Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 sie 2016, 15:20
cyklopka, ale to będzie raczej przyjemny Sajgon, co? - autko, dyplomik. Gorzej pewnie z remontem. Z tym to chyba zawsze jest ciśnienie.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 sie 2016, 15:35
wiecznie młody:), ten brak sił to jest problem. Kiedyś też miałem takie myślenie, zupełnie jak Ty - co to da, że zrobię to jedno, skoro jeszcze tyle innych rzeczy jest do ogarnięcia. Że dopiero na końcu tej drogi możliwe będzie jakieś "uzdrowienie". Najlepiej to jednak nauczyć się cieszyć i czerpać radość z tych drobnych, pojedynczych sukcesów. Trudna to sztuka, ale chyba do opanowania (sam czasem powątpiewam, w to co piszę :P ).
Co do zasady, to na Spamowej cieszymy się z sukcesów innych, więc nam się możesz chwalić :D
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 15:44
Thx.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 16:05
wiejskifilozof, zwłaszcza, że teraz własne mieszkanko trzeba będzie utrzymać :mhm:

wiecznie młody:), większość tych rzeczy myślałam, że się zrobi przez wakacje, a to już prawie wrzesień :hide: Każdy tutaj ma momenty, że pisze o sobie, bo się musi wygadać, ale potem znajdujemy chwilę, żeby innym też zapodać jakieś dobre słowo.

rolosz, trochę już było łomotu z pozbywaniem się gratów, glazury ze ścian, linoleum i pcv z podłogi, ale instalacji elektrycznej sama nie zrobię, ani ścian nie wyrównam, tak że czekam na ekipę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2016, 16:12
misty-eyed, No trzeba dbać o siebie w miarę swoich możliwości, a czasami spróbować przekroczyć swoje wydumane granice... Ale jakie to wyczerpujące... :bezradny:
Kochana to odpoczywaj dziś w domku, podobnież upały mają zelżeć.

tosia_j, Myślałam o Tobie jak przejeżdżałam... W ogóle o wszystkich myślałam prawie, bo wszak przeleciałam przez całą Polskę. Nie machałam tylko tym bardziej na wschodzie. :smile:

cyklopka, Gratuluję dyplomu! Kolejny etap za Tobą. :great: Teraz będziemy trzymać kciukasy przy egzaminie na prawko i przy szukaniu pracy.
Życzę Ci robotnej ekipy!

Byłam na ostatniej wakacyjnej kawce w klubie u młodego ( już czas zacisnąć pasa, koniec urlopowego rozpasania. ;) ). Potem zakupy, bo w lodówce wszak wiatr hula. Kupiłam sobie zeszyt w kwiatki do moich zapisków. :smile:

Jestem tak zmęczona, że ledwo ciągam nogą. Schodzi ze mnie ta podróż. Idę pochillować na ogródku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 16:17
kosmostrada, ja kupiłam zeszyt z jednorożcem do pisania wierszy o jednorożcach :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sie 2016, 16:50
To biorę nogi za pas idę na to urodzinowe ciacho. Mam nadzieję, że znajdziemy miejsce w cieniu i pod parasolem. Inaczej nie wysiedzę. :hide:

kosmostrada, wcale Ci się nie dziwię, że ledwo nogami pociągasz po tej podróży - teraz wszystko wychodzi, czasami jeszcze długo w głowie słychać szum silnika, a w oczach migający krajobraz. ;)
A rano, jak się obudziłaś nie byłaś zdziwiona - gdzie ja jestem? :D
To teraz w cieniu sobie wypoczywaj z chłodnym napojem w garści. ;)

cyklopka, napięty masz przyszły tydzień - owocnego szukania pracy i obrotnych budowlańców życzę! :great:

misty-eyed, gorunc straszny, więc i źle się czujesz.... życzę szybkiej poprawy samopoczucia i dobrego odpoczynku!

wiecznie młody:), radzę zamknąć forum i brać się za pisanie mgr-ki. :D Tutaj na Spamowej czasami możemy dostać wsparcie w postaci "kopa" motywującego i to jest normalka. A jak źle komuś na duszy i ciele to zdarzają się też głaski i tulańce.
Tym razem dostałeś tego kopa, bo czas niestety nagli /czytałam, że do środy/ więc do roboty!!! :D

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 17:02
thx

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sie 2016, 17:41
A ja siedzę i dopijam jeszcze nie ostatnią herbatkę :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 sie 2016, 17:42
J3RZY62, jaką tym razem?

Ja ostatnio często popijam ziołową herbatkę Verdin, mało, że smaczna, to jeszcze pomaga w róznych dolegliwościach. Polecam, w Biedronce cena niewysoka.
Oczywiście o czarnych herbatach nie zapominam... :D

mirunia, miłego spotkania, smacznego ciasteczka i pachnącej kawy :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sie 2016, 18:02
misty-eyed, tak jak zwykle, gorzką, moją Ceylon Sir Roger :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 18:05
misty-eyed, bardzo lubimy verdinkę, mam głębokie nabożeństwo do mieszanek ziołowych, mogę pić dla przyjemności.

Zaraz będę degustować zieloną z miętą, kwiatem pomarańczy i miodem manuka, kimkolwiek jest manuk :lol:

Zaczęłam pisać recenzję urokliwego zespołu Equilibrium :105:

I ogoliłam nogi, tak że idzie nowe :lol:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 28 sie 2016, 18:12
cyklopka napisał(a):wiejskifilozof, zwłaszcza, że teraz własne mieszkanko trzeba będzie utrzymać :mhm:

wiecznie młody:), większość tych rzeczy myślałam, że się zrobi przez wakacje, a to już prawie wrzesień :hide: Każdy tutaj ma momenty, że pisze o sobie, bo się musi wygadać, ale potem znajdujemy chwilę, żeby innym też zapodać jakieś dobre słowo.

rolosz, trochę już było łomotu z pozbywaniem się gratów, glazury ze ścian, linoleum i pcv z podłogi, ale instalacji elektrycznej sama nie zrobię, ani ścian nie wyrównam, tak że czekam na ekipę.

O to sama mieszkasz ?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 18:28
wiejskifilozof, po remoncie będę. Nie wiem dokładnie ile mi to zajmie, ale jak już będzie kuchnia, łazienka i łóżko do spania, to mogę się osiedlać. Na razie siedzę u rodziców, a w tamtym mieszkaniu nie ma nawet podłóg i facet od remontów mówił, że mam nierówno pod sufitem :lol:
I Miss Forum

Sortuj wg