Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 16 wrz 2016, 14:24
cześć. chciałam napisać, że u mnie jest fatalnie, napisałam 80 stron magisterki i brakuje mi ze 3 rozdziałów jeszcze
ale nie wiem czy się obronię, bo sytuacja jest beznadziejna i nie wyrabiam psychicznie. od 2 dni czuję się tak, jakby mnie ktoś betonem zalał tak mi ciężko. chciałabym zacząć brać rexetin, ale boję się, że będzie jeszcze gorzej

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 wrz 2016, 14:46
mirunia, Kochana może jutro jeszcze się utrzyma ta pogoda, to pokorzystasz. Dziś jeszcze powrót z pracy też w pięknych okolicznościach przyrody. :smile:
Trudno jest nie dać się wciągnąć problemom, ale trza ćwiczyć nastawienie. ;)

na_leśnik, Czekamy więc, czekamy, z chlebem i solą... :D

HoyaBella, Brawo, napisałaś 80 stron!

Z okazji moich wyników żelaza, zjadłam kanapkę z szynką. Ja wiem... szału nie ma, chyba się odzwyczaiłam. ;)
Dobra, teraz kawka i szukam mojego tajemnego przepisu na knedle ze śliwkami. 8)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 15:04
mirunia, HoyaBella, kosmostrada, Purpurowy, Dzień dobry :D
Cóż za przyjemny dzień słoneczny, a nie drażniący upał ... piękna jesienna aura, cudownie jest!!!

Ja robię żeberka pieczone, bo zatęskniłam za czymś mniej zdrowym. Co jakiś czas mój organizm buntuje się i domaga odrobiny tłuścinek :lol:
Niedługo wybieramy się na spacer do lasu przy Wacie /chyba dobrze odmieniłam?/, choć podobno zatrzęsienie kleszczy wrześniowych. Tam jest bardzo ładnie, spokojnie...tym bardziej, że na weekend większość studentów wyjeżdża...

Jutro jeden z Wnuków spędzi z nami kilka godzin, co uważam za nie lada atrakcję :mrgreen: , taka jest prawda. To potężna dawka energii, przyjemności i miłości :!:

Pozdrawiam piątkowo :!:

kosmostrada, gratuluję wyrównania żelaza - to się nazywa dyscyplina :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 16 wrz 2016, 15:38
kosmostrada, tak, tylko teraz sobie mogę te 80 stron wiesz....

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 wrz 2016, 15:58
Ja tez nie za bardzo się czuje, za chwilę sobie zażyje 4,5 mg Sedamu.
Ale były dni że czułem się jeszcze gorzej :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 16:17
J3RZY62, hello, też dzisiaj nie czuję się najlepiej-zrezygnowaliśmy ze spaceru...ale niczego, na szczęście, nie łykam. Trudno określić co mi jest. Wolę nie dociekać ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 16 wrz 2016, 16:33
na_leśnik, czekamy ze słonymi paluszkami
outsider

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 16 wrz 2016, 16:40
tosia_j, o mineralce nie zapomnijcie :D .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 wrz 2016, 16:43
Purpurowy, Marcin a propo wyglądu to sa dziewczyny, ktore potrafią zainteresować się facetem,mimo że przy pierwszym wrażeniu nie padły na kolana. Poza tym nie zauważyłam jakiejś zalezności między urodą ludzi a trwałością ich związku. Wiadomo, osoby ogólnie uznawane za atrakcyjne mają jakby większy wybór, jednak nie zauważyłam by to się szczególnie przekładało na jakość i trwałość relacji.
Dlatego jak już przeprowadzisz sie do Warszawy i znajdziesz prace to na pewno kogoś poznasz :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 16:58
Lusesita Dolores, z tą przeprowadzką do Warszawy to nie jest tak łatwo. Wynajęcie choćby pokoju to niemała suma, ze znalezieniem pracy też nie jest łatwo. Jeśli staruje się z zapasem gotówkowym lub wsparciem rodziców, da się przeżyć, bez zaplecza jest trudno...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 16 wrz 2016, 17:00
misty-eyed, niestety ma rację. To się zresztą tyczy wszystkich dużych miast :? .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 wrz 2016, 17:14
misty-eyed, No to Marcin zbiera kase żeby zacząć od czegoś. Pracy w Warszawie jest mnóstwo.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 wrz 2016, 17:16
Chciałam was zapytać czy was nie bolą kolana?
Od wczoraj bolą mnie strasznie kolana:( nie przy chodzeniu , tylko jak mam usiaść.
Boje sie że to choroba reumatyczna :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 wrz 2016, 17:24
Dotarlam do domu i zakolnierzykowalam sie . Nie mam sil. Zawroty jednak mam od kregoslupa , rozhulaly mi sie na dobre tak ja te wlasnie kregoslupowe... Chyba jest to od tego ze podczas zabiegu mialam przekrzywiona do gory glowe przez tyle czasu a mnie tego nie wolno... No i zas mi sie musialy kregic rozjechac.Zeby tylko mi popuscilo do poniedzialku bo do pracy chce isc....

Na rozmowie nie bylam, nie dalam rady :why: :why:

Na weekend mam plan ---- ja i kołnierz ortopedyczny :roll: :roll: :roll: :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg