Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 11:31
J3RZY62, trzy pary za 120 zl? Chyba w lumpeksie..
Normalne buty dobrej jakości kosztują
A ja nie mam zamiaru co miesiąc kupować Nowe buty bo mnie na to nie stać.
Trzeba kupić raz A dobre
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 wrz 2016, 11:35
Lusesita Dolores, nie chce mi sie nawet na to odpisywac , usmialam sie tylko .

Zbieram sie do wyjscia . Musze kupic warzyw na moje bardzo drogie fitowe jedzenie :lol: :lol: :lol: :roll:

Milego dnia dla Wszystkich !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 09 wrz 2016, 11:50
Dzień dobry Spamowa,

Tradycyjnie przesyłam pozdrowienia znad worda i książek. Celem na dzisiaj jest dobicie do dziesięciu stron; w przyszłym tygodniu chciałabym zakończyć pisanie. Za tydzień chyba uderzam na Gdańsk do przyjaciela, bo ma urodziny! Muszę jeszcze nad prezentem pomyśleć.
Wczoraj kawkowanie z koleżanką bardzo udane, pogadałyśmy, wymieniłyśmy ploteczki. Dzisiaj lecę na reset mózgu, czyli na grilla. Piwko muszę sobie jakieś dobre kupić. :)

Buziaki wszystkim!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 11:50
Co ty myślisz że nie wiem ile co kosztuje.
Robię zakupy i żeby jeść to co ty jesz trzeba trochę wydać. Nie sciemniaj
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 wrz 2016, 11:51
Dzień dobry! :papa: :papa:

Wczoraj wieczorkiem tym razem mój post pierdyknął w kosmos, a tyle się opisałam... :bezradny: Nieładne forum, robi nas w bambuko! :time: :time:

Haloooo! Spokój na Spamowej! ;) Niech sobie każdy kupuje, to co chce, i za ile chce. Jego kasa, jego życie i jego tycie. :bezradny:

platek rozy, daj sobie Płatuś spokój... :mhm:
Napisz Kochana jak tam Twoje dziąsła i jak się czujesz? Co porabiałaś wczoraj?

kosmostrada, "a to feler, westchnął seler..." - olanzapinę Ci dała? :shock: Schowaj toto na czarną godzinę, jak Cię będzie bardzo roznosić i nie będziesz mogła sama sobie poradzić. Nie znam osobiście tego leku, ale z tego co tutaj czytałam, to ponoć strasznie udupia. :evil: Nie truj się.
Chyba jednak Twój doktor celniej trafia... :105:
Kochana, te ramiona, kark, szyja, głowa - to moje utrapienie od lat z racji dyskopatii szyjnej. Każdego ranka budzę się z bólami ramion, bo śpię na boku, więc każde z ramion jest przyduszone. Dopiero po jakiejś godzinie, jak się rozruszam, to ból zmniejsza się. W nocy potrafi mnie obudzić ból głowy, takie ostre kłucia nad uszami - po zmianie pozycji lub wstaniu ból mija. Tak, że rozumiem Twoje bóle i współczuję.
A te ostatnie Twoje częste bóle głowy, być może są od kręgosłupa + napięciowe. Może poduszka ortopedyczna by się przydała?
A praca przy komputerze dodatkowo nam "pomaga". :bezradny:

misty-eyed, dziękuję za dobre i miłe słowa... zgadza się, ostatnio mam coraz więcej tych dobrych dni, korzystam z każdego przypływu energii. :D Gdyby jeszcze nie te zawroty, które mnie łapią. :bezradny:

J3RZY62, witaj! co tam u Ciebie?

Wczoraj po lekkim obiedzie (fasolka szparag.) pomaszerowałam w kierunku miejskiego lasu i zrobiłam spory spacerek jego brzegiem, żeby jednak korzystać ze słońca. Przy okazji wysłuchałam kłótni srok - no tak się darły przeraźliwie. W lesie widać już początki jesieni... :?
W drodze powrotnej wstąpiłam do lumpka tuż przed zamknięciem i kupiłam sobie sweterek do pracy, cymes! :yeah:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 wrz 2016, 11:58
Lusesita Dolores, tak, w normalnym sklepie ze trzy pary trampek byś miała i to nie najgorszej jakości, trampki za 130 zł to dla bogacza.
Trampki można kupić za 19,90 zł --> http://allegro.pl/klasyczne-sznurowane- ... ml#thumb/2

Obrazek

mirunia, hej ;) A dzięki jakoś leci :smile:
Ostatnio edytowano 09 wrz 2016, 12:01 przez JERZY62, łącznie edytowano 1 raz
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 wrz 2016, 11:59
Dzień dobry Wszystkim!

Lato normalnie... :105:

Czuję się wypruta, bo znów @, za wcześniej... Ech... Ale przynajmniej wiem, dlaczego wczoraj taka byłam nijaka.
Byłam na zakupkach, teraz prace domowe. Poszłabym gdzieś na słońce, ale niestety pracuję w weekend i nie będzie, jak ogarnąć.

Lusesita Dolores, Zdrowe jedzenie nie jest drogie, zwłaszcza jak opierasz się o produkty sezonowe, korzystasz z okazji, wykorzystujesz wszystko bez marnowania. Wiem, ile dziś wydałam w warzywniaku i w biedrze, a przyszłam z siatami. Nie używam też żadnych produktów gotowych, nawet Twój ulubiony bolognese robię od początku do końca sama - inna cena, inna jakość. Poza tym jak człowiek się nie obżera, je tylko tyle ile mu potrzeba, to porcje nie są duże, co za tym idzie, stać nas na produkty dobrej jakości.
Twoje zakupy są dla mnie też zaskakujące, no ale to już są decyzje i wybory, które sami podejmujemy... :bezradny:

cyklopka, Gratuluję i trzymam kciuki za fajną pracę!

platek rozy, No ja już po zakupkach. W biedrze piękna czerwona papryka w dobrej cenie! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 wrz 2016, 12:00
Dzień dobry.
Są chętni na odwiedziny muzeum PRLu? Bo chyba niedługo otworzę w swoim pokoju. :lol:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 09 wrz 2016, 12:01
Lusesita Dolores, do mnie te buty nie przemawiają. Kupuję buty droższe, skórzane, aby mi służyły i nie rozwaliły się po miesiącu, ale nie zapłaciłabym 120 zł za trampki.

kosmostrada, olanzapina jest klasycznym przykładem mózgojeba. Dlatego wymogłam na lekarzu odstawienie tego leku i biorę go od czasu do czasu na sen, jak nie mogę zasnąć.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 12:04
mirunia, to po co się wpierdala w moje pieniądze.sama się chwali jakich to ona perfum nie kupuje A podobno ma mało kasy. Czy ja z głodu umieram? Nie. Napisałam że mnie nie stać na jedzenie dietetyczne bo to by się wiązało z tym ze codziennie bym musiała kupować co innego. A wolę kupić co innego. Jedzenie nie jest dla mnie priorytetem.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 12:10
kosmostrada, jest drogie. Żeby gotować sobie codziennie co innego trzeba wydać w jeden dzień przynajmniej 20 zl A to w skali miesiąca jest 600 zl.. A ja samej renty mam 650 zl
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 12:12
J3RZY62, takich brzydkich tenisowek za 20 zl to ja nie chce
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 wrz 2016, 12:17
Carica Milica, :papa: No i dlatego pomęczę się, a przecież nie będę z siebie warzywa robić.
Jak dziś pisanie? Zresetowałaś się wczoraj na kawce?

mirunia, Hej Kochana! No w ogóle jakaś zdołowana wyszłam z tej wizyty, przyszłam się w sumie pokazać, pochwalić, jak daję radę, a wyszłam jako Chadowiec pierwszej wody... :roll: No żesz, jak tak można podejść do nerwicowca.
Na całe szczęście w razie co mam mojego doktora, co uważa leki za ostateczność.
No tak Kochana, te bóle są okropne, ale co zrobić, tego się nie da naprawić, trochę pochlipiemy i żyje się dalej prawda? :smile:
Cieszę się, że miałaś taki fajny dzionek wczoraj!!! Rozpieszczajmy się , o tak! :angel:
Co dziś porabiasz po pracy, idziesz na zakupki spożywcze?
Jaki sweterek sobie kupiłaś, poopowiadaj. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 wrz 2016, 12:18
Lusesita Dolores napisał(a):mirunia, to po co się wpierdala w moje pieniądze.

A fee, nieładnie się wyrażasz :hide:

Lusesita Dolores napisał(a):sama się chwali jakich to ona perfum nie kupuje

Nie kupuje na pewno drogich.

Lusesita Dolores napisał(a):Żeby gotować sobie codziennie co innego trzeba wydać w jeden dzień przynajmniej 20 zl

Można ugotować sobie na dwa dni, nie musisz codziennie co innego. A może być też codziennie, dzisiaj kalafior, juro fasolka szparagowa, pojutrze papryka faszerowana ryżem i mięsem z indyka (tanie). itd. :yeah:

kosmostrada, :papa: to masz powód złego samopoczucia :bezradny: jutro pracujesz?
A ja mam już dziś piąteczek!

Edit. Sweterek przez głowę, jaśniutki beżyk, prawie ecru, pod szyjkę, z jakimś wyrabianym wzorkiem od dekoltu w dół -tak pas pionowy szer. 10-12cm. Jak nowy, nie zniszczony - z akrylu. :D
Tak, zakupy obowiązkowe po pracy.

Sortuj wg