Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 20 wrz 2016, 08:18
Dzień dobry wszystkim :) ja już w pracy i piję sobie kawkę, ale zaraz trzeba się zabierać za harówkę :roll:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Homo Viator 20 wrz 2016, 08:26
Ḍryāgan, kopaj, kopaj :P ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 wrz 2016, 09:09
Dzieńdoberek spamiarze ;)

Ḍryāgan, pozdrawiam pracujących. Dobrze że ja nie muszę pracować bo sobie tego nie potrafię teraz wyobrazić :bezradny:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2016, 09:41
Dzien dobry Kochani:********
I torecan i vicebrol i kolnierz plus konsultacja na cito z laryngologiem i neurologiem.... chociaz watpie zeby tamtych dwoje mialo lepszy pomysl z lekami ....wrr juz u lekarki nerwowo chichotalam na te wspanialosci chorobowe mojego organizmu. Niestety w nocy dramat , krecilo mi sie strasznie , teraz tez sie kreci. Chcialam podejsc do lekarz rehabilitacji zeby mnie przyjela ale sie boje wyjsc z domu zeby nie glebnac.
Na czwartek zapisalam sie na wizyte do osteopatki , Ania mi polecila :******** za co dziekuje . Zobacze czy ona cos wskora . Wizyta trwa godzine i kosztuje 120 zl . Na jedna mam , jak bedzie trzeba wiecej to juz niestety nie mam. No ale to bede sie martwila pozniej.
Jestem podlamana bo mi az ciezko chodzic . Takie te zawroty . nie wiem juz czy to faktycznie kregoslup czy cos innego.
Okropne jest to ze samej teraz ciezko nawet z domu wyjsc.

misty-eyed, Aniu imbir i tantum verde skuteczne :******* Mam nadzieje ze lepiej juz bedzie . Kochana trzymaj sie !

Zaczynam popadac w stany depresyjne .
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2016, 10:04
AAA i mam jeszcze rozmowe o prace za tydzien we wtorek ... i jak sie nie poskladam to bedzie ciezko.Pamietam jak bylam w szpitalu z blednikiem to tez do mnie wtedy dzwonili ... normalnie ironia losu , wyczuwaja kiedy jestem do dupy czy jak? :roll: :roll:

Nafaszerowalam sie solianem , hydra i vicebrolem . I czekam . Strzeli mi ten leb czyliz nie?:> moze bylby spokoj. :8): :8): :8):
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 wrz 2016, 10:51
Dzień dobry! :papa:

Siedzę w robocie i podgrzewam się małym grzejnikiem, bo ziąb. Znowu się zachmurzyło, a było takie ładne słoneczko rano.

platek rozy, bidulko moja, tulam Cię mocno! Ciekawa jestem jak szybko dostaniesz się do specjalistów na to cito. Dobrze, że masz już zaklepaną wizytę u osteopatki, mam nadzieję, ze jednak Ci pomoże... nawet jedna wizyta czasami przynosi ulgę. Drogo, ale to godzinna wizyta i praca jej rąk, oby Ci pomogła. Weź ze sobą wyniki badań MR i rtg jakieś ostatnie.
Bardzo Ci współczuję, bo ciężko jest funkcjonować przy tak mocnych zawrotach. Do tego jeszcze nastrój leci w dół...
Te leki też powinny nieco pomóc i może do wtorku (na tę rozmowę) nastąpi poprawa. Ściskam! :****

Ḍryāgan, Homo Viator, J3RZY62, miłego dnia!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 wrz 2016, 10:59
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 wrz 2016, 10:59
Dzień dobry.
Jak wracam z drugiej zmiany, to nie ma do czego wracać, bo forum nie działa. :bezradny:
Na razie nie mam żadnych zabytków do naprawienia.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 wrz 2016, 11:32

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 wrz 2016, 12:32
Dzień dobry Kochani!!!

Dziękuję za ciepłe słowa, jakże ważne, gdy człowiekowi źle na duszy...

Oczywiście skorzystam z imbirowej cyklopkowej, kuracji :D :uklon: Jak dużo imbiru należy zużyć do jednej porcji cyklopko?

Dotychczas stosuję miód z cytryną i Septolux do gardła, bo okazało się, że ten Gorwity jest mało skuteczny. Chyba troche poprawia się, choć słabość ogólna jest :(

mirunia, dziękuję Ci, znam Tantum verde :D , ale mam też innych trochę, więc chcę to wszystko zużyć...

platek rozy, bardzo Ci współczuję, bo to nie jest przyjemne, gdy świat wiruje i włączają się lęki...trzymam mocno kciuki za szczęśliwe zakończenie problemu!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2016, 12:43
Wrocilam od lekarz rehabilitacji. Ona tez stawia na kregoslup. Kazala zakolnierzykowana zebym byla do konca tygodna. Dala jeszcze na uspokojenie afobam i do tego nic mi nie wolno. Nic. Ani nawet gara jednego umyc .Mam wlaczyc sobie super full tryb oszczedny . I czekamy .Kazala przelozyc osteopatke na za tydzien bo jestem teraz w duzym zaostrzeniu ... Co sadzicie?

misty-eyed, Aniu ja mam nadzieje ze szybko Ci ta infekcja minie.:**********
Jak teraz? ciut lepiej????

mirunia
Slonce u mnie tez bardzo , bardzo zimno. Kawe zrobilam chwile temu a juz mi wystygla.
Nie wiem kto mi zakupy zrobi i kto mi cos ugotuje . Siet . To jest przeklenstwo mieszkania samej.Chociaz akurat na co dzien jest mi tak dobrze.

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 wrz 2016, 13:20
platek rozy, oj, dobrze, że udało Ci się być u tej lek. rehab. -zawsze to fachowiec. Nie wiem Płatuś, co do osteopatki... to może byś zadzwoniła do niej i zapytała, czy teraz można coś z tym robić, czy czekać. I tak musisz z nią się skontaktować, żeby przełożyć wizytę w razie co.
Wiem, że te osoby z "szyjek" korzystały z osteopaty i terapii manualnej nawet w ostrych bólach i stanach, po to, by im pomógł - zapytaj, ona będzie wiedziała najlepiej.
Co do prac domowych i jedzonka - poproś sąsiadkę o zakupy, a na obiad dzisiaj np. pierożki z garmażerki. :D

misty-eyed, zdrowiej Kochana, pozdrawiam ciepło! :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2016, 13:32
mirunia, Kochana wlasnie tyrkne do niej , bo cos teraz ma zajety telefon.
Zjem resztke krupniku i mam pyzy zamrozone to chyba ugotuje.
Ciotka sie zaoferowala ze mi zakupy zrobi ale we czwartek . No to chociaz tyle .

A dzis niespodziajka zamowiona w tamtym tygodniu

Obrazek Hana przyszla :great: :great: :105: :105: :105: :105: :105: Wlasnie testuje .

Bede z kolowrotem ale pachnaca ! :8):

Spamowa wyspa

przez Homo Viator 20 wrz 2016, 13:48

"Do Polski jest najbliżej z Piekła!"

Sortuj wg