Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 28 sie 2016, 22:42
kosmostrada, Tak jeszcze wracając do Twoich wojaży,byłaś na Dolnym Śląsku,ja natomiast mieszkam na Górnym Śląsku ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 sie 2016, 22:47
kosmostrada, wolałbym sobie strzelić zieloną wróżkę <3 niż badanie na poziom cukru. A podpalasz sobie kosteczkę :P ?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 sie 2016, 22:48
kosmostrada, to kłucie nic nie boli, ja robię to tak często, uwierz, można się przyzwyczaić. Jeśli chcesz upewnić się, czy nie masz z tym problemu, to zbadaj 1/na czczo 2/ 2 h po posiłku 3/ przed obiadem 4/ 2 h po obiedzie
Jeśli dasz radę zbadać, napisz do mnie, ja :lol: , doświadczona diabetyczka, ocenię :D

Miniony dzień uważam za zmarnowany ... bez sił i chęci do czegokolwiek - szkoda mi czasu...

Rozmyślam nad zapisaniem się, albo spróbowaniem choćby, na zajęcia jogi dla zdrowia. Zajęcia mam niedaleko, raz w tygodniu...
Ostatnio edytowano 28 sie 2016, 22:52 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 22:49
Zapasy zrobiłam:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 22:53
Dobry,

Słucham dwójki, bo lubię muzykę klasyczną. Pokłosie szkół muzycznych i pobocznych aktywności. Jeszcze coś dzisiaj napiszę z pracy licencjackiej. A jutro od rana do Biblioteki Jagiellońskiej i mam trzy dni. Temat wrzuciłem w offtopie, jakby ktoś się znał na literaturze z osobowości / tożsamości to będę wdzięczny. Może akurat ktoś coś.

Wyłączyć głowę, reset i zero i piszemy. Mnie to sprawiało przyjemność. Widziałem w tej pracy ogromny sens. Bo to nie tylko praca. Coś, co mnie interesuje, w przyszłości okazja do odświeżenia znajomości i punkt honoru. Bo ja muszę skończyć te studia. Naprawdę, mam 28 lat, różne miałem okresy, od trzech lat nie mogę tego napisać, bo różne zdarzenia, myślenie i terapia.

Sam mieszkam. Jestem goły i wesoły, bez kontaktu z kimkolwiek, bo nie jestem w nastroju, a z drugiej nie widzę podobnych osób. Czaicie. Czułem się wczoraj jak taki, wiecie, patologiczny gość, co równie dobrze mógłby mieć 40 lat i chorować psychicznie. Wory mam pod oczami non stop, zmęczony jestem strasznie. Ja nie wiem, czy jestem chory, czy zdrowy. Generalnie okoliczności i moje doświadczenie nie jest wesołe stąd takie myślenie i dlatego trafiłem na terapię. Generalnie był to kompletny pat i poczucie samotności bez perspektyw, jak się 5 lat temu zapisywałem na terapię. Różne miałem okresy od tego czasu. Ale teraz jest niewesoło. A czas leci. Cóż. Trudno się z tym pogodzić. Myślę non stop o byłej dziewczynie, którą rzuciłem, bo jej pat i apatia pociągnęłaby nas na dno. Nie mogłem wytrzymać, dlatego z nią zerwałem. Skomplikowane to. Napiszę może kiedyś w końcu coś o sobie tutaj.

Dzięki i miłego wieczoru / dobranoc. Hej. I zachowujcie balans ;)

Sorry, że ja tak smędzę. Nie musicie się odnosić, wystarczy też czasem, że se ktoś po prostu napisze. Wiecie ;)

Alo
Ostatnio edytowano 28 sie 2016, 22:56 przez wiecznie młody:), łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 22:54
kosmostrada napisał(a): WolfMan, Aż bojam się sprawdzić co mi wyskoczy... :D

Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 22:58
cyklopka, skąd bierzesz tą czcionkę i jak umiesz robić memy? : d

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 23:12
wiecznie młody:) napisał(a):cyklopka, skąd bierzesz tą czcionkę i jak umiesz robić memy? : d

Nie użyłam czcionki, znalazłam gotowy obrazek.

Memy można robić na stronach z generatorami.

Inna rzecz, że umiem naprawdę szybko robić fotomontaże. A czasem trzeba kuć mem póki gorący, bo cała zabawa polega na szybkiej reakcji na zdjęcie.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 sie 2016, 23:48
tosia_j napisał(a):rolosz i kosmo, sorry
mi cukier skacze i jestem przewrazliwiona

Nie no, spoko ;)

misty-eyed, moja ciocia chodzi na jogę i bardzo sobie chwali. A na studiach koleżanki z roku się zapisały na jogę w ramach WF i Pani prowadząca krzyczała na te, które przyszły z katarem, że zakłócają atmosferę ciągłym podciąganiem nosa ;)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sie 2016, 00:26
Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego Księciunio do mnie nie pisze, a np. pisze kolega mojego byłego ze Szwecji, który jest nota bene zajęty, znajomy z dawnego forum muzycznego - Meksykanin i jakiś Japończyk, mieszkający w Anglii, któremu Bóg się kazał uczyć polskiego i pytał mnie o polskie zupy :hide: Jaki to rodzaj karmy? Ktoś się orientuje? Co poszło #nietag?
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 29 sie 2016, 07:39
Dżem dobry ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 08:51
Dzień dobry,

:zonk: Niedługo lekarz.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 29 sie 2016, 08:54
Carica Milica, Hej ;)
Wyluzuj ,będzie dobrze ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 29 sie 2016, 10:48
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg