Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 sie 2016, 20:24
a pieseł nie jedzie z nimi?
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sie 2016, 20:55
Lusesita Dolores, tosia_j, Z piesełem zostaje kuzynka, która się u nas zainstaluje. Wszyscy zadowoleni - my, futrzak i kuzynka. :smile:

Ḍryāgan, Dzięki! Może uda Ci się też gdzieś wyrwać, choć na chwilę dla zresetowania mózgu. Zwłaszcza, że wyjazd nie jest u Ciebie połączony z absurdalną jazdą i przełamywaniem fobii, jak u mnie, korzystaj z tego. :smile:
Życzę energii i lepszego samopoczucia!

mirunia, Postaram się proszę Pani mieć trochę frajdy... ;) Może uda mi się dać znak życia, jak neta będę miała w hotelu.

Mam taki reisefieber, że zaraz chyba mnie rozniesie. Czy uda mi się zasnąć? Boli mnie już wszystko, nawet zęby. :roll:
Moja kosmetyczka z lekarstwami jest większa niż ta z kosmetykami. :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 sie 2016, 20:58
kosmostrada, fobii to mi też nie brakuje rożniastych :) no ale nieważne. Dasz radę! czemu masz nie dać? Powiedz sobie, że to ma być jednak przyjemność a nie droga przez mękę. A propos samopoczucia - poprawi się jak nie będzie tyle wilgoci, tym razem to dolegliwość czysto fizyczna (powypadkowa jeszcze). U nas dziś cały dzień leje :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 sie 2016, 21:05
kosmostrada, nastawienie właściwe, tylko wprowadź skutecznie w życie :D Będzie wszystko dobrze, gdy nawet trochę znajdziesz w tym przyjemności. A Rodzina Twoja zna problemy, więc na pewno będzie Cię wspierać...wiemy to, ale teoria teorią, a życie życiem-wiadomo!!! Spory kawałek przed Wami, jednak praska starówka warta jest tego poświęcenia :lol:

kosmostrada napisał(a):Moja kosmetyczka z lekarstwami jest większa niż ta z kosmetykami.
- znam z autopsji :mrgreen: , ale jeśli ma pomóc /wsparcie psychiczne /, to warto i cały plecak medykamentów zabrać :mrgreen:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sie 2016, 21:13
Ḍryāgan, A to sorki, że ci "fobiczność" odjęłam, zwracam honor... :D
Wszędzie trąbią o polepszeniu pogody, powrocie lata i idealnym wyborze czasu na urlop. Może więc to u Ciebie taki ostatni dzień marny... Nie znoszę wilgoci, od razu mnie łamie w stawach, więc nawet trudno mi sobie wyobrazić Twoje dolegliwości. Tulam!

misty-eyed, Dobrze, że samochodem mykamy, bo walizkę mam, jakbym na miesiąc jechała i to w dzicz, gdzie nawet aspiryny nie uświadczysz... :lol: Mam wrażenie że nerwicowcy to mistrzami sprytnego pakowania nie są. Bo przecież trzeba się zabezpieczyć na każdą ewentualność. ;)

Idę sobie zaparzyć meliskę... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 sie 2016, 21:26
kosmostrada, ostatnio popijam lipę, chyba lepiej działa niż melisa...?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 sie 2016, 21:31
tosia_j, mirunia, chcę odgrywać rolę Króla Goblinów, a Król Goblinów czaruje za pomocą kryształowych kul. Już mam gorset, buty, spodnie, włosy mi rosną, muszę jeszcze uszyć koszulę, ulepić laskę i wisior i będzie Król jak z filmu wyjęty :105:
Muszę się trochę poduczyć żonglowania tymi kulami i zamienianiu kuli w morelę i odwrotnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 sie 2016, 21:54
matko jedyna, ja z uczniami tylko kopciuszka wystawialam... :bezradny: no ale to jakies cwierc wieku temu
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 sie 2016, 22:04
cyklopka, chciałbym zobaczyć sztuczkę z kulami i morelami :) jak się tego nauczysz musisz pokazać. Na filmiku - czarownico
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 sie 2016, 22:51
tosia_j, ale to nie będzie przedstawienie, raczej jakieś zloty fanów, koncerty, sesje zdjęciowe...

Ḍryāgan, jeszcze nie wiem skąd się nauczę, muszą być jakieś filmiki instruktażowe :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 sie 2016, 23:45
Postanowiłam ze odstawiam całkowicie solian .
Do zera
Może wtedy schudne 35 kg :(((
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 sie 2016, 23:52
Lusesita Dolores, nie wolno odstawiać samej leków :nono:

Smutłam. Nie wiem, czy robienie zakupów przez internet to najlepszy pomysł na zwalczenie tego. Można powiedzieć, że mam huśtawki. Dzisiaj się i śmieję, i płaczę :-|
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 sie 2016, 23:57
cyklopka, muszę...poza tym z partnerem moim chcemy mieć dziecko i muszę leki odstawić
A psychiatra się nie zgadza

Nie smutaj sie... ja jestem uzalezniona od zakupow przez internet:/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 sie 2016, 01:10
Lusesita Dolores, to na pewno zobaczysz różnicę jak odstawisz hormony :mhm:

Problem mi się sam rozwiązał, bo te kurtki Harley Quinn są bardzo szerokie, dopiero by mi musieli S zamawiać, ale to potrwa ho ho.
Zatem zamówiłam tylko sukienkę z Gwiazdą Śmierci i płyty. Kurtkę spróbuję zamówić następnym razem, za ho ho czasu. Poczekam, bo nie chcę za dużej kurtki.

Zresztą mam łóżko do kupienia, już wybrałam. Wygląda jak skrzyżowanie łóżka szpitalnego z łóżeczkiem dla lalek, urocze :twisted:
I Miss Forum

Sortuj wg