Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 wrz 2016, 18:14
mirunia, w sobote mam kolejna wizyte i planuja sciagnac szwy jesli sie da . Tak pytalam kazala tym zelem smarowac na noc , sprobuje dzis , moze sie nie otruje a moze dzieki temu nie zgnije :> :( Kochana ja dzis tez z zawrotami ., Moze u mnie to z oslabienia ale pogoda sie znow zmienia wiec moze masz z tego ? :******

kosmostrada, ja po prostu nic nie mam jak normalny czlowiek :why: Dzis tak denstystka stwierdzila z e normalny czlowiek to sie juz by ladnie goil ... No to na kilometry czuc zem nienormalna widzisz :lol: :lol: :lol: :lol:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 wrz 2016, 18:44
platek rozy, to smaruj tym żelem Płatuś, gdybyś się go nie bała, to już ze 2 dni by goił. Ale do soboty powinien zadziałać.
Wzmacniaj organizm po antybiotyku i nabieraj sił Płateczku! :great:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 wrz 2016, 18:48
platek rozy, ale nie umieraj jeszcze :hide:

kosmostrada, antropologia, socjologia, funkcjonowanie z pewnymi zaburzeniami :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 wrz 2016, 07:29
nerwicy dostane id błedow 503 i 502 :evil:
są jeszcze jakies inne?
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 wrz 2016, 08:51
tosia_j, całe życie jest jednym wielkim błędem, nie ma co rozpaczać nad 502 i 503 :twisted: Po prostu przymusowa higiena umysłu.
Dzień dobry wszystkim
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 09:12
Dzień dobry misie poziomkowe,

Właśnie piję kawkę i zaraz się zabieram do dalszego dłubania przy magisterce. Zrobiłam duże oczy w kuchni, kiedy mój współlokator zapytał, czy piję ich kawę, bo jego dziewczyna się skarży, że kawa znika. WTF? Akurat robiłam sobie kawusię i tylko machnęłam mu słoikiem z neską, że mam własną. Co to ma być do cholery? Stosunki między nami są kiepskie, ale oskarżać kogoś o podjadanie/wypijanie czegoś jest już lekką przesadą. Pierwszy raz w historii wynajmowania przeze mnie mieszkania spotykam się z taką sytuacją.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 09:14
Ḍryāgan, co to ma być? Gdzie Twój awatar? Ten, który ja tak bardzo lubię. :(
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 wrz 2016, 09:37
Carica Milica, a tak sobie zmieniłem. Nie podoba Ci się?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 09:43
Ḍryāgan, bardzo lubię świętego Jerzego (Djurdjevdan je a ja nisam s onom koju volim i te sprawy), nawet mam dwie ikony przedstawiające tego patrona. Po prostu podobał mi się Twój wcześniejszy awatar.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 wrz 2016, 09:47
Carica Milica, jak bardzo chcesz to znowu zmienię. Dla Ciebie wszystko...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 09:50
Ḍryāgan, spokojnie, jakoś przeboleję Twoją wizerunkową zmianę. :P
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 wrz 2016, 09:56
Carica Milica, dobra, zmienię... Może i taki kolorowy awatar do mnie nie pasuje :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 wrz 2016, 10:02
mirunia, Kochana no nasmarowalam ale niestety mam niby wysuszyc dziaslo , nie wiem jak to mozliwe bo jak wysuszam to za chwilke doslownie i tak jest mokre i nasmarowac zelem zeby nie splywal , moj splynal po okolo 5 minutach . Na dziasla jest pasta zasychajaca tez o tej samej nazwie ale przy szwach nie bardzo sie ona nadaje , niestety zel nie spelnia wcale swojego zadania bo tak jak na nim pisze jest on stricte do stosowania zewnetrznego na skore . Nie wygoje sie kuzwa i do swiat Bozego Narodzenia w tym tempie i z takim zasobem lekow.

Witajcie Wszyscy :********

Carica Milica, faktycznie sytuacja z e wspolokatorami nie bardzo mila ... :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 wrz 2016, 10:15
Ḍryāgan, lepiej, zdecydowanie lepiej! :mrgreen:

platek rozy, heej. :* Nie będę się przejmować. Chyba czas poszukać nowego lokum.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Sortuj wg