Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 sie 2016, 22:38
mirunia, dziękuję bardzo Kochana :uklon: Tak wiem, że to wszystko minie, ale mimo wszystko ten denerwujący stan przeszkadza, martwi, czasem załamuje...
Przed chwilą wróciłam z wieczornego spaceru i jest w porządku, z pewnością słońce i gorąco źle na mnie wpływa, a raczej potęguje nerwicowe fiksacje ;)

Purpurowy, ja tez pochwalam akcję z puszkami :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 wrz 2016, 00:29
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, ja tez pochwalam akcję z puszkami :D

Dziękuję. :smile:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2016, 12:01
Witam :papa:

Brat u mnie zrzuca węgiel do kotłowni, wczoraj zrzuciłem może z 300 kilo ( do zniesienia 4 tony ) i sobie rękę odparzyłem od łopaty bo jakoś tak się dorwałem że nie wiem kiedy to się stało a gdybym wcześniej zajarzył to ubrał bym sobie rękawice i miałbym rękę zdrową.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 wrz 2016, 12:51
Dzień dobry.
Tak zabalowałem na koniec wakacji (nie piłem) że dopiero wstałem. :shock:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2016, 12:57
Purpurowy, nie bardzo rozumiem, dobrze się wyspałeś, długo spałeś? Ale nie piłeś.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 wrz 2016, 12:58
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, nie bardzo rozumiem, dobrze się wyspałeś, długo spałeś? Ale nie piłeś.

W sensie że poszedłem spać dopiero nad ranem, bo włóczyłem się pół nocy po okolicy. A że poszedłem późno spać to i późno wstałem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 wrz 2016, 13:01
Dzień dobry Kochani!

Wczoraj wróciłam późno, bo po zebraniu poszłam jeszcze z koleżanką na kawkę ( miałam wczoraj kawkujący dzień ;) ). Nie mogłam do Was zajrzeć, bo na zakończenie dnia z różnymi zdarzeniami jeszcze mi pierdyknął lapek. Nie wiem, co się stało, ale widzę ciemność ... :bezradny:
Nadaję z pracy, nos wysunęłam na chwilę zza papierzysk i kompa.
Pokrótce - lapek dead, pies coś znów zrobił sobie w łapę i kuleje, wizytę lekarską mi przełożyli ( w związku z tym idę w poniedziałek na dwie :roll: ), z rana miałam taką męczarnię somatyczną i załamkę, że ło matko... Ale powlokłam się do roboty. Już jest lepiej.

Purpurowy, Dzięki za ojojanie, na dziś też się przydało. :smile: A akcja puszkowa -rewelacja! :great:

J3RZY62, To Ciebie dziś trzeba ojojować... Jak mawiała moja babcia - do wesela się zagoi. ;)

misty-eyed, Kochana, jak się dziś czujesz? Och jak bardzo Cię rozumiem ze wczorajszym chlipaniem. Ale niestety nie wiemy kiedy franca dopadnie i z jakim natężeniem, nie dawajmy jej satysfakcji i nie pozwalajmy odebrać sobie siły!

mirunia, Też pomidorków muszę narobić... :105:

Trzymam kciukasy za Plateczkową, która dziś u chirurga zębowego zapewne dzielnie daje radę.

Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2016, 13:02
Purpurowy, szukałeś czegoś, dobrze Ci z tym było że tak się włóczyłeś?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 wrz 2016, 13:05
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, szukałeś czegoś, dobrze Ci z tym było że tak się włóczyłeś?

Znaczy się chodzi o to, że odezwał się taki jeden mój "przyjaciel" (z tych co to sobie o mnie przypominają jak czegoś potrzebują) no i zostawił mi samochód, żebym w nocy przyjechał odebrać go pijanego i jego pannę z zalewu. No to w oczekiwaniu na telefon sobie spacerowałem, potem pojechałem po nich, jak już wróciłem to ketrel (ale chyba nie moja pora była, bo strasznie długo się rozkręcał) i poszedłem spać.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 wrz 2016, 13:33
Dzień dobry :D kosmostrada, J3RZY62, Purpurowy,

Też myślałam o platek rozy , bo to poważny zabieg miał być :mhm:

Chyba dzisiaj trochę lepszy dzień mam, choć wyraźnie fizyczne dolegliwości się ujawniły. Z tym sobie poradzę.
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak zagospodarować czas, który spędzałam z Wnukami. Uwierzcie mi, mam z tym problem, smutek w sercu. Wszystko rozumiem, jestem świadoma kolejnych etapów życia, ale dusza musi posmucić się i jak to mądrze napisała cyklopka-w wolnym tłumaczeniu, trzeba jej na to pozwolić...

Ja przetworów robić nie mogę, bo nie mam piwnicy. Podobno nie należy się nam :hide: Bardzo żałuję, bo w zimie własne kiszone ogórki, owoce, pikle najróżniejsze, są rarytasem po prostu. Ale trudno, nic na to nie poradzę...

kosmostrada, Kochana, jak szybko minął czas Twojego urlopu, w ogóle te letnie miesiące jakby przemknęły jedynie...
Ja także nie jestem zadowolona, gdy muszę odwiedzić kilku lekarzy w krótkim czasie. Specjalnie pozmieniałam terminy na wrzesień,bo wydawało mi się, że to tak odległy czas, a tu za 3 tygodnie badania i 2 wizyty-już dostaję wysypki. To siedzenie w przychodni stało się dla mnie koszmarem. Nie sądziłam, że można uczulić się na służbę zdrowia...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 wrz 2016, 13:34
kosmostrada, misty-eyed, witajcie.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2016, 13:48
Wybieram się dziś do fryzjerki, na trzy milimetry od maszynki fryzura :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 wrz 2016, 13:59
J3RZY62 napisał(a):Wybieram się dziś do fryzjerki, na trzy milimetry od maszynki fryzura :mrgreen:

Ja Ci to za darmo zrobię. :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2016, 14:40
Dzień dobry! :papa:

Ależ piękna pogoda, aż żal siedzieć w murach. :( Od rana miałam za.....el w pracy, pisanie na kompie, latanie i zbieranie podpisów, ksero, itd. kawkę siorbałam w biegu. :bezradny:
Również myślami byłam i jestem z Płatusiem, jak sobie poradziła ze stresem i czy bardzo cierpiała.... ojojać trzeba Ją mocno!!!

kosmostrada, I jak teraz Kochana będzie, jak Ci lapek dał klapek? :bezradny: Może ktoś szubciutko uruchomi go?
Bo bez lapka teraz jak bez ręki... toż to okno na świat i na Spamową przede wszystkim. ;)
A pomidorki wyszły mi super - 6 słoiczków.
To już pierwszy dzionek zaliczony w robocie i masz znowu wolne... powoli, powoli i rytm złapiesz.

misty-eyed, rozumiem, że tęsknisz za tymi zajęciami z Wnukami i stąd ta smutna nuta nostalgiczna. Znajdziesz sobie jakieś zajęcia, spacery, czytanie... kobieta zawsze ma co robić, nawet właśnie o siebie zadbać / lekarz, fryzjer/ odpoczynek.
Oj, to szkoda, że nie masz piwnicy, ale to dziwne, że nie przysługuje. :bezradny: Jak to? Każde mieszkanie w bloku ma takie pomieszczenie - nie da się nic z tym zrobić w Spółdzielni? Miałabyś właśnie takie frykasy na zimę, a wiem, że lubisz pichcić. ;)

Purpurowy, to miałeś nockę charytatywną jak widzę... ale wyspałeś się. :D

J3RZY62, to dzisiaj Twoją rękę trzeba ojojać, boś gapa, że bez rękawic pracowałeś. :mhm: Smaruj czymś tłustym, np. maść witaminowa.

Sortuj wg