Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 wrz 2016, 10:15
Dzień dobry! :papa:

U mnie też zapowiada się upał. Mam od 8 otwarty balkon i nic nie czuję świeżego, chłodnego powietrza.
Umyłam głowę, pomalowałam paznokcie -suszę i na 11 idę na mszę, może się nie ugotuję.
Ale mam dzisiaj jakieś zawroty głowy i ramię mnie boli. Wczoraj zapomniałam o esci, więc miałam 3 dni przerwy i może stąd te zawroty. :bezradny:

tosia_j, :papa: fajnie, że już byłaś przed tym upałem.
A dowcip pierwsza klasa! :D

J3RZY62, wypiłeś już ulubioną arbatkę?

Miłej niedzieli!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 11 wrz 2016, 12:12
tosia_j, no to już poświęcona jesteś ;)

mirunia, tak, bez herbatki nie ma życia :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 wrz 2016, 12:12
Witam
Ja też byłam rano u Pana Boga
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 wrz 2016, 12:24
Dzień dobry,

Wstałem dziś zupełnie zdrowy na ciele. Na szczęście, bo jutro będę mógł iść do pracy.
Nie chcę utknąć w domu, więc umówiłem się na obiad na mieście. Pogoda sprzyjająca. Jest ciepło.
tosia_j, dowcipna od rana ;)
mirunia, też umyłem dziś głowę, ale nie pomalowałem paznokci ;)
J3RZY62, Lusesita Dolores miłej niedzieli
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 wrz 2016, 14:20
Dzień dobry Wszystkim!

Ale lato!!! :shock: A rano były chmurki... Musiałam wyciągnąć kieckę z już spakowanego kartonu mega-letniego. :P

Miałam iść dzisiaj do pracy, ale zadzwonili, że dają radę beze mnie, więc ucieszyłam się okrutnie. Jak to dobrze nie być czasami niezastąpionym. :P
Zabrałam się więc z zapałem za ogródek, wyrwałam chwaściory straszne, co mi od sąsiada przeszły. A że korzeniszcza mają straszne, to upociłam się i musiałam się kąpać i przebierać. :roll: Na tym na razie zakończyłam działalność gruntową, może potem gorunc zelżeje, to wrócę.
Potem poleźliśmy na lody i fajną lemoniadę z różnych fikuśnych dodatków, a bez cukru. :105:

Odsapuję z kawką, coś tam dłubię w domku i zobaczę co mi się zachce na wieczór.

tosia_j, dobre... ;)

mirunia, Jak tam Kochana, chillujesz w chałupce, czy jednak Cię poniosło na kawkowanie? :smile:

rolosz, To świetnie żeś już uzdrowiony! :great: Miłego wyjścia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 11 wrz 2016, 14:23
Zabrałam się więc z zapałem za ogródek, wyrwałam chwaściory straszne, co mi od sąsiada przeszły. A że korzeniszcza mają straszne, to upociłam się i musiałam się kąpać i przebierać.

To się nazywa "Praca u podstaw"! ;)

Ja od godziny zbieram się do sklepu i jakoś zmobilizować się nie mogę :bezradny: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 wrz 2016, 15:18
kosmostrada, witaj Ogrodniczko :D no gorunc dzisiaj u nas, więc na razie jestem w domu. Ale ok. 16.30 umówiłam się z koleżanką na dalszy ciąg muzykobrania, żeby jednak trochę coś zobaczyć, coś posłuchać, spotkać się ze znajomymi...
Dzisiaj już będą galowe występy, więc powinno być fajnie i ciekawie. :D Trza korzystać z uroków lata i z tego, co nam miasto oferuje. ;)

Dobrze Kochana, że chociaż dzisiaj dali Ci spokój z pracą i możesz wyluzować się z Rodzinką... lody więc były! :great:

rolosz, zdrowiutki, wesolutki, tylko se paznokci nie pomalował... to niestety przywilej kobiet i Michała Szpaka (a może Michaliny?) :D
Korzystaj z dnia wolnego, bo od jutra czeka tygodniowa "wachta" i pełna mobilizacja. :D ;)

na_leśnik, :papa: to ostatnie podrygi?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 wrz 2016, 15:56
rolosz napisał(a):cyklopka, :brawo: zazdraszczam tej spontanicznej radości z życia :105: Tak trzymaj!

Bardzo dużo lat potrzeba było, żeby dojść do tego miejsca.

Dzisiaj niewesoło, @ - stan osłabienia i niezadowolenia, średnio i ze wstawaniem, i z drobnymi pracami domowymi. Dlaczego przy niedzieli nie można mieć na wszystko wywrócone? :bezradny:

Zaraz się walnę na tapczan z serialem i ogłoszę koniec niedzieli :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 11 wrz 2016, 16:08
na_leśnik, :papa: to ostatnie podrygi?

Tak. W piątek wracam ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 11 wrz 2016, 16:25
Dzień dobra spamowa,

Miałam dzisiaj odpoczywać, a i tak poświęcam czas magisterce. Nie napisałam zbyt dużo, bardziej się skupiłam na literaturze podmiotowej - zaczęłam czytać powieść po serbsku, jedną z trzech, które przejdą przez moją analizę. Teraz jeszcze popiszę i odpalę sobie serial bułgarski "Pod prikritie", tak dla przyjemności i poćwiczenia języka.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 wrz 2016, 16:27
mirunia, Ja już właśnie zaplanowałam atrakcje na weekendy wrześniowe ( lubię plany przyjemnościowe :smile: ). właśnie ku wykorzystaniu tego, co mi organizuje miasto.
To masz weekend towarzysko-kulturalny. :105:

na_leśnik, I co, zakupki jednak zrobione? Czytałam, że już niedługo wracasz! :great:

cyklopka, Tulam! Na całe szczęście to dolegliwość, która rychło mija.
Już niedługo będziesz na swoim i będziesz sobie sama ustalała na co mieć wywalone w danym dniu, a na co nie. Cierpliwości! :smile:

Chyba troszkę artystycznie pokombinuję, ale czy nie dostanę syndromu pustej kartki? :zonk: ( Ci co dłubią, wiedzą o co chodzi - nagłe onieśmielenie, pustka w głowie, niepewność itd... :roll: )
Chodzi mi po głowie już jakiś czas pewien kolaż, trzeba to z siebie wyrzucić. Tylko wypiję kawę.

na_leśnik - pisaliśmy razem :smile: ,o no właśnie, w piąteczek kurs Polska!!! :yeah:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 wrz 2016, 16:38
kosmostrada, widać są dwa tryby. Albo pół dnia bardzo mocno boli, człowiek się nażre prochów i po pewnym czasie jest rześki i pełen energii. Albo nie boli, ale człowiek zamula przez dwa dni. Nie wiem, które zło mniejsze.

No niestety tutaj każdy prosty domowy obiad urasta do rangi co najmniej otwarcia restauracji :hide: Bo normalnie w żadnym innym domu się nie je obiadu co najmniej raz dziennie?

Carica Milica, z tobą to ja czasem nie mogę, w ramach odpoczynku od nauki się pouczę :papa:

mirunia, ale Michała to ty szanuj, dobry chłopak :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 wrz 2016, 16:48
Dzień dobry :D

Wróciłam wczoraj wieczorem z wyprawy za miasto. Jak to zwykle bywa, cudownie spędziliśmy czas, mimo upału okrooopnego.
To prawda, że z dala od miasta powietrze jest inne... Wnuczek fajniutki, 3 latek, który uwielbia gry planszowe, zapewnił nam niezłą rozrywkę :D , super chłopaczek!!!
Po powrocie, przed snem, byłam w stanie jedynie poczytać /o dziwo!!!/ forum, z popisaniem już nie dałam rady. Spałam prawie 10 godz., co nie zdarzyło się mi od wielu lat.

Trochę martwię się, że czasem nie znajdujemy porozumienia i zrozumienia, mam na myśli forum. Moja psychika źle to znosi...ale wiary nie tracę.

To, co dzisiaj zafundowała nam pogoda, jest po prostu nie do zniesienia. Nie wiadomo co ze sobą począć. Podziwiam i zazdroszczę wszystkim, którzy mogą normalnie w miarę funkcjonować, korzystać z atrakcji i rozrywek sezonowych. Wierzcie mi, ja nie dałabym rady.

Rolosz , pytałeś o moje ulubione ziółka. Ja piłam czystek /a może czystka?/ przez ponad rok, w formie naparu...2 łyżeczki zaparzałam 2 x dz w kubku do ziół. Podobno można pić również ponownie zalane ziółka, ale mi to nie smakowało. Muszę przyznać, że od dawna nie chorowałam, czasem jakieś lekkie przeziębienie mam, ale szybko mija. Chociaż mój organizm jest osłabiony przez cukrzycę, Wiem, że to zasługa czystka!!! Polecam szczerze.
Ja nie przepadam za czystkiem /fix/ expresowym / z dodatkami czy bez/, wolę sypane zioła. Mam ulubioną, niedrogą firmę, ew. mogę podać :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez krolinka 11 wrz 2016, 16:58
Dzień dobry pierwszy mój post pod nowym nickiem :-|
Kilka lat temu pisałam tutaj na spamowej lecz ze względów osobistych usunęłam konto.
Z nerwica zmagam się kilka lat lecz już dawno o niej zapomniałam, nie miałam ataków, dołków żyło mi się dobrze.
Niestety wczoraj byłam jakaś inna, dzisiaj miałam atak paniki. Jestem przerażona, że chyba nerwica znowu do moich drzwi zapukala. Nie chcę znowu tego wszystkiego na nowo przechodzić. Cieszę się tylko z tego, że jest takie miejsce to forum, na którym można z innymi osobami rozumiejacymi problem tej choroby porozmawiać.
Co mam jeszcze napisać na razie nie wiem, ale znów jestem z Wami, jeśli oczywiście mnie przygarniecie.

Sortuj wg