Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 wrz 2016, 10:21
Carica Milica, no właśnie nie jesteś do nich przypisana za zawsze. Uciekaj stamtąd, po co się z toksycznymi zadawać.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 10:39
Ḍryāgan, właśnie przeglądam oferty mieszkaniowe. Powoli mi się kończy cierpliwość do nich. Nigdy nie miałam tak napiętej atmosfery w mieszkaniu.

Nie mam dzisiaj weny do pisania. Patrzę się w worda i w książki i nie wiem, co mam napisać.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 wrz 2016, 10:51
Dzień dobry! :papa:

Zrobiłam sobie chwilę przerwy, żeby z Wami pogadać. Akurat czas na śniadanie.
Kurka wodna, taka piękna pogoda, a ja w murach... :why:

platek rozy, trudne masz to gojenie, ale może chociaż trochę ten żel zadziała. Wiadomo, że w buzi nic się długo nie utrzyma, bo jest ciągła wilgoć i wszelkie smarowidła się rozcieńczają ze śliną. Ja bym w ciągu dnia też z raz posmarowała między posiłkami, niech chociaż trochę podziała lekarstwo. W końcu musi się zagoić.
A tak w ogóle, to jak się czujesz i co porabiasz? Może jakiś spacerek, jest tak pięknie.

Carica Milica, miłego i owocnego pisania życzę! A mieszkanka poszukasz po szpitalu, teraz skup się na pracy i na zdrowiu.

Ḍryāgan, ten św. Jerzy był całkiem dobry, pasował do Ciebie, bo walczący z gadziną (chad).
Ale ten jest po prostu TWÓJ! :D

Zmykam dalej zarabiać na chlebek... :time:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 10:58
mirunia, zrobisz sobie spacerek po pracy, bo pogoda jest przecudna. Umówiłam się dzisiaj z koleżanką na przebieżkę i kawkę, aby trochę główkę przewietrzyć. Bo ile można siedzieć zamkniętym w pokoju i pisać? O higienę umysłu trzeba dbać. W piąteczek lecę na grilla, a w sobotę na piwko. :yeah: Ale oczywiście zamierzam w te dni i tak coś skrobnąć magisterki. Masz rację, mieszkania poszukam po wyjściu ze szpitala.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 wrz 2016, 11:10
Carica Milica, :great: super masz plany rozrywkowe! Pewnie, że trzeba zadbać o higienę psychiczną i zrobić sobie reset od pracy, odświeżyć umysł i dać mu odpoczynek. :brawo: Może nowa wena przyjdzie i trzaśniesz pracę migusiem! :D

Po pracy koniecznie muszę połazikować przy takiej pogodzie, jeszcze nasiedzę się w domu podczas chlap i ciemności jesienno-zimowych. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 wrz 2016, 11:17
mirunia, Witaj Slonce :******** U mnie upal juz ( w cieniu 29 stopni mam ) wiec tylko na szybko do sklepu podejde. Dostalam wlasnie chwile temu mega atak lęku ... No ale sie nie dziwie. Jeszcze dzis znajomy dal posta na fb ze zmarl jeden taki dalszy znajomy ktory fajnego bloga prowadzil. W sumie nie wiadomo na co zmarl. Jeszcze pare dn i temu wszystko bylo dobrze. Dobijaja mnie takie wiadomosci.
Slaba nadal jestem .

Carica Milica, tez bym poszukala innego miejsca zamieszkania.Szkoda tylko ze koszta wynajmu np kawalerki sa sporo drozsze niz pokoju w mieszkaniu bo jednak zupelnie inny komfort mieszkania bez durnych , obcych ludzi. :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 wrz 2016, 11:20
kosmostrada napisał(a):

Purpurowy, Rodzice są zapewne zachwyceni i wpadają spytać, co to za zespół tak cudnie gra... ;)

Zazwyczaj pytają "czy jego coś boli?" nawet jak śpiewa kobieta. :lol:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 wrz 2016, 11:21
Dziewczyny ja sobie nie wyobrażam, że mógłbym z kimś obcym mieszkać. Jak wiadomo miałem problem mieszkając nawet z bliską mi osobą :hide: to musi być straszne! No ale może warto poszukać, czasem trafia się jakaś super oferta za małe pieniądze.
mirunia,
Ḍryāgan, ten św. Jerzy był całkiem dobry, pasował do Ciebie, bo walczący z gadziną (chad).
o to mi właśnie chodziło. Ale skoro Rudaskowi się nie podoba... pozostanę przy starym skoro jest taki "mój". Faktycznie wyraża to co chcę powiedzieć, smętny facet w oparach absurdu
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 08 wrz 2016, 11:28
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 11:32
mirunia, wena trochę zaskoczyła i piszę. :D Potrzebuję kontaktu z innymi ludźmi i trochę rozrywki w życiu.

platek rozy, jeszcze mnie nie stać na wynajęcie kawalerki, ale myślę, że może po obronie w przyszłym roku się uda coś wynająć na własną rękę. Do tej pory dobrze wspominałam wszystkie swoje mieszkania, a do czasów toruńskich mam sentyment. Zostałabym w moim ostatnim mieszkaniu, ale wyjeżdżałam na Erasmusa, więc przestałam wynajmować lokum w Polsce, a niestety ktoś się znalazł na moje miejsce. Miałam bardzo blisko na uczelnię, współlokatorzy bardzo sympatyczni, miła atmosfera mieszkaniowa, pokój bardzo ładny. Zdecydowanie muszę się rozejrzeć za czymś nowym.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 08 wrz 2016, 11:53
Pierdoła ze mnie,dziś u koleżanki lat 43,przez nieuwagę przewróciłem doniczki (jest kwiaciarką),na szczęście poprawiłem.

Spamowa wyspa

przez Tella 08 wrz 2016, 12:04
Jak się trafi na fajnych ludzi to mieszkanie z kimś nie może być złe.
Prawda jest taka, że rzadko kogo stać na coś swojego, albo wynajmować dobre mieszkanie...choć jesli mamy taka średnią krajową jak piszą to raczej można :yeah:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 wrz 2016, 12:10
Pamiętam jak kiedyś trochę majstrowałem przy chińskich skuterkach, co mi gimby z wioski przyprowadzały. Miały dosłownie rok, albo i mniej i już się psuły.
Ale chodzi mi o to, że jak tam próbowało się odkręcić jakąś śrubkę, to albo się wyrabiała przy próbie odkręcenia, albo ułamała, albo wygięła, albo coś. W każdym razie bezproblemowe odkręcenie którejkolwiek graniczyło z cudem. :roll:
A wczoraj wziąłem na warsztat trzydziestoletnią farelkę i wszystkie śrubki, po tylu latach odkręciłem bez żadnego problemu. :lol:

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 08 wrz 2016, 12:26
Witajcie :) U mnie dzisiaj tez atak lęku :( tez się nie dziwie bo z mężem żyje jak pies z kotem i to mnie przeraża :( jestem słaba :(
Co do pogody ciepło i słonecznie i po południu na pewno będzie super bo wyjdę z dziećmi na plac zabaw i pogadam sobie z innymi rodzicami :) bardzo dobrze to mi robi :)
Właśnie wcinam validol na uspokojenie bo żadnych innych leków nie biorę :)
Co do mieszkania... to prawda teraz takie czasy ze niewiele osób stać na coś swojego. My wynajmujemy miszkanie.

Sortuj wg