Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 wrz 2016, 19:36
Ostatnio edytowano 09 wrz 2016, 19:42 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 19:40
Purpurowy, a rozmowa przez czat?
pozostaje zmienić ci coś w wyglądzie. żaden irokez i żadna łysina. zapusc włosy jak normalny facet... masz 168 i ważysz 80kg to zdecydowanie za dużo..dalej jest to nadwaga
i zmień styl ubierania.. widziałam kilka twoich fotek i dres mimo że może wygodny to nie jest najlepszy pomysł... z broda wyglądasz ok
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 wrz 2016, 19:44
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 19:46
Lusesita Dolores napisał(a):Purpurowy, a rozmowa przez czat?
pozostaje zmienić ci coś w wyglądzie. żaden irokez i żadna łysina. zapusc włosy jak normalny facet... masz 168 i ważysz 80kg to zdecydowanie za dużo..dalej jest to nadwaga
i zmień styl ubierania.. widziałam kilka twoich fotek i dres mimo że może wygodny to nie jest najlepszy pomysł... z broda wyglądasz ok

Włosy już mam (zapuszczam od 12 lipca) Nad wagą pracuję cały czas. A co do ubierania, to jak wyjeżdżam do miasta na zakupy, albo gdzieś indziej, to wtedy jeansy, dres tylko po wsi.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 19:51
Purpurowy, no to jeszcze ta nieszczesna waga,.. dobrze by było jakbys ważył 58kg , wiem że to nie proste ale dasz rade skoro tyle już schudłeś
a nie myślałeś o siłowni i odżywkach ...
znałam chłopaka który miał posture chłopca co prawda nie miał nadwagi ale wyglądał jak chłopiec i po siłowni i odżywkach jego figura sie zmieniła nie do poznania
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 wrz 2016, 19:53
Lusesita Dolores, na litosc boska jakbys sie zamknela na 3 dni to dziecko mogloby z glodu umrzec :hide:
outsider

Spamowa wyspa

przez WolfMan 09 wrz 2016, 19:57
tosia_j, Nie dramatyzuj ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 19:57
Lusesita Dolores napisał(a):Purpurowy, no to jeszcze ta nieszczesna waga,.. dobrze by było jakbys ważył 58kg , wiem że to nie proste ale dasz rade skoro tyle już schudłeś
a nie myślałeś o siłowni i odżywkach ...
znałam chłopaka który miał posture chłopca co prawda nie miał nadwagi ale wyglądał jak chłopiec i po siłowni i odżywkach jego figura sie zmieniła nie do poznania

Odżywki i siłownia to za wysokie progi finansowe dla mnie. Mam renty z zasiłkiem niecałe 800zł, 400zł oddaję rodzicom, a za resztę muszę kupić paliwo do samochodu (wiem że trudno uwierzyć, ale naprawę tu gdzie mieszkam wychodzi to dużo taniej niż jazda autobusem) więc niewiele zostaje. Na razie wystarczy mi chudnięcie takie jak jest teraz, nie spieszy mi się aż tak drastycznie z zrzuceniem wagi.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 19:59
tosia_j, właśnie nie dramatyzuj.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 20:05
Purpurowy, aha rozumiem. a ile Ty masz lat w ogóle?
a jesteś na siłach podjąć prace? bo skoro w Twoim miescie nie ma pracy to może wyprowadzka do Warszawy i wynajecie tam pokoju.
a co ze szkołą policealna do której miałeś iść?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 wrz 2016, 20:05
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 20:07
nieboszczyk, opanuj sie chłopie z tymi linkami
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 20:09
Lusesita Dolores napisał(a):Purpurowy, aha rozumiem. a ile Ty masz lat w ogóle?
a jesteś na siłach podjąć prace? bo skoro w Twoim miescie nie ma pracy to może wyprowadzka do Warszawy i wynajecie tam pokoju.
a co ze szkołą policealna do której miałeś iść?

Mam 22 lata. Co do pracy, to rzeczywiście, nie ma żadnej ani u mnie na wsi, ani w najbliższym mieście (w 2005r rynek pracy przestał istnieć) Myślałem nad wyjazdem do Warszawy (tak jak uczynili to wszyscy mieszkańcy mojej okolicy którzy tylko mogli, ale na to też finansowo nie mogę sobie pozwolić, w sensie do pierwszej wypłaty nie miałbym ani na bilety, ani na jedzenie, ani na nic. Stąd też zbieranie puszek, żeby powoli odłożyć na start.
A co do szkoły policealnej, to w moim przypadku bez sensu. Zahamowało by moje spacery zarobkowe, co opóźniło by wyjazd do Warszawy, a tu gdzie teraz jestem zapewniło by mi tylko nic niewarte i nieprzydatne świadectwo ukończenia szkoły policealnej.
Wolę na razie odkładać pieniądze i jak już coś zbiorę na start, to wtedy wyjechać.
Ostatnio edytowano 09 wrz 2016, 20:11 przez Purpurowy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 wrz 2016, 20:11
Lusesita Dolores, a jak bez leków zobaczysz czerwoną aurę nad swoim dzieckiem, to zrobisz mu krzywdę? Jest to niestety prawdopodobne. Plus to, że mając rentę 600 zł nie stać cię na dziecko, chyba że od razu załatwisz mu adopcję. Karmić go będziesz kostkami rosołowymi? [syf jakich mało - a propos zdrowego jedzenia]. No i będziesz z nim mieszkać razem z ojcem alkoholikiem? No i jeszcze dziecko z całą pewnością może odziedziczyć schizy. Kuźwa pisałem czemu uważam, że niektórzy nie powinni mieć dzieci (mam też siebie na myśli). Nie sztuka urodzić dziecko, sztuka je wychować i zapewnić mu odpowiednie dzieciństwo. Bo właściwie czemu chcesz mieć dziecko, jak sama z sobą sobie nie radzisz i nie masz warunków żeby mu zapewnić dobrą przyszłość?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg