Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:29
Malarz cieni, Trzymaj sie i nie poddawaj. Ja przez pierwszy miesiac w pracy myslalamz e zejde , wszystko mi bylo ale nie zrezygnowalam i teraz dla mnie to naprawdę niezla terapia :)
Ostatnio edytowano 14 wrz 2016, 19:32 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 wrz 2016, 19:30
platek rozy, właśnie, ja też lubię takie indywidualne podejście do mnie. Np. w szkole językowej, to miłe, bo czuję się zapamiętany przez kogoś, zauważony. Może to też wprawdzie wynikać z mojej zaniżonej samooceny, że szukam takiego indywidualnego traktowania. W każdym razie to miłe.

Malarz cieni, tylko nie utożsamiaj się za bardzo z tym bez ucha :smile: Praca może być świetnym lekiem, ale też, niestety przekleństwem. Wiem to z autopsji. Jednak mimo wszystko taki regularny, stały rytm dnia, tygodnia mi pomaga. Jestem bardziej ułożony, mimo, że nie zawsze jest lekko, a poranki nadal nie są zbyt przyjemne.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2016, 19:32
Malarz cieni, Pa! Praca jest dobrym pomysłem dla nas lękowców, tak jak mówi Rolosz.

misty-eyed, No popacz, a ja siebie w ogóle nie widzę , jako osoby rozsądnej... ;)

platek rozy, Si, wszystko wiemy na dziś. ;)

rolosz, A nie wiem, czy dobra książka, dopiero na kawce przeczytałam przedmowę. ;) Parę gniotów i pozycji nie przemawiających do mnie też miałam w swoich łapkach, więc zobaczymy.
O, to miły prezencik sobie zrobiłeś. :great: ( myślałam, że bardziej zaszalałeś ;) )

Chyba zrobię naleśniki na kolację. Tak mnie naszło. :angel:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:33
rolosz, poranki tez mam zawsze do dupy.
Takze mysle ze to fajne takie indywidualne podejscie do kogos :) Staram sie tak wlasnie robic z kursantami naszymi i to procentuje :)
Ostatnio edytowano 14 wrz 2016, 19:40 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:34
kosmostrada, Ja udusilam indora , z zimna krwia :pirate: :pirate: :pirate: oraz z cukinia :angel:

Spamowa wyspa

przez Malarz cieni 14 wrz 2016, 19:36
platek rozy, dziękuję, staram się jakoś walczyć. ;)

rolosz, ten z obciętym uchem też mi się podoba. :lol:

Dobranoc. ;)
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:37
Malarz cieni, trzeba , ciezkie to zycie mamy ale tylko jedno wiec ile wywalczymy to nasze:) Ja w tym roku wywalczylam Czechy i powiem Ci ze bylam zachwycona a jechalam z lekkiem , bolesciami , zygiem i w ogole :D ale bylo cudownie.

Spamowa wyspa

przez Malarz cieni 14 wrz 2016, 19:40
platek rozy, ja też nie wierzę w życie wieczne. Też myślę o jakimś wyjeździe, ale niestety trochę odkładam. Najgorsze jest to, że umysł płata mi figla. Zdaję sobie sprawę, że nic mi ze strony ludzi nie grozi, ale boję się. Wkurza mnie to straszliwie.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:41
Malarz cieni, o rozumiem Cie dobrze bo ja tez miewam rozne wkrety ale najwazniejsze ze sobie zdajesz sprawe z e to wkrety. Latwiej to przemoc .

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 wrz 2016, 19:43
Malarz cieni, Dobranoc :smile:

platek rozy, biedny indor. To się dopiero nazywa indywidualne podejście :P

kosmostrada, Smacznego :) Też podskoczę teraz do kuchni. Pozmywać gary :lol:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 wrz 2016, 09:52
Dzień dobry! :papa:

Ale byłam wczoraj zła. :evil: Napisałam długaśnego posta i wystrzeliło go na Marsa… uczą nas chyba cierpliwości.
Zimny poranek dzisiaj, ale słoneczny. Ciepły sweterek przydał się.
A jutro już piąteczek i cieszem siem, że znowu weekend piękno-wrześniowy. :yeah:

kosmostrada, a propos naszego kręgosłupa... w pracy robię sobie co jakiś czas przerwy od kompa, poruszam się, wstaję, zmieniam pozycję głowy.
Tak na zasadzie, troszkę tu, troszkę tam :D no i dobrze dobrane krzesło z podpórkami pod łokcie i oparte plecy. Szyja nie lubi długiej pozycji głowy w dół. A ćwiczenia nie są mi zalecane, jedynie izometryczne wolno mi wykonywać.

misty-eyed , dzięki z te słowa, jeżeli tak odbierasz nas - miło to czytać. :D Tak, masz rację, z wiekiem nabywa się wielu cech popartych doświadczeniem, obserwacją i potrzebą. Czasami serce mi więcej podpowiada, niżeli rozsądek, ale nie tracę na tym. ;)

platek rozy, Kochana, już miałam puścić list gończy za Tobą :D dobrze, że się pokazałaś!!!
Teraz już powinno być Ci coraz lepiej z tym dziąsłem. Ściąga, bo cięcie i szwy były ingerencją w tkankę dziąsła i zanim się uelastyczni, to tak będziesz to czuła. Ale organizm sobie z czasem poradzi. Uśmiechaj się jednak chociaż troszkę. :D To dobre ćwiczenie, nie tylko na dziąsła. Ściskam!

rolosz, tak, po esci mnie tak wczoraj zmogło, teraz gdy biorę co trzeci dzień, to odczuwam jego działanie zmulające. Z przyjemnością wczoraj podrzemałam. :D

Miłego i dobrego dnia Wszystkim!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 wrz 2016, 10:20
Dzieńdoberek ;)

mirunia, no, wczoraj był wieczorem znów błąd 503 :bezradny:
Jak rzucasz to esci? Teraz co trzeci dzień bierzesz? Nie bardzo to możesz odstawić? To przecież już bardzo długo trwa.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 wrz 2016, 10:36
J3RZY62, tak, biorę co trzeci dzień, tak lekarz zalecił. Takie powolne odstawianie trwa już pół roku, najpierw co drugi dzień, od lipca co trzeci. Ponoć lepiej tak stopniowo, żeby lęki nie wróciły. I tak jest faktycznie dobrze.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 wrz 2016, 11:22
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg