Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 wrz 2016, 12:53
tosia_j napisał(a):J3RZY62, mnie naprawde nachodza takie mysli
czy kosmo platek i jerzy istnieją naprawde???? :((

Ja mogę być zmyślona, kolega z innego forum mi się przyznał, że jestem tylko kolejnym wcieleniem jego fejkowego konta :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 15:00
Purpurowy, ja tam lubie zapach gnoju :) mój były partner mieszkał na wsi i pachniał gnojem i mi to absolutnie nie przeszkadzało. hehe

kosmostrada, Tak powiedziałam. Nie była zachwycona. Dlatego przepisała abilify, ponoć sie po tym nie tyje.
Wziełam rano jedna tabletke i spać mi sie chce.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 15:37
Cały czas czytam forum o macierzyństwie i dzieciach. Troche tego jest, pieluchy, kupki, zabawa, urodziny, przedszkole.. nie wiem czy dam rade :/
Jeszcze jak trafie na takiego rozwydrzonego, histerycznego bachora to można zwariować do końca.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 wrz 2016, 16:35
Lusesita Dolores, z takim podejściem to sobie już daj spokój, na wstępie już zrzucasz odpowiedzialność na "takiego rozwydrzonego, histerycznego bachora"
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 wrz 2016, 16:40
dzisiaj dentysta podpiłował mi gremlinka
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 wrz 2016, 17:03
Dzień dobry :D
Lusesita Dolores, J3RZY62, ma rację. Miłość bezwarunkowa do dzieci pojawia się wtedy, gdy macierzyństwo jest świadome, wynika z potrzeby serca i umysłu. Dla mnie to powołanie, spełnienie, coś najpiękniejszego i najważniejszego w życiu. Trzeba wsłuchać się w głos serca i duszy, by nie skrzywdzić dzieci, ani siebie...to decyzja do poważnego rozważenia i do głębokiej refleksji...

Dzień taki sobie, dlatego oglądamy kolejne odcinki Sześć stóp pod ziemią, niezwykle interesujący, głęboki, nomen omen, serial....
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2016, 17:44
Urząd załatwiłam! :yeah:
A już myślałam, że będzie krucho, bo dostałam w pracy takiego bólu karku i głowy, że aż czarno miałam przed oczami. Wyszłam z roboty z myślą - jak ja mam tam dojść, nie dam rady. Ale w drodze zaczął działać proch przeciwbólowy i udało się. W nagrodę poszłam sobie do biblioteki, a potem z książką na małą kawę.
Zastanawiam się, jak tu sobie poradzić, bo zauważyłam, że te bóle mam wtedy, gdy siedzę długo w pracy przy kompie w jednej pozycji. Coś muszę wymyślić, bo tak się nie da. Pogarsza to moje problemy w szyi. :bezradny:
Mirunia a Ty nie masz tych zawrotów wynikających z konkretnych pracowitych dni w robocie?

Teraz zjadłam i próbuję się ułożyć w jakiejś pozycji dającej ulgę.
Miałam jeszcze dziś jechać w jedno miejsce , ale to już jutro załatwię.

misty-eyed, To mogę Ci tylko życzyć miłego oglądania i niech jutrzejszy dzień się lepiej ułoży.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 17:53
misty-eyed, Dla mnie nie jest to coś najpiękniejszego i najważniejszego w życiu. Bez przesady.
.Dziecko to dla mnie kula u nogi,poświęcenie,zabieracz czasu,spokoju i pieniędzy.
Licze na to że jak urodze to mi się odmieni i pokocham to dziecko. Na pewno będę chłodną mama.
Partner uwielbia dzieci i bardzo chce mieć dziecko.
A jak mi sie nie odmieni to zacisne zęby żeby je wychowac aż skończy 10 lat. 10latek jest już bardziej samodzielny i można sie z nim dogadać.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 wrz 2016, 18:09
kosmostrada, dziękuje Kochana!!! Będzie lepiej, wierzę i niezmiennie nadziei nie tracę :D

Lusesita Dolores, szczęśliwa i zdrowa matka = szczęśliwe i zdrowe dziecko, pomyśl o tym.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Malarz cieni 14 wrz 2016, 18:18
Witajcie. ;) Właśnie wróciłem ze spacerku, strasznie gorąco było... Dużo mnie kosztowało to wyjście, jak zwykle.

misty-eyed, co to za serial? Może bym obejrzał, bo bardzo dawno jakiś serial oglądałem. ;)
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 wrz 2016, 18:27
Dzień dobry :papa:

Ilekroć chciałem posiedzieć z Wami na forum trafiłem na błąd 503. Myślę, że moja nieobecność jest więc poniekąd usprawiedliwiona ;)

misty-eyed napisał(a):Rolosz , pytałeś o moje ulubione ziółka. Ja piłam czystek /a może czystka?/ przez ponad rok, w formie naparu...2 łyżeczki zaparzałam 2 x dz w kubku do ziół. Podobno można pić również ponownie zalane ziółka, ale mi to nie smakowało. Muszę przyznać, że od dawna nie chorowałam, czasem jakieś lekkie przeziębienie mam, ale szybko mija. Chociaż mój organizm jest osłabiony przez cukrzycę, Wiem, że to zasługa czystka!!! Polecam szczerze.
Ja nie przepadam za czystkiem /fix/ expresowym / z dodatkami czy bez/, wolę sypane zioła. Mam ulubioną, niedrogą firmę, ew. mogę podać :D

Też wolę sypane herbaty. Z saszetki to nie to samo ;) Proszę podaj namiary, chętnie zasugeruję się Twoją opinią :)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 wrz 2016, 18:30
misty-eyed, :great: prawdziwe macierzyństwo jest właśnie takie, jak opisałaś - to wielka misja do spełnienia.

Lusesita Dolores napisał(a):Dziecko to dla mnie kula u nogi,poświęcenie,zabieracz czasu,spokoju i pieniędzy.

:hide: :hide: :mhm:

kosmostrada, niestety, ale praca przy komputerze w wymuszonej pozycji nie sprzyja naszemu kręgosłupowi - stąd te bóle karku, szyi, głowy, ramion. Trzeba robić sobie częste przerwy i poruszać się trochę.
Ja wczoraj i dzisiaj wstałam już rano z tymi zawrotami - wielogodzinne spanie w jednej pozycji też powoduje u mnie bóle ramion i zawroty. Mimo, że śpię na dwóch jaśkach tylko, wygodnie podłożonych pod szyję. Obok leży poduszka ortopedyczna i czasami zmieniam sobie w nocy. :roll:
Też brałam dzisiaj w pracy procha od bólu. A po obiedzie "ucięłam komara" (rzadko mi się zdarza) i niedawno wstałam... oj, dobry taki reset.

To masz Kosmuniu już głowy te urzędy, dzielnie pozałatwiałaś!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2016, 18:34
Co do herbatek to jeszcze nie ekscytowałam się tutaj ;) , ale wczoraj ku rozpieszczeniu kupiłam sobie pomarańczowego rooibosa ( sypanego). Próbowałam ten smak kiedyś w kawiarni, koleżanka mi poleciła tańszy, a równie pyszny. :105:
Ach pójdę sobie zaparzyć, kręgosłup pewnie mnie od tego nie przestanie boleć, ale zawsze to jakaś przyjemność...

rolosz, Witaj, witaj! Jak w pracy?

Malarz cieni, :papa: Jakaś nowa książka doszła ostatnio do kolekcji? ( dobrze pamiętam Cię jako bibliofila?)

misty-eyed, I za to Cię ściskam, że tak się nastawiasz! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 wrz 2016, 18:35
Lusesita Dolores napisał(a):.Dziecko to dla mnie kula u nogi,poświęcenie,zabieracz czasu,spokoju i pieniędzy.
Licze na to że jak urodze to mi się odmieni i pokocham to dziecko.

bedzie krolikiem doswiadczalnym, biedactwo
witam spamową
outsider

Sortuj wg