Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 wrz 2016, 16:46
i tez cie to przeraza ? :(
ze nawet jak przerwiesz w pol zdania to nigdy im nie dopowiesz bo blad 503?
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 wrz 2016, 16:47
cyklopka, no siema :D
Nie wspominałam Ci, że moja Synowa bardzo nie chciała wracać do pracy z maluchami i pod koniec sierpnia znalazła ogłoszenie na stronie kuratorium, że poszukują /wprawdzie na zastepstowo/lektora do szkoły średniej, ekonomicznej. Bardzo Ją to zainteresowało /chodzi o możliwość rozwoju jednak/ i została zaproszona na rozmowę. Chyba przypadła do gustu Pani Dyrektor, bo przyjęła Ją od razu :D Jest bardzo zadowolona, ma swoją pracownię, korzystny plan lekcji...
Kraków też ma tę stronę ... są szkoły prywatne, poszukiwałaś?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 wrz 2016, 16:49
tosia_j, może nie przeraża, ale denerwuje bardzo...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 wrz 2016, 16:54
kosmostrada napisał(a):Nie mogę paść, idę na wywiadówkę i na kawkę. :P

:hide: :hide: no to masz dzisiaj powera niezłego... gratuluję! :great:
A jutro w pozycji siedzącej za biurkiem odpoczniesz.
Dobrze, dziecko zjadło i słucha się pani :mrgreen: - kiedyś to chyba dostane zwiewkę od Ciebie za to pilnowanie i kontrolę. ;)
Miłej wywiadówki i smacznego kawkowania!

misty-eyed, tak Kochana, nie lubię bezrobocia w pracy, bo dzień faktycznie dłuży się i człowiek jest znużony takim przekładaniem papierów.
Staram się wtedy coś porządkować w segregatorach, w szafie, żeby poruszać się też troszkę. A komputer cały dzień to masakra dla oczu. :roll:

J3RZY62, i co ładniejsze jesteśmy w nowym monitorze? :D

tosia_j, jesteśmy żywe w realu, a Płatuś jest też prawdziwy, bo mam zdjęcia... najprawdziwsze! :D

cyklopka, jeszcze jest ciepło, może nie zaczną od razu grzać i gdyby szybko się majstry uwinęły, to wymienisz kalafiory. Prezesa poproś w Sp-ni.
A to fajnie, będziesz miała świeże pieniążki za korki na remont. :great:

Gotuję golonkę z indyka, na wywarze zrobiłam zupę pomidorową, a golonka dalej dusi się. Wielki indor chyba był :bezradny:

słucham se... piękne!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 wrz 2016, 17:19
tosia_j, istniejemy, istniejemy ;)

mirunia
, monitor ma nie złe kolory, a tyle się napociłem z kupnem jego bo nie wiedziałem czy dobrze robię, czy ten monitor jest w porządku, dobry ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 wrz 2016, 18:55
misty-eyed, w prywatnych nie szukałam, co być może nie byłoby złym pomysłem, ale czekałam póki co na wyniki egzaminu, żeby odpalić w drugim zawodzie. Szkół średnich boję się o tyle, że mogłabym się za mocno spoufalić :mhm:

mirunia, mnie pani w spółdzielni powiedziała, że wnioski do wczoraj, tacie w dziale technicznym powiedzieli, że i tak nalewają dopiero za dwa tygodnie, potem ona powiedziała, że jak dzisiaj to ok, a pan Mirek mówił, że to dzisiaj zrobi, tatę gdzieś wcięło, nie wiem, czy pracuje, czy poszedł doglądać, czy faktycznie robią, no nic nie wiem :bezradny:

Kokosów z tych korepetycji nie mam, ale zawsze jest to przychód na przeciw wydatkom. Jedna lekcja, jeden kafelek z kwadracikami, który można przeciąć na trzy pasy i p!3^&0lnąć szlaczek :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 wrz 2016, 08:15
Dzieńdoberek ;)

No i wczoraj znów był błąd 503 i forum nie działało.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2016, 09:07
Dzień dobry!

J3RZY62, :papa: A Ty jeszcze tym zaskoczony? ;)

cyklopka, I co z tymi kaloryferami, majstry działają?

Ale chłodek był z rańca. Chmurki przeplatane ze słoneczkiem, zobaczymy co z tego będzie w ciągu dnia.
Kasztanów pozbierałam :smile: , na badaniu krwi byłam, teraz poskładam elegancko papierzyska i idę zanieść, a potem do roboty. Po robocie do urzędu. Potem mam jeszcze niby jedną wyprawę zaplanowaną, ale zobaczymy, na ile siły pozwolą.

A wczoraj wróciłam późno z kawkowania, umyłam się i padłam. Nic nie ma lepszego na spanie niż porządne zmęczenie. ;)
Nie czuję się dziś za dobrze, ale przeczekam i jakoś to będzie.

A Wy jak Kochani, energia na dziś jest?

Miłej środy życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez krolinka 14 wrz 2016, 10:24
krolinka napisał(a):Dziękuję za miłe przywitanie :(
Kiedyś było tutaj inaczej, być może były inne osoby. Fakt pamiętam tylko kilka nickow. Byłam tutaj od 2012 r. jak zaczął się spór o nazwę i nie tylko spamowej. Nieważne widzę, że jest teraz jak jest. Kiedyś każdego się witalo i próbowało wspomóc. Przykre, że to forum się tak zmieniło.

To co napisałam wyżej to nie oznacza, że się obrażam.
Mam teraz ciężki okres w życiu, nasilone objawy i myślałam że uda mi się tutaj "wyplakac". Niestety kiedy chce wejść na forum nie udaje mi się. Nawet pomyślałam, że jakaś blokadę dostałam. Czy z tym forum jest coś nie tak czy tylko ja mam takiego pecha ze nie mogę tutaj "wejsc"

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 wrz 2016, 10:51
krolinka, nie dostałaś żadnej blokady, to forum działa tak już od kilku miesięcy, że jest pod wieczór wyłączane - trwają jakieś prace.
Dlatego też nie zawsze możesz uzyskać odpowiedź, ale o tym pisały Ci już osoby na Spamowej - cofnij się kilka stron i poczytaj.
Może chciałabyś się przypomnieć, jaki miałaś nick wcześniej i napisz coś więcej o sobie. A wyżalić się i "wypłakać" zawsze możesz.

kosmostrada, działasz jak widzę na wysokich obrotach - taki czas, taka konieczność. Może dzisiaj już trochę odsapniesz.
A ja mam dalszy ciąg zawrotów, a przez nie niepokój i mniej energii. Po południu bywa ciut lepiej.

Miłego dnia!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 wrz 2016, 10:55
J3RZY62 napisał(a): Purpurowy, nie chcę pytać od czego ten smród ale może odpowiedź otrzymam :mrgreen:

Gnojem wali. Co kawałek pola, to gnój wywalony z każdej strony.
Powstrzymam się dzisiaj od pisania, bo by tylko z tego awantura wyszła.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 wrz 2016, 11:39

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 11:57
Byłam u psychiatry. Przepisała abilify.
Nie wiem czy brać. :/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2016, 12:32
krolinka, Forum ma być przeniesione na inna platformę między 19.09 a 23.09. Wszyscy czekamy na to, że będzie hulać aż miło. ;)
Zawsze się możesz tu pożalić.

mirunia, No takie dni mam latające... Czasami się nie da działać w swoim wypracowanym rytmie, no i pewnie dobrze, bo się zardzewieje... ;) A że umysł cały się burzy, to już jego broszka. Dziękuję mu za to, że działa na pełnych obrotach, ale niech nie świruje. ;)
Kochana moja, przykro mi, że masz słabszą formę. Już popołudnie się robi, więc idzie ku lepszemu, za trzy godzinki do domu śmigniesz. Zapewne znów taka fala dni zawrotowych i zapewne jak zwykle minie. Ściskam!

Lusesita Dolores, Może zobacz, jak się będziesz na nim czuć. Powiedziałaś, że odstawiłaś solian?

Purpurowy, :papa: No widzisz jakiego masz ekologicznego Pana Rolnika wokoło. Nie żeby zaraz sypać jakimś trującym sztucznym nawozem. ;)

Koniec przerwy na kawkę, wracam do roboty...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg