Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 sie 2016, 19:39
cyklopka, to nie miało związku ze sklepem... rzeczywiście to przyjemne miejsce, młodzi, sympatyczni sprzedający ...

cyklopka napisał(a):Trzeba sobie czasem pozwolić na tryb #smutnakrólewna a potem się jakoś wykopać.
, dziękuję za radę, masz rację :!:

Purpurowy,
Purpurowy napisał(a):Ale dokonałem epokowego (kolejnego ) odkrycia, że im częściej wychodzę z domu, tym więcej ciekawych rzeczy widzę.
, :great:

"Ojojane miejsca bolą mniej" - to jest super :great: :mrgreen:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 19:48
J3RZY62 napisał(a):To może i dobrze dla Ciebie no bo i gęba cała, nie? :mrgreen:
Wybierasz się w kosmos?
Skok z krawędzi kosmosu https://www.youtube.com/watch?v=ApzVaZUiRiQ

O, dobra sprawa, w drodze powrotnej sobie skoczę. :D

Ewentualnie mógłbym opowiedzieć historię sprzed około tygodnia, ale nie wiem czy nie wyśmiejecie :oops: (bo ludzie czasem wyśmiewają, chociaż nie wiem co w tym śmiesznego)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 19:49
misty-eyed napisał(a): Purpurowy,
Purpurowy napisał(a):Ale dokonałem epokowego (kolejnego ) odkrycia, że im częściej wychodzę z domu, tym więcej ciekawych rzeczy widzę.
, :great:

"Ojojane miejsca bolą mniej" - to jest super :great: :mrgreen:

Jakoś trzeba neutralizować cudzy ból na odległość. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 sie 2016, 20:43
Purpurowy, no nie ma się z czego śmiać jak dostałeś kijem bo przecież to poważna sprawa i dobrze że Ci się nic nie stało, no i ból przecież z tego też nie ma się co śmiać.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 20:47
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, no nie ma się z czego śmiać jak dostałeś kijem bo przecież to poważna sprawa i dobrze że Ci się nic nie stało, no i ból przecież z tego też nie ma się co śmiać.

Nie, mi chodzi o taką trochę wcześniejszą historię, jakoś tak bodajże z piątku.

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 sie 2016, 20:58
misty-eyed napisał(a):"Ojojane miejsca bolą mniej" - to jest super :great: :mrgreen:

Świetne powiedzonko! Purpurowy już drugi raz nam to "puszcza" i za każdym razem się uśmiecham. :D

misty-eyed, ściskam Cię Kochana... czasami tak człowieka dopadnie ni stąd, ni zowąd ta zołza, w najmniej oczekiwanym momencie. Ale dobrze zrobiłaś idąc dalej na przekór. Dobrze, że miałaś obok Męża... Powrót do domu byłby poddaniem się, wiem jaki później ma się żal i wyrzuty do siebie.
Dzielnie pokazałaś "jej" figę. :great: Jutro już będzie lepiej, wypocznij i nie smutaj za długo Aniu. ;)

Purpurowy, opowiadaj, posłuchamy na dobranoc. A śmiech to zdrowie /jeżeli to śmieszne :bezradny: /

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 21:07
mirunia napisał(a):Purpurowy, opowiadaj, posłuchamy na dobranoc. A śmiech to zdrowie /jeżeli to śmieszne :bezradny: /

Chodzi o to, że ja sobie robię spacery po około 30km dziennie i przy okazji... zbieram do torby aluminiowe puszki ( i tutaj się wszyscy śmieją, chociaż nie wiem co w tym śmiesznego, lub obciachowego. Nie grzebię przecież po śmietnikach, po prostu jak leży przy drodze, to schylę się i podniosę, a że mieszkam na wsi, to sporo tego jest, z powodu braku pojemników na odpady. Potem zanoszę to na skup złomu i dostaję za to pieniądze. Naprawdę uważam że to lepsza metoda, żeby się trochę poruszać i zarobić, dużo lepsza niż siedzieć cały dzień w domu, albo kraść)
No ale wracając do historii. Jest w mojej miejscowości taki staw, dosyć daleko od zabudowań, myślałem że taki trochę "niczyj". Pomyślałem sobie że nad stawem młodzież lubi sobie popływać i przy okazji wypić piwko. Nie myliłem się, sporo tego znalazłem przy brzegu. Spakowałem do torby i poszedłem. Nie przeszedłem nawet 50 metrów, a tu goni mnie jakiś jegomość na rowerze i się mnie pyta czy ja mu rybę ze stawu ukradłem. Ja mu mówię że nie, że zbieram puszki aluminiowe i pokazałem zawartość torby. Zaczął mnie przepraszać, że wziął mnie za złodzieja, bo zazwyczaj po to ludzie przychodzą nad jego staw (on jest właścicielem) żeby mu ryby podbierać. A on przez okno swojego domu wypatruje przez lornetkę. No i zrobiliśmy taką umowę, że mogę tam bez problemu chodzić i zbierać puszki, oraz pływać w stawie. Koleś strasznie się ucieszył że wreszcie znalazł kogoś kto zrobi mu tam porządek, bo straszne dużo tego u niego zostawiają. Nawiasem mówiąc okazało się, że to jakaś moja dalsza rodzina. :lol:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 31 sie 2016, 21:08
pochwalam puszki
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 21:22
tosia_j napisał(a):pochwalam puszki

Dziękuję.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 sie 2016, 21:23
Purpurowy, no nie jest ta historia taka śmieszna ale ciekawa a że zbierasz puszki no to co, mój brat też zbiera/zbierał, a to takie powiązałeś przyjemne z pożytecznym, spacery i zbieranie puszek i jeszcze kilka złotych do kieszeni wpadnie.
Dawniej lubiłem bardzo chodzić na grzyby a teraz mi się nie chce, może i bym jeszcze poszedł jak by grzyby były no bo teraz to się schodzi człowiek i grzyba nie znajdzie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 sie 2016, 21:28
Purpurowy, też pochwalam! Świetny sposób na spacery i przy okazji pieniążki i porządek. A jak widzisz, rodzina przy okazji się znalazła. :D No, nic tu nie było śmiesznego. Ja też widuję mężczyzn zbierających puszki i depczących je, żeby pomieściły się w torbie. ;)

tosia_j, :papa:

A ja dostałam sporo małych, dojrzałych pomidorków i zrobiłam właśnie przecier. Jutro jeszcze trochę odparuję i do słoiczków. :yeah:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 21:36
J3RZY62, mirunia, dziękuję. Prawdę powiedziawszy to jeszcze nie spotkałem się z jakimś szyderstwem ani wrogością ze strony osób które mijam po drodze, ale moja rodzina zgodnie twierdzi że mnie "po**bało". :bezradny:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 sie 2016, 21:37
mirunia, a ja pomidorki nie odparowywuje tylko daje taki przecier do słoików po dżemie, gorące prawie wrzątek, odwracam słoik do góry dnem na 15 minut i gotowe na zupę na zimę.

Maciej Orłoś odchodzi po 25 latach z Teleexpresu http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostatni- ... c=bo&pos=2
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 sie 2016, 21:51
J3RZY62, może i tak zrobię, tylko zagotuję i do słoiczków, bo faktycznie szkoda tego soku, w którym znajduje się cenny likopen. ;)

Sortuj wg