Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 wrz 2016, 09:10
Dzien dobry Kochani:**********
Ja dotarlam do pracy ze slabosciami i zawrotami glowy.Oczywiscie z racji tego mam lęki ponasilane i niepokoj. Nie wiem juz co to sie dzieje. Czy to kregoslup , czy to blednik.W kazdym razie jestem juz zmeczona tym wszystkim
Nie mam na weekend zadnych planow .Musze sie wyspac i odpcozac bo jestem na resztkach sil., Moze to spowodowane oslabieniem po tym cholernym zabiegu???? Nie wiem.

kosmostrada, mirunia tez sobie musze kasztanow nazbierac :105: :105: :105: bardzo lubie.
Jak sie dzis czujecie????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 wrz 2016, 09:59
Dzień dobry! :papa:

Mamy już piąteczek, cieszę się, bo też potrzebuję odpoczynku i spokoju. Schowam budzik na 2 dni, żeby też odpoczął.

platek rozy, Kochana jesteś osłabiona po antybiotyku i po stresach związanych z zabiegiem. Teraz organizm odreagowuje te wszystkie emocje i stąd te słabości. A zawroty to nasza przypadłość... i od kręgosłupa i nerwicowa.
Odpocznij w weekend, wyśpij się i na spokojnie zadbaj o siebie, by nabrać sił.
Rano wstałam i było w miarę dobrze, a od godziny boli mnie głowa i jestem znowu pijana. Wzięłam niedawno paracetamol, jak nie pomoże, to łyknę ibum.

Chłodne poranki już mamy. Miałam pootwierane okna całą noc i jak wyskoczyłam spod kołdry, to miałam ochotę wskoczyć pod nią z powrotem... brr :D

Miłego piątku!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 wrz 2016, 10:41
mirunia, Slonce ma sie zmienic pogoda od jutra wiec pewnie ten bol glowy to od tego . Ja tez mam taka dziwna glowe , jakby napiecie nad oczami i tak cmi... Zalamanam tymi zawrotami bo znow nie moge normalnie funkcjonowac :(Jeszcze mi dzwonili z zaproszeniem na rozmowe o prace na dzis a ja chodze jak pijana...
Martwie sie , nie chce z now zyc na karuzeli .

U mnie tez ranki bardzo chlodne, wskoczylam juz w balerinki bo rano jak ide na tramwaj jest az plus 10 stopni. W sandalkach mi palce zamarzaly i pozniej biegalam co chwile do kibelka.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 wrz 2016, 10:43
Dzieńdoberek ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 wrz 2016, 10:54
Dzień dobry!

Byłam z psem na naszej jesiennej trasie i mam kolejną porcję kasztanów i garść orzechów laskowych. :smile:
Odebrałam swój wynik z badania krwi i hurra - miesiąc na śladowej ilości mięsa i żelazo pofrunęło pięknie w dół. Mam normę! :great:

Pogoda piękna, zaraz się zbiorę i wyskoczę sobie na chwilę połapać fotonów. Tylko muszę się przebrać, bo zupełnie inna temperatura niż z rańca.
A potem znów sprzątanie... No ale cóż.

Jakaś połamana jestem dzisiaj, nawet po kasztany ciężko się było schylać. Jak babuleńka... :P Trzeba się chyba rozruszać.

platek rozy, mirunia, Dziewczynki Drogie witajcie! Już piąteczek i już zaraz sobie odsapniecie!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 wrz 2016, 10:55
J3RZY62, Witaj! miłego dzionka!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 wrz 2016, 11:51
platek rozy, mirunia, kosmostrada, witajcie, hej ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 16 wrz 2016, 11:52
Siema wszystkim :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 wrz 2016, 12:02
Dzień dobry.
Jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało - pejsy mnie łaskoczą. :roll: (dziwne uczucie posiadać włosy na głowie :lol: )

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 16 wrz 2016, 12:12
Purpurowy, nie wiem, nie było mi dane tego doświadczyć od wielu lat :lol: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 wrz 2016, 12:12
na_leśnik napisał(a):Purpurowy, nie wiem, nie było mi dane tego doświadczyć od wielu lat :lol: .

Mi zaledwie od kilku, ale na własne życzenie. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 wrz 2016, 13:30
na_leśnik, Purpurowy, Hej mniej i bardziej włochate Chłopaki! ;)

na_leśnik, I co tam u Ciebie? Jak tam w Polszy, plan sprytny realizujesz?

Purpurowy, Gratuluję procesu zarastania. ;)

Wróciłam, ile się dało ciała do słońca wystawiłam bez żadnych filtrów ku produkcji zapasów witaminy D3. Wyszłam, choć robiłam wszystko, żeby jednak nie, bo przecież mam tyle roboty w domu... :roll: Nawet @ dostałam... :shock:
Zrealizowałam mój plan - kawka, książka, plaża. :great: Pogoda bajeczna!

Ktoś powie - tej to dobrze. No niby tak, ale nie do końca. Pamiętacie, jakim problemem dla mnie jest robienie rzeczy tylko i wyłącznie dla siebie. Bez towarzystwa, bez przy okazji - załatwiania spraw, zakupów, spacerów z psem, w nagrodę za coś, itp. Jest to trening i jeszcze boli. Siedzę, ze szczękościskiem, rzygiem i napiętymi mięśniami. Ale kiedyś będę się jeszcze tym napawać. O!
Zawsze to znów jakiś kroczek ku zdrowieniu.
Mam teraz parę problemów tzw. życiowych, o których nie będę pisać, bo właśnie nie chcę się na nich skupiać i się zamartwiać. Wkręcanie się w brutalną rzeczywistość nie pomoże mi stawić jej czoła, a nabranie wewnętrznej siły i spokoju tak.

Teraz wysikać psa i do roboty. Ale jakoś tak mi lepiej...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 wrz 2016, 14:01
na_leśnik, Purpurowy, hej Chopaki! :papa:

kosmostrada, bardzo rozsądne podejście... trzeba zdystansować się trochę do tych życiowych problemów i na "trzeźwo" do nich podejść. Emocje w takich wypadkach i nakręcanie się, to źli doradcy. :great:
Super, że udało Ci się zrealizować tę chwilę tylko dla siebie - doskonały reset dla duszy i ciała, relax jak się patrzy! Wygrzana, nasycona wit. D3 i lekturą, nie mówiąc już o kawce na tej plaży. :yeah: :brawo: :brawo:
Następnym razem Kosmuniu weź szkicownik i pastele... pamiętam takie swoje chwile na wczasach. :D

Pięknie jest dzisiaj, w ogóle wrzesień jest przepiękny w tym roku. Szkoda, że na niedzielę zapowiadają ochłodzenie, bo wybrałabym się na bulwar.
Oczywiście wyszłam z biura do drugiego budynku i powoluśku, noga za nogą, chłonęłam te uroki września.

platek rozy, oczywiście trzymam kciuki za dzisiejszą rozmowę... oby było po Twojej myśli! :great:

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 16 wrz 2016, 14:20
kosmostrada, jeszcze do Polszy nie dotarłem. Busa mam o 21.30 ;) .

Wszystko popakowane, teraz tylko czekać...

Sortuj wg