Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 wrz 2016, 18:35
Lusesita Dolores napisał(a):.Dziecko to dla mnie kula u nogi,poświęcenie,zabieracz czasu,spokoju i pieniędzy.
Licze na to że jak urodze to mi się odmieni i pokocham to dziecko.

bedzie krolikiem doswiadczalnym, biedactwo
witam spamową
outsider

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 18:38
misty-eyed, Ja nie jestem ani przesadnie szcześliwa ani zdrowa na umyśle. Czyli moje dziecko bedzie nieszcześliwe i niezdrowe, trudno.

a co z dziećmi które sa wychowywane przez jednego rodzica?
U nas partner na pewno bedzie miał duży wkład w wychowanie naszego dziecka.
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Malarz cieni 14 wrz 2016, 18:39
kosmostrada, dobrze pamiętasz. ;) Ostatnio nic nie zamawiałem, ale teraz się szukuję na jakieś książkowe zakupy. Poluję m. in. na książkę "Zdrada Spotlight" na podstawie której powstał film i na "Uratuj mnie" - książkę o terapii, ponoć bardzo dobra.

Podziwiam was, że tak załatwiacie sprawy. Mi zwykłe pójście do sklepu natręcza ogromne trudności... :roll:
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 wrz 2016, 18:41
kosmostrada, jeszcze żyję. Poniedziałek był dla mnie nad wyraz stresujący, ale wczoraj i dziś było ok. Zwłaszcza wczoraj. Dziś po pracy sobie zaliczyłem empik, wyłączyłem opcję oszczędzania i coś sobie kupiłem :mhm:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2016, 18:50
Malarz cieni, Nawet nie wiesz, jak się cieszę ,że dobrze skojarzyłam. To tak niezupełnie mam dziury w mózgu... :D
Wiesz, ja miałam etap, kiedy z domu w ogóle nie wychodziłam... :bezradny: Cały czas za niesłuchanie fisiowania mojego mózgu się nagradzam. ;)
Też słyszałam o "Uratuj mnie", ale nie trafiła w moje ręce, choć ogromnie dużo czytam książek terapeutycznych. Dziś nawet pożyczyłam "Ciężarna dziewica, proces psychologicznej przemiany" . :P

tosia_j, :papa:

mirunia, Nie wiem, co zrobić, strasznie cierpię od tej pracy przy kompie... :roll:
A Ty bidulko nie wiem, co masz jeszcze wymyślić z tym spaniem...
Myślę, że fajnie byłoby trafić na jakiegoś dobrego rehabilitanta, który pomógłby wybrać pozycje, dobrałby ćwiczenia... Ech...

rolosz, To super!
Rozpieszczanie siebie to podstawa. :smile: To tajemnica jaką sobie zafundowałeś przyjemność?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 wrz 2016, 18:50
rolosz, :papa: różnie bywa w pracy, ale poradzisz sobie....a poniedziałki, to w ogóle są stresujące, szczególnie rano.
Super, że sprawiłeś sobie radochę dla duszy w empiku. :great:

Malarz cieni, tosia_j, wieczór dobry!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 wrz 2016, 18:50
Malarz cieni, witaj :D To Sześć stóp pod ziemią, na pewno oglądałeś...to nic nowego :D Ja rzadko oglądam filmy, ale ten serial wyjątkowo mnie zainteresował...

rolosz, ja kupuję tej firmy: http://www.bioteka.com.pl/lisc-czystka- ... -2266.html, choć podobno najlepszy jest ten pochodzący z Krety, ale 50 g kosztuje ok.25 zł, więc ja wybieram tańszy, który, jak się okazuje, również jest skuteczny...jeszcze raz polecam.

kosmostrada, mirunia, jak ja kocham Wasz rozsądek i empatię!!
Chyba z wiekiem zdajemy sobie sprawę z realnych możliwości naszego umysłu i łatwiej przebrnąć przez problemy i ograniczenia niektóre...

tosia_j, to staram się uświadomić Lusesita Dolores, !
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Malarz cieni 14 wrz 2016, 19:01
misty-eyed, chyba coś słyszałem o tym serialu, ale na pewno nie oglądałem. Dobrych parę lat temu widziałem 1 sezon "Bez tajemnic", serialu o terapii. Skupiłem się ostatnio na oglądaniu filmów...

mirunia, witaj. ;)

kosmostrada, "Uratuj mnie" bardzo mi polecała moja była terapeutka. Ostatnio znalazłem też "Bibliotekę samobójców" o samobójstwach wśród pisarzy i "Rozmowy norymberskie" - rozmowy takiego psychiatry z nazistami. Nie wiem, czy Ciebie taka tematyka interesuje. U mnie też jest taki problem, że za dużo książek kupuję. Dlatego też staram się za często nie robić zakupów książkowych. Choć i tak jest z tym trochę lepiej.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:02
Witajcie :**********
Ja zabiegana , wczoraj po pracy bylam u dentystki , posmarowala mi sterydem moja rane po zabiegu i do domu wrocilam nemal na czworaka bo tak mi sie po tym sterydzie zrobilo niedobrze oraz dostalam mega zawrotow glowy.
No i caly wieczor i pol nocy do kitu.
Ale ponoc sie zaczelam goic wiec czekam teraz jeszcze okolo 3 tygodni zebym mogla wreszcie zaczac jesc normalnie.
Ucuzcie sciagania w buz i bede miala jeszcze nawet i pol roku wiec coz , bede sie usmiechala oczami. Chociaz akurat za wielu powodow do usmiechu w najblizszym czasie nie przewiduje.

Dzis mega zalatany dzien w pracy , jutro rano pedze na filie Mops po odbior papierow , pozniej do pracy a po pracy z siostra jestem umowiona . Moze zajrze do ciuszkolandu. Dzis mialam na sobie te spodnie za piatala ktore kupilam ostatnio i sie dziewczynom w pracy podobaly . AAA i od kiedy wrocilam do pracy sporo kursantow mi powiedzialo ze dobrze ze juz wrocilam:) mile to tylko coz jak jestem tam jeszcze tylko poltora miesiaca.

I tyle. Zaraz ide szorowac glowe bo wczoraj wody nie mialam .A na pocieszenie jako ze czas nastal dla mnie wredny --- sobie kliknelam 3 mili Rasasi Bent Al Ezz Hana Oil :105: :105: :105: :105:

mirunia, tez ostatnio mam zawroty , nie wiem co sie to dzieje.... Oprocz tych wczoraj po sterydzie bo te wiedzialam z czego a tak , c hyba od kregoslupa zas.

rolosz, ciesze sie ze pracy sobie radzisz :) i ze nie jest zle :great:

kosmostrada, a do Ciebie dzwonilam to juz nie pisze na mainie :P :D

misty-eyed, Aniu uwielbiam Szesc stop pod ziemia :D
Ostatnio edytowano 14 wrz 2016, 19:06 przez platek rozy, łącznie edytowano 2 razy
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 19:02
Malarz cieni, Czytałam "uratuj mnie".
Nie spodobała mi sie ta książka. Całą książke dziewczyna wałkuje z terapeuta o swoim wewnetrznym dziecku. i nagle na końcu ksiażki okazuje sie że wyzdrowiała.
Ale może Tobie przypadnie do gustu.
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 wrz 2016, 19:13
misty-eyed, dziękuję :D Zastanawiam się, jak to będzie z żołądkiem - pijąc zieloną herbatę (liściastą) muszę raz na jakiś czas sobie zrobić od niej przerwę właśnie z uwagi na żołądek.

kosmostrada, Magazyn sportowy poświęcony kolarstwu sobie kupiłem, ot cała tajemnica ;) Ciężarna dziewica i jej przemiana mówisz? Muszę przeczytać :P

mirunia, :papa: ucięłaś sobie komara, niech zgadnę, po esci? :P Bóle kręgosłupa ... Kiedyś na tle nerwicowym miałem takie bóle między łopatkami, że aż nie chcę sobie przypominać :hide: Siedząca praca naszym sprzymierzeńcem też nie jest.

Malarz cieni, miałem tak samo jak Ty. I podobnie jak kosmostrada też był okres, gdy nie wychodziłem z domu. Wielu rzeczy, np. załatwiania spraw w urzędach musiałem się uczyć od podstaw. Bardzo pomogła mi w tym praca, takie otwarcie się na ludzi, rozmowy o ich doświadczeniach. Nie było to łatwe, ale stopniowo coś tam zacząłem sam załatwiać. Masz fajny, artystyczny awatarek :mrgreen:

platek rozy teraz się zagoi raz dwa. I wcale się nie dziwię, że kursanci się za Tobą stęsknili :105: :P
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:18
rolosz, tak bo jestem mila , w kazdym razie sie staram i ogarniam pieknie caly sekretariat oraz zwracam sie imiennie do kursantow a to mysle ze fajne bo kazdy sie czuje traktowany w sposob indywidualny.
Tez miewam problemy z wykjsciem z domu i zakupami i tak jest raz lepiej raz gorzej ale coz jak kazdy lękowiec mamy klopoty z jazda komunikajac miejska, zakupami i calym szeregiem roznosci ( ja nie jezdzilam ponad rok teraz jezdze ) ale od kiedy poszlam do pracy duzy krok na przod zrobilam :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Malarz cieni 14 wrz 2016, 19:19
rolosz, dziękuję, jakoś się utożsamiłem z autoportretami Van Gogha. ;) Moim zdaniem znakomicie oddają jego emocje.

Planuję pójść niedługo do pracy, może rzeczywiście to by coś zmieniło? Codziennie wychodzenie z domu i załatwianie czegoś raz na jakiś czas mało niestety daje.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2016, 19:22
Malarz cieni, takie sporadyczne wyjscia nie daja nic bo sa traktowane jako nowosc czyli cos do czego nie jestesmy przyzwyczajeni i czego nie oswoilismy .Jak ide do pracy --- oczywiscie mowie o takiej w ktorej jest normalna atmosfera--- to sobe powtarzam pozniej ze przeciez w pracy ogarnelam to moge wszystko i tak tez jest. Wpada sie w rytm :) no i ma sie glowie zajeta czym innym niz mysleniem i zaglebianiem sie w s obie.

Sortuj wg