Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 wrz 2016, 11:10
Dzień dobry.
Tak Wam wczoraj Martynka kawał opowiedziała, że aż forum wywaliło. :lol:

Chciałem się jeszcze pochwalić że wczoraj wyciągłem suszarkę do włosów marki Farel, niestety nie działała, ale naprawiłem. :yeah:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 wrz 2016, 13:07
Purpurowy, Brawo Ty! Nowy eksponat i to działający do Twojego muzeum techniki. ;)

Nie dało rady się zdrzemnąć, za dużo spraw na głowie. :time: Napisałam płomienne podanie i popędziłam dalej. Jednej sprawy nie załatwiłam, muszę wykonać parę telefonów.
Ale mnie nogi bolą... :bezradny:
Kupiłam sobie kawałeczek zielonego melona, ale pychota... :105:
Na śniadanie banan, w przelocie parę śliwek, teraz melon, dziś jestem fruitarianem. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 wrz 2016, 13:29
kosmostrada, :papa: :papa: aleś Pędziwiatr dzisiaj i Muszka Owocówka! :lol:
No, no tylko się nie wyeksploatuj za bardzo, bo po południu padniesz jako pies Pluto.
I zjedz coś konkretniejszego, bo po meloniku to tylko na hamaku można poleżeć. :D
Jak na głowie tyle różnych spraw, to się niestety nie da zdrzemnąć. :bezradny: Ale dzielna jesteś dzisiaj, tyle różności już masz poza sobą... czyżby śrubka?

Ja dzisiaj trochę na luzie w pracy, nawet wyszłam przed budynek zagrzać się w słońcu, bo ręce i stopy miałam lodowate w tym moim pokoju.
W domu zagrzeję się przy garach, bo pustki... :mhm:

Purpurowy, też mam taką suszarkę i chyba nawet jeszcze działa, tylko wiatraczek jej furkocze cosik. :bezradny: :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 wrz 2016, 13:54
mirunia, kosmostrada, no muszę się jakoś kontaktować z Wami przecież no nie, a monitor do tego mi jest potrzebny, monitor okno na świat ;) :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 wrz 2016, 14:51
Dzień dobry Wszystkim :D kosmostrada, mirunia, J3RZY62 !

Gdy nie działa forum, jakoś smutno jest! Nie muszę pisać codziennie, ale zawsze można wpaść na chwilkę, poczytać aktualności, ewentualnie wesprzeć mocno potrzebujących...

krolinka, też jestem tutaj od 2011, z krótką przerwą-kilkumiesięczną, założyłam nowe konto, chyba nie można połączyć go ze starym...? Trudno. Może jakoś przypomnisz się? Jeśli znasz to forum od lat, powinnaś pamiętać, że nie zawsze znajdziemy odpowiedzi na nasze posty, z różnych względów...
Ja nie oczekuję tego, dla mnie ważne jest, że mogę wypisać się, wyrzucić z siebie ciężar...
Oczywiście są sytuacje, gdy spodziewam się odpowiedzi na pytania, konkretnej porady, wsparcia...ale wtedy zaznaczam, proszę o to.

kosmostrada, ależ aktywna i zaowocowana :mrgreen: jesteś od rana, :brawo:

J3RZY62, gratuluję zakupu!!! Niewątpliwie to okno na świat :D

mirunia, trochę luzu w pracy nie zaszkodzi, choć chyba dzień staje się dłuższy?

Purpurowy, Ty, jak magik jakiś, ożywiasz stare przedmioty :lol: :brawo:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 wrz 2016, 14:56
mirunia napisał(a):Purpurowy, też mam taką suszarkę i chyba nawet jeszcze działa, tylko wiatraczek jej furkocze cosik. :bezradny: :D

Myślę że można to zrobić szybko i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Poznałem dokładnie konstrukcję tej suszarki (za bardzo nie było co poznawać :lol: ) i tam naprawdę za bardzo nie ma co się popsuć. ;) Pewnie po prostu jakaś śrubka się obluzowała.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 wrz 2016, 15:19
mirunia, No śrubka załączona specjalnie, żeby wszystko załatwić... :bezradny: Inaczej bym zdychała w chałupie. Jutro to pewnie odchoruję.
Dzień miał być inny - chillowanie z książką i kawą na plaży, no ale czasami coś tam się urodzi i trudno... Wolę mieć dzisiaj większość tematów z głowy i się nie wkręcać. Jutro mi zostały dwie sprawy, ale to sobie rozłożę jakoś rozsądnie przed i po pracy.
Nie ma tego złego - taką przebieżkę miałam po mieście, że hej.
Nie mogę paść, idę na wywiadówkę i na kawkę. :P
Tak proszę pani, zjadłam kanapeczkę z brzuszkiem łososia, a zaraz robię chińszczyznę na obiad. :smile:
Jak się czujesz popołudniu, troszkę poszło ku lepszemu?

misty-eyed, Witaj Kochana! Ogromnie się ucieszyłam, jak przeczytałam o Twoim weekendzie, życzę częściej takich wypadów. :great:

J3RZY62, To proszę teraz pisać obficiej przy takim oknie na świat. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 wrz 2016, 15:29
Siedzę i pocę się jak świnia (nawiasem mówiąc mieszkam w obszarze zagrożonym afrykańskim pomorem świń) ale okna nie mogę otworzyć, bo taki smród już od tygodnia że się wytrzymać nie da.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 wrz 2016, 15:35
No siema. :papa:

Ja też ostatnio krótkie posty piszę i nie do wszystkiego się odnoszę, bo nie znam dnia ani godziny, kiedy mi 502 albo 503 wyskoczy. Wobec tego szybkie sprawozdanie z moich działań:

Dzwoniła baba ze spółdzielni, że nie można o tej porze roku wnioskować o wymianę kaloryferów. A dział techniczny tacie mówił zupełnie co innego. Kaloryfery kupione, monter miał dzisiaj robić, a ja nic nie wiem. :hide:

Dzwonili również z biura i przydzielili mi dużo dzieci na korepetycje, będę zaraz umawiać terminy i jakieś zajęcie mam póki pracy stałej nie zdobędę. :tel2:

Nadto się czaję, żeby kolegę z kursu wyciągnąć na jakąś colę ;)
Nie mamy już zajęć, ale od czegóż są internety ;) Kolega b. młody, ale czyż jest coś lepszego niż b. młody, drobny, puciaty blondyn? :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 wrz 2016, 16:01
kosmostrada, okno na świat, inaczej mówiąc wypalarka oczu :smile:

Purpurowy, nie chcę pytać od czego ten smród ale może odpowiedź otrzymam :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 wrz 2016, 16:07
a ja mam wrazenie ze nas wcale nie ma
tyle razy zamiast wyspy blad 503 i pustka w eterze
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 wrz 2016, 16:28
tosia_j, może ten byt nam się tylko śni :bezradny:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 wrz 2016, 16:31
J3RZY62, mnie naprawde nachodza takie mysli
czy kosmo platek i jerzy istnieją naprawde???? :((
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 wrz 2016, 16:39
tosia_j, J3RZY62, mnie również te myśli często dopadają ... ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg