Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 wrz 2016, 11:19
Dzień dobry Wszystkim!

Jak dziś skoro świt wstałam, to pierwsza myśl była - o żesz kurna, jak zimno. Paczę w telefon, jaka temperatura na zewnątrz, a tu 7 stopni. :shock: Zimność, zimność idzie... :why:
Na spacer z psem poszłam już w rynsztunku jesiennym. :bezradny:
Na całe szczęście wiatr goni chmury i trochę słoneczka jest, już jak szłam do pracy było przyjemniej.
Poszłam do roboty godzinę wcześniej, bo męczą mnie problemy życiowe, które akurat mam i już w chałupie usiedzieć nie mogłam. Przynajmniej zajmuję głowę, ręce mi się tak nie trzęsą, oddychać mogę...

Miłego poniedziałku i dobrego nowego tygodnia!

Ḍryāgan, Och jak fajnie, takie nowe ciekawe kraje! A jeszcze mówisz, że opalony i ukąpany... :105: Jak ludziska w tych krajach, przyjazna atmosfera?
Już wróciłeś do pracy?

platek rozy, Dobrze, że lekarkę masz umówioną. Trzymaj się!

cyklopka, To super, że taki fajny kontakt odkurzony!
Dla mnie straszno jest w pracy, jak nie trzeba myśleć... :smile:

wiejskifilozof, No niestety, jesień jednak...

J3RZY62, Dzieńdoberek! Podzielę się słoneczkiem. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 wrz 2016, 11:28
cyklopka, Kochana dziekuje :******** nie jade na Sor , musze sie tylko dotargac do lekarki po l4 i moze po piracetam? Moze sie mi mozg dotleni to troche lepiej bedzie?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 wrz 2016, 11:34
Dzień dobry.
Musicie przyznać, że jak Purpurowy, naprawi grzejnik, to nawet Master Hermaszewski wymięka. :mrgreen:

Wczoraj zapędziłem się trochę dalej niż zwykle, do opuszczonego ośrodka wczasowego, bo wiem że tam lubią wypić (sam tam piłem kiedy byłem na etapie rozwoju kariery sportowej) więc zebrałem naprawdę sporo.
Tym razem jednak opuszczony ośrodek nie był opuszczony, bo spacerował sobie po nim starszy jegomość, z którym sobie trochę pogadałem (spoko chłop)
Zdjęć w ośrodku wczasowym za bardzo nie robiłem, bo już kiedyś zrobiłem sporo, ale za to załączam zdjęcie grzejnika, na dowód że działa.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 wrz 2016, 12:08
kosmostrada, Slonce u mnie tez taka zimnica . W dodatku leje chyba w kaloszach pojde.
Maznelam oko. Mimo wszystko. Wprawdzie niedobrze mi bylo jak malowalam rzesy bo sie musialam w jeden punkt wpatrywac ale dalam rade! Jak jestem taka nie pomalowana i nijaka i do tego chora to juz mi sie wydaje ze umieram > Dbanie o siebie trzyma mnie w pionie.

Purpurowy, zarabisty :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 wrz 2016, 12:16
kosmostrada, tak, w pracy już jestem. Ludzie bardzo bardzo mili, nawet muzułmanie. I starali się nawet mówić po polsku :great:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 wrz 2016, 12:17
kosmostrada, a to u Ciebie jest słońce? :shock: U mnie jest pochmurno :bezradny:

Purpurowy, brawo majserklepka :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 wrz 2016, 12:24
Dzień dobry! :papa:

Zimnooo, ręce grzeję o kubek gorącej kawy. :why: Słoneczko próbowało się chwilami przedzierać przez chmury, ale znów skapitulowało.
Miałam w kuchni otwarte okno całą noc, więc chałupę mi fest wyziębiło (jedynie w łazience jako tako) i musiałam szybko wskakiwać w portki i sweterek, nawet kawki w piżamie nie dało się wypić. :bezradny:
Ale rozgrzewkę mam w pracy, od rana zasuw w papierzyskach i klepanie na kompie.

kosmostrada, niestety, zabrali nam lato...
Powodzenia życzę, żebyś mogła uwolnić się od tych problemów i miała spokojną głowę.

platek rozy, mam nadzieję, że w jakiś sposób lekarka Ci pomoże.
A jeżeli chodzi o te zawroty, to w pozycji leżącej nie mam, jedynie jak chodzę lub poruszam szybciej głową, pochylam się. Mdłości też nie mam.
Ściskam i poprawy życzę!

Purpurowy, jesteś zuch i złota rączka... taki grzejnik miałam w pracy jeszcze 3 lata temu, ale się popsował, upadł i potłukła się ta szklana rurka i coś tam jeszcze. Ale super grzał pokój dodatkowo w czasie dużych mrozów, w kilka minut było już cieplej. Ciągnął energii też chyba nie mało. :D

cyklopka, pozdrawiam! :D

Ḍryāgan, piękne jest południe Europy... morze i góry w jednym miejscu. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 wrz 2016, 12:29
mirunia, Kochana u mnie tez w mieszkaniu chlodno bo zapomnialam domknac okno ( to w pokoju) i taki lufcik byl ale jednak sie wychlodzilo. Wiesz ja glownie ide po l4 - niestety no i moze piracetam zeby mi zapisala. Myslalamz e pojde do pracy normalnie ale no nie jestem w stanie bo mi ziemia ucieka spod stop. Jak siedze jeszcze jest najlepiej.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 wrz 2016, 13:09
Jest tak chłodno, że mi kawusia za szybko wystygła :roll: #cyklopieproblemy
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 wrz 2016, 14:33
Dzień dobry...!!

Zaraziłam się od Wnuczka czymś, co sprawiło, że gardło boli mnie okropnie, czuję nieprzyjemnie kości i stawy...
To minie, zażywam co mogę, miód z cytryną, Gripovitę, mam też ciekawy specyfik do gardła z szałwią i aloesem Gorwity. Leżę pod kocem, zimno mi i w ogóle do niczego jestem...

Pozdrawiam Spamową gorąco!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 wrz 2016, 14:59
misty-eyed, Kuruj się Aniu, na ból i stan zapalny gardła polecam tantum verde do ssania - szybko koi pieczenie.
http://www.i-apteka.pl/product-pol-4027 ... bepartners

Ja tak krótko i szybko, bo zamykam kompa i lecę do domu, zdrówka! :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 wrz 2016, 16:05
misty-eyed, wiem, że się powtarzam, ale starożytna szwedzka receptura nakazuje zalać świeży imbir pokrojony w kostkę wrzątkiem i posłodzić miodem. Po wypiciu naparu zwykłam chrupać ów sparzony imbir.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 wrz 2016, 16:28
cyklopka, i bedziesz pewnie chciała zeby ania tez ci wysłała swoj?
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 wrz 2016, 16:42
No nie no, nie będę od ust odbierać...
I Miss Forum

Sortuj wg