Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 wrz 2016, 09:40
Dzieńdoberek ;)

U mnie od wczoraj od godziny gdzieś trzeciej idzie ta ta zima cholerna powoli, zrobiło się pochmurno i ciemno, szaro buro i ponuro :roll:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2016, 09:41
tosia_j, te drugie mam od kregoslupa.
Robie sobie placuszki bananowe na sniadanie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 wrz 2016, 10:02
Dzień dobry! :papa:

Brrr... zimno i buro, ja kcę słońca i ciepełka tak jak wczoraj! :why: Cały dzień był słoneczny i piękny, a dziś zimnica.
Gruby szlafrok, gorąca kawa i może przeżyję ten ponury poranek. :zonk:

platek rozy, Płatuś, wszystko wróci powoli do normy... wiem, że taki stan nie nastraja optymizmem i jest Ci ciężko.
Człowiek mimo woli zamartwia się i denerwuje, a to podwaja jeszcze dolegliwości. Może weź sobie połówkę afka, uspokoi Cię i rozluźni mięśnie, bo jest miorelaksacyjny. Jak weźmiesz 2-3 razy to nic się nie stanie, a poczujesz się lepiej.
A do pracy jakoś dotrzesz i nawet może być jutro lepiej. Tulam!

Mnie z kolei bolą ramiona... bardzo, zmiana pogody i większe bóle. Nasmarowałam się Traumonem. :bezradny:

tosia_j, J3RZY62, witajcie jesiennie. :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 wrz 2016, 10:03
ja pozarłam kromke z zoltym sere i ciesze sie chłodem, bo upały doprowadzały mnie do utraty zmysłow
płatek, od kregoslupa to chyba jednak gorzej :(
witaj mirunia, omal bym cie przegapiła
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 wrz 2016, 11:57
platek rozy, zjadłbym takie placuszki jak by mi ktoś zrobił na ciepło ;)

mirunia, witaj ;)

tosia_j, kroma z żółtym serkiem też dobra.

... i ja idę coś zjeść bom głodny, zjem sobie makrele wędzoną mam to sobie pół zjem, akurat jest połowa makreli :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 wrz 2016, 12:06
Dzień dobry.
Czy jak śni mi się że Jerzy Urban zamieszkał na Dominikanie i zrzucił bombę atomową na Tajwan, to znaczy że czas na wizytę u psychiatry?

Wróciłem wczoraj z "pracy" i jestem ciężko ranny. Pałkę przekazuję kibicom Pogoni Siedlce (zróbcie z niej dobry użytek chłopaki) zapasy almunium przekazuję sąsiadowi o pseudonimie "Truskawa" (wiesz co z tym zrobić chłopie) wszystkie pieniądze przekazuję mojemu bratu (żebyś miał co roztrwonić) a graty i złomy z PRLu przekazuję moim rodzicom (chcieliście to wszystko powyrzucać, to teraz macie okazję)

A na poważnie, paluszek przemyty, zaklejony plasterkiem i jak się jeszcze ojoja, to będę żył. :lol:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2016, 12:07
Dzień dobry Kochani!

No a u mnie jeszcze lato się broni... Co prawda wietrzysko bardzo silne i zimne, co chwilę chmur nagania, sweterek trzeba było narzucić, żałowałam, że nie wzięłam apaszki, ale naprawdę nie ma co narzekać.
Rano poszliśmy z psem na rundkę po dzielni, słusznie przewidując, że wiatr nam zapewni dobre łowy. Przyszłam z garścią orzechów włoskich, laskowych i siatką kasztanów. :smile: Z narażeniem życia prawie te kasztany, bo łatwo było w łeb dostać. :P
Pudełko z kasztanami już pod łóżkiem. :great:

A tak to czuję się dziś słaba i mocno obolała, więc dzień na zwolnionych obrotach.

mirunia, Przesyłam Ci szybko te pojawiające się u mnie promienie słońca, co by Ci kosteczki ogrzać!
Kochana zrobiłam tą śliwellę i powiem Ci, że wyszła pyszna. Ale to dzięki Tobie, bo uczuliłaś mnie, że coś może być nie halo. Dodawałam więc to kakao stopniowo sprawdzając smak, nie trzymając się proporcji w przepisie. Młody powiedział, że arcypyszne, ale nie czuje kakao. I chyba o to chodzi.

platek rozy, mirunia, Niech Wam się dzionek rozkręci! Zadbajcie o siebie tym bardziej!

tosia_j, J3RZY62, Tosieńko, Jerzyku, witajcie niedzielnie!

Miłego dnia mimo wszystko Kochani!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2016, 12:10
Purpurowy, :papa: Taki sen tylko świadczy o Twojej wyobraźni... ;) Zaczynasz dzień z poczuciem humoru, choć jesteś ranny w boju... Super! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 wrz 2016, 12:57
Ależ dzisiaj pi...., mało łba nie urwie. :shock:

kosmostrada, Kosmuniu, jesteś super kuchareczka, bo nie spartoliłaś śliwelli!!! :D Tak, to na pewno chodzi o ilość kakaa, żeby nie zrobić gęstego, gorzkiego smarowidła. To teraz po próbie generalnej zrobisz następną porcję. :great:
Dzięki Ci za promyki, wiem, że są od serca. :uklon:

Teraz ja będę zbierać kasztany do dupełka. Jest takie dorodne drzewo na terenie pracy i zawsze tam zbieram, ale jeszcze nie spadały... paczałam na tygodniu. ;)
Trzymaj się Kosmo, niedziela na zwolnionych obrotach nie jest dniem straconym, to dzień odpoczynku. Ciepełka życzę!

Purpurowy, fajny testament :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2016, 13:00
mirunia, kosmostrada, Kochane a u mnie zawroty sie dzis zwiekszyly ... Wczoraj bylo lepiej a dzis slabosci okromne i karuzela , jak tu jutro isc do pracy????

mirunia, przeszedl troszke bol ramion????

Sliwella jak dobrze zrobiona to pyszna :105: :105: :105:
Kiedys taki deser robilam ze sliwek , platkow owsianych , kakaa i kokosowe wiorki szly na koniec, tez byl smakowity .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2016, 13:44
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2016, 14:10

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 wrz 2016, 14:15
platek rozy, troszkę mniej, ale bolą, wzięłam ibuprofen. Zaraz pogrzeję sobie lampą z podczerwienią.
Nie wiem już co Ci doradzić na te zawroty... może fizjoterapeuta, osteopata?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 wrz 2016, 14:23
Wróciłem z pierwszej zmiany (dzisiaj krótsza niż zwykle)
Dzieciaki ze wsi dały mi ksywę "Magneto" (jak ten z X-Menów) bo tak jak on wpływam na metalowe przedmioty. :lol:

Sortuj wg