu pochmurno ale w domu da się wytrzymać.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 wrz 2016, 09:16
Cześć
Poszłam spać o 2 długo nie mogłam zasnąć i spałam bardzo płyt kim snem i na dodatek wstałam przed 8 :/
Czuję się źle. Niewyspana, slaba, rzygać mi się chce i chętnie zostałabym w łóżku cały dzień. Ale muszę jechać do szkoły,do mopsu i do psychiatry i do chłopaka.cały dzień jeżdżenia jak ja to ogarne
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg