Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 wrz 2016, 18:37
Dzień dobry.

kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Dobranoc, a jutro napisz, gdzie śmignąłeś skoro świt... :smile:

Ze względu na poglądy polityczne moich rodziców (ja mam nieco inne) byliśmy w galerii sztuki socrealizmu w Kozłówce, a potem na grobie polityka "z tamtych lat" (tym co pisałem że jest uwalony czerwoną farbą.
Jest sporo zdjęć, ale wiadomo, kontrowersyjne.

zzzzz napisał(a):
Purpurowy napisał(a):Mniej więcej to widzę, kiedy szukam dziewczyny która by mnie zechciała.lol:
Purpurowy - wrzuciłeś piękny pejzaż ,aż się prosi żeby go nazwać " Czyli są widoki na przyszłość" :smile:

Bardziej mi chodziło o to, że aż po horyzont nie widać żadnej kandydatki.
A pejzaż sam żem popełnił podczas spaceru.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 wrz 2016, 09:51
Witajcie**********
Ja w pracy , z calym arsenalem do plukania i szczotkowania zebow. Niestety ciagnie mnie dalej ta rana , tak jakbym szwy miala wiec mam ograniczona mimike twarzy jesli idzie o np usmiechanie.
Nie wiem czy to tak zostanie??? Jesli tak to bede zalamana.
Pogoda od rana upalna.

misty-eyed, Aniu super ze mialas takie dni podczas ktorych naladowalas akumulatorki.
To w naszym wypadku bardzo wazne.
Pogoda niestety takze mi nie sluzy.

mirunia, Slonce i jak te wystepy ? Bylas?
Ja mialam ciezki ranek , z racji ze dwa tygodnie nie bylam w pracy to rozdygotanie mega.Teraz troche zaczyna mijac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 wrz 2016, 12:00
Wczoraj od 13 do wieczora spedziłam na krytym basenie parku wodnym. Czuje sie lzejsza o 10kg :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 wrz 2016, 12:04
Dzień dobry! :papa:

U mnie też dzisiaj nadal upalnie, dobrze, że pokój w pracy jest chłodny.
Jestem jakaś śpiąca, niedospana, jak to w poniedziałki. Ale robotę trza zrobić, teraz popijam kawę taką sypaną, może mnie obudzi.
Muszę uważać bardzo na cyferki, żeby się nie pomylić w tabelkach... :bezradny:

platek rozy, wciągniesz się znowu do pracy i lęki poranne ustąpią. Masz w takim razie Płatuś polkę-rockandrolkę z tym buziakiem, jeszcze troszkę "zabawy" i jakoś dasz radę wrócić do normalności.
Tak, byłam wczoraj na tych występach - bardzo fajnie było, tak po amerykańsku -paradnie. Sporo ludzi przyszło, mimo upału, ale na osłoniętych trybunach było całkiem dobrze... poza tym już pod wieczór nie grzało.
Jak wróciłam przed 20tą to foruma trafiło i relacji nie mogłam zdać z tej rozrywki. :D

misty-eyed, cieszę się, że miałaś taki kilkudniowy wypad za miasto i odetchnęłaś innym powietrzem - dobry reset, no i spało Ci się fajnie. :great:

Purpurowy, pałacyk w Kozłówce zwiedzałeś? fajna wycieczka :great:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 wrz 2016, 13:18

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 wrz 2016, 13:27
Skończyłam pisać. :D Jeszcze muszę przeczytać, ewentualnie poprawić i może coś dopiszę, jak mnie natchnie, ale ogólnie praca zakończona. Później wysłać i czekać na zjebkę od promotora. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 wrz 2016, 13:33
Dzieńdoberek ;)

Carica Milica, nie dramatyzuj, a może pochwała będzie, któż to wie :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez krolinka 12 wrz 2016, 14:53
Dziękuję za miłe przywitanie :(
Kiedyś było tutaj inaczej, być może były inne osoby. Fakt pamiętam tylko kilka nickow. Byłam tutaj od 2012 r. jak zaczął się spór o nazwę i nie tylko spamowej. Nieważne widzę, że jest teraz jak jest. Kiedyś każdego się witalo i próbowało wspomóc. Przykre, że to forum się tak zmieniło.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 wrz 2016, 15:00
krolinka, Nowe osoby na forum mają cieżko. Ale nie przejmuj się mnie też często zlewają :P
a jaki mialas nick w 2012r? ja jestem na forum od 2011r
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 wrz 2016, 15:03
krolinka, cześć.
To nie do końca tak...
Forum codziennie na dłuższy czas przestaje działać i to powoduje straszne zamieszanie, stąd też ewentualny brak odpowiedzi.
W każdym razie witaj.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 wrz 2016, 15:10
To teraz kawał:

-Dlaczego kawały o blondynkach są krótkie? Dlatego żeby faceci byli je w stanie zrozumieć. :lol:

Ale Wam Martynka powiedziała. :mrgreen: :yeah:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 wrz 2016, 07:42
Dzieńdoberek ;)

Mam nowy monitorek panoramiczny, matryca IPS, no i jak na razie jestem zadowolony :yeah:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 wrz 2016, 10:06
Dzień dobry! :papa:

Wczoraj bardzo wcześnie, bo już ok. 16 forum wysiadło. :bezradny: Może już niedługo doczekamy się, że będzie działało jak powinno. :shock:

U mnie nadal cieplutko, ale co z tego, jak trzeba siedzieć w murach. Czuję się dzisiaj niezbyt dobrze, męczą mnie zawroty i pieką oczy. To niestety powoduje niepokój. :bezradny:

J3RZY62, :papa: to masz nową zabawkę i frajdę.

krolinka, witaj! A możesz się przypomnieć jakoś... może stary nick?

Miłego dzionka Wszystkim!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 wrz 2016, 11:09
Dzień dobry!

Stęskniłam się za Wami! :D Co chciałam coś napisać, to albo pierdut, albo nie było w ogóle forum.

Dziś mam wolne za sobotę. Ale plan ( całkiem przyjemny) na dzisiejszy dzień poszedł się ..., ponieważ okazało się, że muszę załatwić parę spraw nie cierpiących zwłoki. :bezradny:
Tak że latam jak kot z pęcherzem od siódmej, zdążyłam wylecieć dwa razy z psem, załatwić urzędy, szkoły, wpadłam też do roboty pokserować sobie parę dokumentów. A że dziś malutko spałam, to wszystko w lekkiej nietomności.

Teraz piję kawkę, może uda mi się zdrzemnąć na chwilę, bo ryję nosem o ziemię i mnie telepie i dalej w kurs. Ale postanowiłam po drodze może coś wymyślić ku przyjemności. Zwłaszcza, że pogoda cudna.

Miłego dzionka!

krolinka - Niestety forum działa tak jak działa. Więc witaj i nie obrażaj się, bo to czasami nie jest czynnik ludzki winny. ;) I zrób sobie avka, bo przez jego brak posty czasami umykają ( o czym przekonał się Purpurowy i ma teraz kunia i wszyscy go zauważają. ;)
A co do Twoich objawów. Jesteśmy nadwrażliwi i zawsze będziemy. Tak że pod wpływem różnych sytuacji pewne objawy mogą wracać, ale nie znaczy to że zaraz nawrót. Spokojnie to przeczekaj, nie nakręcaj się, nie dawaj objawom siły. Możesz mieć gorszą chwilę. To co się dzieje nie musi wynikać z jakiegoś spektakularnego, gwałtownego wydarzenia, może nawet nie stało się niedawno, ale na pewno warto podziękować swojemu organizmowi, że daje Ci sygnał że coś jest nie halo i zmusza do refleksji. Jeśli mogę Ci radzić, tak do tego podejdź.

J3RZY62, Nowa zabaweczka? ;) Gratuluję radości z niej!

mirunia, Kochana ściskam więc Cię mocno. Ja miałam wczoraj straszną migrenę, więc myślę sobie, że niby pogoda fajna, ale może jednak nam nie służyć taki dziwoląg. Spokojnej pracy i oczka zakropl.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg