Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 15:16
Carica Milica, dobra nie pitol. bo jak masz dołek to siedzisz i biadolisz jak ci źle. a do szpitala to idziesz bo masz taki kaprys i funkcjonujesz całkiem nieźle.
ja nie wychodziłam z łóżka całymi dniami i miesiacami jak miałam natrectwa i depresje. dopiero od jakiegoś czasu jest lepiej. natrectwa sie zmniejszyły i moge wyjść z psem, do sklepu, pojechać na wieś do chłopaka, iśc do szkoły itd. ale jaki krzyż niosłam i dalej niose to moje.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 wrz 2016, 15:16
Lusesita Dolores napisał(a):i picie..

Ciekawe co za picie?

Purpurowy, w wojsku mówią "masz chvj to kombinuj" ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 15:18
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy[/b], w wojsku mówią "masz chvj to kombinuj" ;)

Mam i kombinuję. :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 wrz 2016, 15:22
Purpurowy, byłeś dzisiaj na spacerze i puszkach? Ładna pogoda to chyba tak, nie?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 15:24
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, byłeś dzisiaj na spacerze i puszkach? Ładna pogoda to chyba tak, nie?

Pewnie, byłem. Traktory kursują, rozrzutniki pracują, a po robocie piwerko (jedno, drugie, trzecie... ósme :lol: ) a puszki oczywiście rzucają przy drodze. :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 wrz 2016, 15:25
Purpurowy, no już myślałem że Ty piwerko, jedno, drugie itd :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 09 wrz 2016, 15:26
Lusesita Dolores, do szpitala idę, bo wyraziłam zgodę, a nikt mnie tam siłą nie zamyka, bo mam jakieś haluny, co nie? Taka mała różnica w podejściu i w życiu. :) A jak mam dołek, to nie biadolę, tylko się zmuszam do robienia czegokolwiek, nawet jak ma to być wyjście po zakupy.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 wrz 2016, 15:26
Carica Milica napisał(a):Lusesita Dolores, do szpitala idę, bo wyraziłam zgodę, a nikt mnie tam siłą nie zamyka, bo mam jakieś haluny, co nie? Taka mała różnica w podejściu i w życiu. :) A jak mam dołek, to nie biadolę, tylko się zmuszam do robienia czegokolwiek, nawet jak ma to być wyjście po zakupy.
:great: :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 15:28
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, no już myślałem że Ty piwerko, jedno, drugie itd :smile:

Nieee, ci panowie co w polu pracują. ;) W sumie im się nie dziwię, w taki upał.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 wrz 2016, 15:31
Lusesita Dolores, Nikt się tu z niczyich chorób nie wyśmiewa, a z drugiej strony nie licytujmy się dobrze? Bo każdy tu ma swoje i niczyj problem nie jest mniejszy, czy większy. Naprawdę nie jesteś najbardziej umęczoną osobą na świecie, choćby dlatego, że masz dwoje rączek, nóżek i doopę możesz ruszyć. A niektórzy ludzie nawet tego nie mają.

Purpurowy, Bo chyba trzeba odróżnić prawdziwą niemoc od wymówek i lenistwa. A to nie jest łatwo. Sama miewam z tym problem. ;)

Carica Milica, Moim zdaniem jest to kwestia charakteru, normalsi też różnie przecież do życia podchodzą. Z różnymi dolegliwościami jest po prostu czasami trudniej. Czasami mam wrażenie, że paradoksalnie choroba pokazuje nam jak dużo w nas jest siły, pasji i ukochania życia. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 15:38
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Bo chyba trzeba odróżnić prawdziwą niemoc od wymówek i lenistwa. A to nie jest łatwo. Sama miewam z tym problem. ;)

Tak, to miałem na myśli. Właściwie chodzi mi o to, że jak czegoś naprawdę nie potrafisz zrobić, to zrób coś innego, aby tylko nie siedzieć bezczynnie. :smile:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 15:38
Carica Milica, No widzisz a mnie kilka razy zamkneli bez mojej zgody. I co poradze? nic
Ja nie miałam dołka czy smutku tylko silne natrectwa z lękiem i depresją. Nie mów że musze ci tłumaczyć że w takim stanie jakim ja byłam nie da sie zmusic do niczego. I ja naprawde nie wiem po co idziesz do tego szpitala skoro funkcjonujesz całkiem nieźle jak to napisałaś . Co myślisz że ci tam za pomocą leków zlikwiduja co jakiś czas pojawiajacy sie dołek? a skad. nawet zdrowi miewają dołki
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 15:42
kosmostrada, mirunia sie wyśmiewa.
i gdzie niby mam tą doope ruszyć?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Liber8 09 wrz 2016, 15:43
Lusesita Dolores, im chodzi o to, że lepiej mogłaś spożytkować te 120 zł.
Tenisówki może i fajne, ale mogłaś wygospodarować ze swojej kasy 20 czy 30 zł i kupić normalne tenisówki, w tym przedziale cenowym schodzą na allegro jak woda, po kilkaset sztuk na pojedynczych aukcjach i nie są to wcale tenisówki z lumpeksu.

J3RZY62, dokładnie tak, tenisówki zaczynające się od 120 zł, nie sprzedają się już tak dobrze - bo są tenisówkami dla bogaczy.
Imho, ja bym kupił za bon mopsu całkiem przyzwoite buty (nie będące trampkami) do tego tenisówki za 30 dychy, obie pary od jednego sprzedawcy, jedną paczką, czasem w tej cenie można dostać wysyłkę gratis. Widzę tu trochę niegospodarność :smile:
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul

Sortuj wg