Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:35
rolosz, hey :) nie , jutro ide po l4 bo jednak nie pozbieram sie na tyle zeby isc do pracy . Mam nadal wyglad malego chomika , plus nie moge jesc i zajadam papki ewentualnie bardzo miekkie gotowane warzywa i rybe .
Wiesz mi strasznie zal wszelkich ziwerzatek ktore nie maja swoich domow i ktore ludzie krzywdza. Karme kupilam kiedys na inna zbiorke ale niestety tamta sie nie odbyla i karma mi w domu lezy od 4 miesiecy . Teraz sie przyda.
O jak ja znam dobrze takie gubienie wyrazow i zapominanie :mhm: :mhm: :mhm:

Purpurowy,
tosia_j, hey Wam !

cyklopka, boskie te "papugi" :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 wrz 2016, 12:35
platek rozy, witaj.

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 wrz 2016, 12:38
kosmostrada, tak, od jutra pełną parą.. Cieszy mnie to, że nie będę siedział w domu. Natomiast martwi mnie mój nieogar i konieczność poznania tylu ludzi na raz i ułożenia sobie z nimi jakiś tam relacji.

platek rozy no właśnie te wszystkie papki... Pamiętam, też kiedyś mnie chirurg szczękowy kroił, to potem człowiek był głodny, a i jakąś higienę tej jamy gębowej trzeba było utrzymać. Masakra :-|
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:44
rolosz, tak , mam taki plyn do plukania jamy ustnej corsodyl , on jest z apteki , do tego szalwia po kazdym posilku no i antybiol :( slabam jak .... :-|
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez WolfMan 04 wrz 2016, 12:46
rolosz, Hej ;)
Powodzenia w tym wielkim wyzwaniu,niech Moc będzie z Tobą ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:46
rolosz, aaa i gratuluje nowej pracy ! :great: :great: :great: :great: czytalam tylko ze bylam wtedy w stanie niewazkosci po zabiegowej ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:47
rolosz, Dasz rade z relacjami , na poczatku bedzie trudno i pewnie pierwszy miesiac bardzo ciezki --- tak jak i umnie ale pozniej bedzie dobrze ! Zobaczysz :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 wrz 2016, 12:51
rolosz, Chyba każda zmiana niesie stres... :bezradny: Ale wierzę, że dasz radę i w trybiki zgrabnie z czasem wskoczysz. A że trzeba sobie dać czas i pozwolić sobie na błędy, to przecież wiesz. :smile:

platek rozy, Fajny taki festyn z celem, człowiek ma podwójną frajdę. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:53
kosmostrada, tak i jeszcze ma byc jakis koncert ale za cholere nie pamietam kogo bo czytalam afisz we czwartek a wtedy jak wracalam z zabiegu bylam raczej na umysle nietomna . :pirate:

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 wrz 2016, 12:59
Dzień dobry! :papa:

To i ja się melduję w tę piękną niedzielę... pogoda jak marzenie, cieplutko, słońce i lekki wiaterek. :yeah: Wymarzona na spacer.
Teraz wypiję też drugą kawkę i dam się pochłonąć całkowitemu lenistwu. :yeah:

platek rozy, utłucz to migreniszcze prochami i skorzystaj dzisiaj z pogody na dworze, jak planujesz.
W buzi masz większą temperaturę, niż na zewnątrz, więc nie powinna mieć wpływu ta na dworze. A na pewno podniesiesz sobie endorfiny spacerem i akcją dla psiaków. :great:
Cieszę się, że masz większą ochotę na jedzonko... jedz Kochana, będziesz silniejsza!

kosmostrada, mokro i buro u Ciebie? Może po południu trochę się wypogodzi, to zażyjesz ruchu na świeżym powietrzu.

cyklopka, super manuka wynalazłaś! :great: Nawet papużka nim zainteresowana... :D

rolosz, takie zaćmienia to normalka... ja nieraz długo wygrzebuję z pamięci jakieś słowo, a już nazwiska, to umykają mi na amen. Prędzej numery telefonów i daty imienin/urodzin pamiętam. Daty urodzin znam na pamięć całej mojej rodzinki, nawet ciotecznych sióstr. :D

tosia_j, masz nieraz ciekawe skojarzenia :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 wrz 2016, 13:34
mirunia, nigdy bym nie pomyślał, że mogę się komuś kojarzyć ze ... śledziem ;) :D Chociaż, jakby dobrze się zastanowić, to trochę taki śledź ze mnie jest :hide:
Oooo z tym zapominaniem to jest udręka, jak nie mogę znaleźć słowa. I czasem coś się palnie, żeby tylko tę ciszę, albo to yyyy... czymś wypełnić :P

kosmostrada, tak, lęk przed nowym trzeba przeczekać. Ale poza tym lękiem są przecież jeszcze inne słabostki, z którymi już tak łatwo nie idzie się uporać i które każdego dnia będą mi zatruwały moje zawodowe życie zapewne. Jak smakuje kawka?

platek rozy, dziękuję ;) początek najgorszy, potem przyjdzie dopiero czas na refleksję.

WolfMan, hej. No wyzwanie wielkie :D W sumie nie pracowałem tylko 2 miesiące (lipiec i sierpień) odkąd rzuciłem poprzednią robotę. Ale i tak dziwnie się czuję wiedząc, że trzeba rano wstać i być w pracy.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 wrz 2016, 13:46
rolosz, ułoży się, będzie dobrze. :great: Przecież nie jesteś nowicjuszem- stażystą... dwa miesiące przerwy to niedużo, tylko właśnie to przyzwyczajenie do rannego wstawania trzeba w sobie wyrobić, a reszta pójdzie gładko!!! Trzymamy kciuki :great:

Skoro czujesz się czasami jak śledź (pewnie po esci) to ja dzisiaj jestem makrela, bo mnie właśnie rozkłada tableta - dzisiaj kolej brania. :shock:
Nie przejmuj się tym yyyyy :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 wrz 2016, 15:06
Purpurowy napisał(a):
cyklopka napisał(a):Purpurowy, byłeś wczoraj w Zgierzu i nie zostałeś na festiwalu? :bezradny:

Szczerze powiedziawszy, dopiero od Ciebie się dowiaduję że był jakiś festiwal...

Koledzy pojechali na Iron Savior :great:

Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 wrz 2016, 15:13
cyklopka napisał(a):
Purpurowy napisał(a):
cyklopka napisał(a):Purpurowy, byłeś wczoraj w Zgierzu i nie zostałeś na festiwalu? :bezradny:

Szczerze powiedziawszy, dopiero od Ciebie się dowiaduję że był jakiś festiwal...

Koledzy pojechali na Iron Savior :great:

Aaa, że to... w sumie Titanium bym sobie obczaił na żywo.

Sortuj wg