Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 wrz 2016, 08:52
Dzień dobry Kochani!

Forum działa, wow... ;) Otwieram więc nowy tydzień na Spamowej! :D

Dziś intensywny dzień. Idę wcześniej do pracy, bo mam dużo roboty, a muszę wcześniej wyjść, bo jadę do jednego lekarza, a potem pędzę z powrotem do drugiego.
Wstałam o szóstej, więc jestem już po spacerze z futrzakiem, po zakupkach porannych, kawce, łepek umyty, pazurki się suszą, tylko jeszcze oko zrobić i do boju.
Gryzie mnie metka w swetrze, kurczę nie ma jak się podrapać, póki pazury nie wyschnięte... :P
Pogoda marna, buro i siąpi.
Śpiąca jestem, ale jakoś trzeba dać radę.

Życzę Wam miłego poniedziałku, niech ten tydzień nam miło upłynie!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 wrz 2016, 09:37
Dzień dobry,

Obudziłam się przed siódmą, ale jeszcze chwilę poleżakowałam w łóżku. Czuję się bardzo wypoczęta, dobrze spało mi się w nocy, nawet się nie wybudzałam, co notorycznie mi się ostatnio przytrafiało. Muszę sobie stworzyć plan działania w kalendarzu na najbliższy tydzień, bo mam masę rzeczy do załatwienia, zrobienia, przeczytania, napisania, stworzenia itp. Szykuje się baaardzo pracowity wrzesień w tym roku.
Szaro, buro i ponuro za oknem. Na szczęście nie pada.

kosmostrada, powodzenia w załatwianiu wszystkich dzisiejszych spraw!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 wrz 2016, 09:44
Carica Milica, bierz się za robotę, znaczy pisanie :) Ja też próbuję coś napisać, ale w przeciwieństwie do Ciebie zupełnie się nie wyspałem. Kolejna bezsenna noc...

Dzień dobry wszystkim!
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 wrz 2016, 10:07
Czy fajnie było by pracować w PKS ?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 wrz 2016, 10:12
wiejskifilozof, jako kierowca?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 wrz 2016, 10:19
Dzień dobry! :papa:

Ależ u mnie leje! Wczoraj upał 28-29st. było jeszcze późnym popołudniem. Byłam w parku z koleżanką, posiedziałyśmy w cieniu na ławeczce, bo spacerować się bardzo nie dało... brak mocy w taki gorunc.
A dzisiaj od nocy leje. Niby dobrze, bo sucho. :bezradny: Ale sennie przez ten deszcz.
Chciałam wczoraj skrobnąć kilka słów jak wróciłam, a tu forum zdechło. :bezradny: :shock:

kosmostrada, powodzenia u doktorów, czymam kciuki!

Carica Milica, wyspana i pełna sił realizuj swoje plany, byle szły do przodu!

Ḍryāgan, może po południu jakaś drzemka? U Ciebie pewnie też leje... ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 wrz 2016, 10:46

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 wrz 2016, 11:02
mirunia, no leje. Nie wiem czy drzemka sie uda, bo właśnie z zaśnięciem mam problem. Życzę miłego dnia!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 wrz 2016, 11:39
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 wrz 2016, 11:40
Dzień dobry.
Zaraz lecę do PGRu.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 wrz 2016, 12:00
Ḍryāgan napisał(a):wiejskifilozof, jako kierowca?

Mój ojciec się stara.Kiedyś był kierowcą.Jest na rencie z KRUS.Chcę se dorobić.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 wrz 2016, 12:01
Purpurowy napisał(a):Dzień dobry.
Zaraz lecę do PGRu.

Po co ?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 wrz 2016, 13:36
Witajcie :*******
U mnie tez od nocy pada ale zdazylam jeszcze byc wczoraj na festynie i na koncercie :) Slaba ale chociaz troche sie na koncercie pobawilam . Dzis za to dupnie calkiem . Wrocilam wlasnie od dentystki , z nowym spisem medykamentow i mam niestety stan zapalny rany , nie goi sie ona jak powinna. No coz ... zdziwilabym sie gdyby bylo inaczej. Siadajac na fotelu i otwierajac paszcze dostalam ataku paniki :roll: ale w sumie sie nie dziwie po tej traumie ktora mialam we czwartek.Szkoda tylkoz e znow musze sie dzwigac . Wszystko jest trudne ... A gdzie ta kobieta ktora byla w Czechach i nic ja tam ne przerazalo?
Plan jest taki - sroda sciaganie szwow, sobota kontrola.

kosmostrada
Kochana napisz co i jak u gin endo , jjestem bardzo ciekawa jakie wymysli leczenie.

mirunia, Ja k sie czujesz Slonce? My chyba blisko siebie mieszkamy bo zazwyczaj mamy taka sama pogode ;)

Carica Milica, Kochana trzymam kciuki iz a prace i za szpital ! Musi byc Dobrze!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 wrz 2016, 15:15
platek rozy, każdy by spanikował przy takich przyjemnościach :hide:

Dostałam list z Ministerstwa Prawdy, uwierzyli we wszystko, co napisałam we wniosku i wszczęli postępowanie. W sensie napisali do mojego byłego, że ma zmienić adres firmy, albo mu ją wyrejestrują. Oczywiście on tego wezwania nie dostanie, bo to jest zły adres. :hide: Logika szwankuje mocno w tych urzędach. Postanowiłam być dobrym człowiekiem, ksernąć wezwanie i wysłać na adres jego rodziców i będzie mieć minimalną szansę uniknięcia kary :papa: Pewnie i tak nic z tym nie zrobi, więc Ministerstwo Prawdy będzie ustalać jego miejsce pobytu :brawo:

Chcę sobie kupić fioletowy żakiet a la Willy Wonka, ale za każdym razem kiedy coś kupuję przez internet albo jest polecony, to mam awanturę. :blabla:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg