Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 26 sie 2016, 16:44
cyklopka, to kiedy zaczniesz robić w aptece, żeby Nihil mógł wpaść z lewą receptą ? ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sie 2016, 16:54
Nihil, jak mnie już zamkną, to zapraszam w odwiedziny. Tylko pamiętaj o czekoladkach. :p
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 26 sie 2016, 17:08
Carica Milica, spoko, czekoladki będą z alkoholem :D Jakieś życzenia odnośnie kontrabandy - zapas benzozoli itd. ? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sie 2016, 17:27
misty-eyed, przemęczyłam, ale dzisiaj już nie musiałam wstawać, njusy same przyszły :105:

Nihil, od przyszłego tygodnia będę już mogła składać CV.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 sie 2016, 17:27
Nihil, czekoladki z alkoholem w zupełności wystarczą. No dobra jakieś piwo w termosie może być.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 26 sie 2016, 17:32
Carica Milica, a właśnie, zapomniałem, że ten browar mi się chłodzi w lodówce ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sie 2016, 18:13
Dzien dobry :********
Zyje , zyje , dzis z migrena ale jakos sie wleke. Ania zaczela chemie , bardzo po niej w ymiotuje ale mam nadzieje ze jeszcze jutro i da rade . Pozniej na 3 tygodnie pojedzie odpoczywac do domku .
Ja z kolei jutro mam wyjazd do czech ale nie chce mi sie . Jestem zmeczona , wczoraj w tramwaju zlapalam maly atak paniki , ale w sumie nie dziwie sie bo mam teraz sporo stresu. Pozniej wyjde z now na kawalek prostej.

mirunia , cyklopka akcja charytatywna nawet preznie zaczyna dzilac i ciesze sie z tego bo wiadomo ze pieniazki na leczenie i na rozne suple potrzebne . Mam nadzieje ze to wszystko Ani pomoze.
Co Dziewczynki porabiacie?

Carica Milica, mysle ze decyzja o szpitalu moze byc trafna . mam wrazenie ze ten ostatni lek jest totalnie nie dla Ciebie :(

rolosz ja dlatego z lekow calkiem zezygnowalam bo dla mnie zaden jak sie okazalo nie byl dobry , najlepiej jeszcze d ziala solian ktory sie tez przepisuje przy schizofreniach tylko ze w gigantycznych dawkach . Na depresje i nerwice w dawce bodajze okolo 100 - 150 miligramow. Najmnej ubokow mial dla mnie . Ale tez go nie bralam dlugo bo lekarstw nie lubie a spektakularnych efektow nie dal wiec pobralamw najgorszym momencie i szybko przestalam .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sie 2016, 21:26
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sie 2016, 21:26
platek rozy, wrzuciłam karteczkę z intencją :angel:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 sie 2016, 21:31
Dobry wieczór! :papa:

Nawet nie bardzo kiedy i jak miałam czas skrobnąć parę słów do Was. :bezradny: W pracy jeno zajrzałam w przerwie śniadaniowej poczytać co słychać na Spamowej i dalej do roboty (koniec miesiąca). Po południu Brat porwał mnie na działkę, żeby trochę pomóc im maliny zerwać. Gorąco było jeszcze, ale wygrzałam sobie kark i szyję na słońcu i nawet było mi fajnie. Przyjechałam przed 20tą, zmęczona i pocięta przez komary :mrgreen: bo pod wieczór zaczęły ciąć w tych chaszczach. Jutro wypoczywam, odsypiam tydzień, a później się obaczy. :D

cyklopka, gratuluję Kochana nowego zawodu i życzę pracy w fajnej aptece. :great:

misty-eyed, naj, naj, najlepsze życzenia dla Jubilatki!!! 100 lat! :brawo: :D

platek rozy, jedź Kochana do Czech, wiem, że Ci się nie chce boś zmęczona, ale zrób to dla siebie. Należy Ci się taki wypad i rozrywka dla odmiany tego wszystkiego, co masz ostatnio wokół siebie. Zresetuj się chociaż nowymi widokami.
Może inny klimat, przejazd przez góry, pomoże Ci wyciszyć tę migrenę cholerną - dotlenisz się. Takie wycieczki są potrzebne nam.
Biedna ta Ania, teraz męczy się po chemii, ale może coś się ruszy w lepszym kierunku. :mhm: Trzymamy kciuki.

A nasza kosmostrada jutro wraca, ciekawam jak dała radę... pewnie było wszystko dobrze, mam taką nadzieję, że wróci zauroczona Pragą. :D
Jutro ma być upał, więc nie zazdroszczę podróży, bo mimo klimy czasami trzeba wysiąść i wpaść w ten "piekarnik" na dworze. :bezradny:

Idę się wypluskać po tych komarach i bęc do łóżka. Dobranoc :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sie 2016, 21:34
mirunia, mnie od świeżego górskiego powietrza to dopiero łeb boli, że hej!
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 sie 2016, 21:38
cyklopka, mnie czasami też, ale tylko na początku i później jest ok. Różnica ciśnień i rozrzedzone powietrze.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 26 sie 2016, 21:47
Dopijam ostatnią herbatę :mrgreen:

Dobranoc :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 sie 2016, 21:49
kot na noc
outsider

Sortuj wg