Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 27 sie 2016, 22:54
tosia, jeszcze Cię nie czytałem ; ) w ogóle rozbijam się tutaj od wczoraj, a nic nie kojarzę.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 sie 2016, 22:56
narysuj sobie kilkanascie ludkow na kartce i podpisz nicki
troche oswoisz spamową ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 27 sie 2016, 23:08
Nie wiem dlaczego, ale odbieram w tej chwili to forum (niezależnie od ludków Tosia ;) jako bardzo życzliwe miejsce. Gdybym miał czas na rysowanie ludków ; ) Z drugiej strony podoba mi się ten pomysł, jest śmieszny : d (tak, mam takie poczucie humoru na pograniczu cynizmu. Kiedyś patologiczne, dzisiaj jeszcze mi coś z lekkiego śmieszkowania zostało. Swoją drogą to ciekawe jak różne style bycia, w ramach zdrowej normy, mają ludzie. W skrócie nazwijmy to poczuciem humoru) Na pewno poczytam posty i się rozeznam. Swoją drogą mimo, że mam masę czasu, to nie powinienem go tutaj spędzać i w ogóle tracić zbytnio. Muszę pisać pracę i szukać pracy. Ale, że mieszkam dokładnie sam i tak też się czuję, to trudno mi się zebrać i szukam kontaktu z kimś tutaj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 sie 2016, 23:13
Dobry wieczór wszystkim - pozdrawiam z wakacji; wiecznie młody:), witaj na Spamowej :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 27 sie 2016, 23:38
Łażę już na terapię 5 lat. W międzyczasie dużo się wydarzyło w moim życiu, ale tak właściwie, jak śpiewał Turnau, to nie dzieje się nic. Dzisiaj jestem goły i wesoły pod każdym względem. Jak to jest jak się kończy terapię i pokona ograniczenia? Bo ja nie czuję nic szczególnego, a będę zmierzał do końca tak czuję z terapią.

Aha, sorry Dryagan za bezpośredniość ; ). Jedno pytanie - głupota, które mnie trapi. Jak to jest być w związku z wykładowczynią? <zazdro> <niesamowite> to musi być jakaś.. nić porozumienia między ludźmi, nomen omen ; )

No, i tak se spamuje bez ładu i składu dziś o niczym. Brawo ja <no super, rzeczywiście> ; )

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 sie 2016, 23:48
wiecznie młody:), chyba już o tym nie myślę, że mnie kiedyś uczyła :) to trochę jak inny świat, inny czas. Dawno to było... A nić porozumienia jest oczywiście. Bo ja myślę, że ją znam z innego życia po prostu (wierzę w reinkarnację, tak)
A z innej bańki - terapia w moim przypadku skończyła się klęską, no ale jakoś sobie radzę jak widać - chyba całkiem nieźle ostatnio (znowu udało mi się szybko spacyfikować objawy manijne, więc jestem zadowolony)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 27 sie 2016, 23:58
Jak terapia może zakończyć się klęską? Wybacz, nie znam się totalnie, oprócz swojej praktyki jestem średnio w temacie. Ale rozumiem, że to zależy od różnych czynników. Ja miałem takie generalnie poczucie głębokie bezsensu. I tak skończę terapię i i tak muszę sam definiować swoje życie, bo nie mam standardowej rodziny i bliskich, a nawet nie wytworzyłem żadnych stałych relacji dotąd. Bo co znaczą znajomi na fejsie, często nic.

Druga rzecz. Nie deprecjonuję reinkarnacji, to ciekawe. Ale abstrahując, ale pozostając w wątku, uważam, że każde zakochanie rodzi się z podzielanej obopólnie tej samej albo innej, ale podobnej (w skutkach ;) ) idei fix. Taka prawda. Mnie na przykład nie pociąga ładna dziewczyna z definicji. Mnie np podobają się dziewczyny z określonym charakterem i w ogóle kreatywne i opiekuńcze. To warunek podstawowy. Ale i tak teraz jestem zamknięty z powrotem na wszystko i w ogóle jestem do tyłu bardziej niż do przodu.

( PS. Chyba założę nowy wątek w tym dziale odnośnie mojej pracy, bo szukam materiałów. Może to też mnie jakoś zmotywuje. Aha, jeszcze przydałoby się przedstawić na forum ponownie, po 5 latach i może nawet fote jakąś wstawić. Aha, i może zmienić tego swojego starego nicka, jeśli się da)

okej, tutaj założyłem nowy wątek praca-licencjacka-z-rozdzia-em-o-osobowo-ci-to-samo-ci-t59494.html
Ostatnio edytowano 28 sie 2016, 00:06 przez wiecznie młody:), łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 00:06
wiecznie młody:), terapia może się zakończyć klęską jak się ją przerywa po paru sesjach. No jakoś nie mogłem i tyle.
A wątek na temat pracy możesz założyć, może faktycznie coś Ci to pomoże :) A propos... późno robisz te studia. Miałeś przerwę czy późno zacząłeś? (znaczy nie musisz odpowiadać, jeśli to niewygodne pytanie, tak mnie zaciekawiło)
A jeśli chodzi o zakochanie... może trochę masz rację. jasne, że coś tam nas pociąga w danej osobie, w danym typie kobiety załóżmy. I na pewno nie chodzi o wygląd, bo to zdecydowanie za mało, żeby się zakochać :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 00:07
Brak życia uczuciowego oraz kariery zawodowej można by jeszcze przełknąć, gdybym dobrze grała w gry. A ja bardzo źle gram w gry, zawsze na najłatwiejszym trybie, a i tak się blokuję i zniechęcam.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kasza_w_spreju 28 sie 2016, 00:22
cyklopka, nie mów, że wszystkie gry są problemem. W tych grach z podpisu też źle? Może jakieś przygodówki, albo na padzie spróbuj (oczywiście w to co się powinno)?

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 00:28
Ciągnie się u mnie edukacja jak makaron. Jedną z rzeczy, którą sobie wyrzucam jest to, że późno robię licencjat ( w październiku kończę 28 lat ). Ale niektórzy podpowiadają całkiem inny pogląd, że to nie istotne. Mi szkoda straconego czasu. Cały czas studiuję z przerwami to i owo. Trzy lata temu miałem hipermotywację, by się wziąć, by otworzyć, by wyjść, by się socjalizować. Ale wobec kłopotów w związku, który zawarłem, a którego nie chciałem nastąpił trwający do teraz okres patrzenia z pełną świadomością i różnymi uczuciami na to, jak czas płynie. Byłem zły i zdeterminowany już trzy lata temu. Wtedy wszystko było możliwe (naprawdę tak czułem). Teraz jeszcze większa mnie krew zalewa. Chciałbym cofnąć czas te trzy lata. Tyle by wystarczyło. No ale to może za duży spam, jak nawet na ten wątek. Założe wątek, w którym się przedstawie jeszcze raz. Widzę, że o jakichś grach rozmawiacie. Kurcze w nic nie gram ; ) : x ; )

Spamowa wyspa

przez kasza_w_spreju 28 sie 2016, 00:34
Eee tam. Na spamowej nie ma tematu przewodniego. Każdy pisze co mu się przypomni.

Spamowa wyspa

przez atic 28 sie 2016, 00:34
kasza_w_spreju, cudowny ten utwór Lunatic Soul-"Shutting Out The Sun" co ostatnio wrzuciłeś, napisałeś, że to najbardziej uzdolniony polski artysta, mógłbyś wrzucić jeszcze kilka innych takich perełek, niekoniecznie z Polski?
dość już mam tych eskowych hitów ;)
atic

Spamowa wyspa

przez atic 28 sie 2016, 00:37
odnośnie gier to zamierzam się pobawić w logiczne gry manualne w stylu kostki rubika, choć akurat nie to, bo tutaj jest system przejścia, który jak się pozna to gra traci sens.
atic

Sortuj wg