Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 wrz 2016, 12:31
WolfMan, :D mam gdzieś zdjęcie mojego poprzedniego psa w okularach przeciwsłonecznych. Jako że owczarek, wygląda jak agent. :smile:

platek rozy, Chyba wolałabym upał, bo można wtedy pochillować na zewnątrz z kawką. :smile:

rolosz, A dziękuję, wzajemnie. :smile: Ja zaraz wyskoczę po dobrą kawę i syrop , wszak początek miesiąca, będzie dziś latte! :yeah:
Jutro już do pracy pełną parą?

cyklopka, O, manuk jadalny. ;)

Boszsz ale mnie głowa boli od pogody, akcję proch trzeba niestety uruchomić.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:35
rolosz, hey :) nie , jutro ide po l4 bo jednak nie pozbieram sie na tyle zeby isc do pracy . Mam nadal wyglad malego chomika , plus nie moge jesc i zajadam papki ewentualnie bardzo miekkie gotowane warzywa i rybe .
Wiesz mi strasznie zal wszelkich ziwerzatek ktore nie maja swoich domow i ktore ludzie krzywdza. Karme kupilam kiedys na inna zbiorke ale niestety tamta sie nie odbyla i karma mi w domu lezy od 4 miesiecy . Teraz sie przyda.
O jak ja znam dobrze takie gubienie wyrazow i zapominanie :mhm: :mhm: :mhm:

Purpurowy,
tosia_j, hey Wam !

cyklopka, boskie te "papugi" :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 wrz 2016, 12:35
platek rozy, witaj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 wrz 2016, 12:38
kosmostrada, tak, od jutra pełną parą.. Cieszy mnie to, że nie będę siedział w domu. Natomiast martwi mnie mój nieogar i konieczność poznania tylu ludzi na raz i ułożenia sobie z nimi jakiś tam relacji.

platek rozy no właśnie te wszystkie papki... Pamiętam, też kiedyś mnie chirurg szczękowy kroił, to potem człowiek był głodny, a i jakąś higienę tej jamy gębowej trzeba było utrzymać. Masakra :-|
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:44
rolosz, tak , mam taki plyn do plukania jamy ustnej corsodyl , on jest z apteki , do tego szalwia po kazdym posilku no i antybiol :( slabam jak .... :-|
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez WolfMan 04 wrz 2016, 12:46
rolosz, Hej ;)
Powodzenia w tym wielkim wyzwaniu,niech Moc będzie z Tobą ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:46
rolosz, aaa i gratuluje nowej pracy ! :great: :great: :great: :great: czytalam tylko ze bylam wtedy w stanie niewazkosci po zabiegowej ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:47
rolosz, Dasz rade z relacjami , na poczatku bedzie trudno i pewnie pierwszy miesiac bardzo ciezki --- tak jak i umnie ale pozniej bedzie dobrze ! Zobaczysz :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 wrz 2016, 12:51
rolosz, Chyba każda zmiana niesie stres... :bezradny: Ale wierzę, że dasz radę i w trybiki zgrabnie z czasem wskoczysz. A że trzeba sobie dać czas i pozwolić sobie na błędy, to przecież wiesz. :smile:

platek rozy, Fajny taki festyn z celem, człowiek ma podwójną frajdę. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2016, 12:53
kosmostrada, tak i jeszcze ma byc jakis koncert ale za cholere nie pamietam kogo bo czytalam afisz we czwartek a wtedy jak wracalam z zabiegu bylam raczej na umysle nietomna . :pirate:

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 wrz 2016, 12:59
Dzień dobry! :papa:

To i ja się melduję w tę piękną niedzielę... pogoda jak marzenie, cieplutko, słońce i lekki wiaterek. :yeah: Wymarzona na spacer.
Teraz wypiję też drugą kawkę i dam się pochłonąć całkowitemu lenistwu. :yeah:

platek rozy, utłucz to migreniszcze prochami i skorzystaj dzisiaj z pogody na dworze, jak planujesz.
W buzi masz większą temperaturę, niż na zewnątrz, więc nie powinna mieć wpływu ta na dworze. A na pewno podniesiesz sobie endorfiny spacerem i akcją dla psiaków. :great:
Cieszę się, że masz większą ochotę na jedzonko... jedz Kochana, będziesz silniejsza!

kosmostrada, mokro i buro u Ciebie? Może po południu trochę się wypogodzi, to zażyjesz ruchu na świeżym powietrzu.

cyklopka, super manuka wynalazłaś! :great: Nawet papużka nim zainteresowana... :D

rolosz, takie zaćmienia to normalka... ja nieraz długo wygrzebuję z pamięci jakieś słowo, a już nazwiska, to umykają mi na amen. Prędzej numery telefonów i daty imienin/urodzin pamiętam. Daty urodzin znam na pamięć całej mojej rodzinki, nawet ciotecznych sióstr. :D

tosia_j, masz nieraz ciekawe skojarzenia :mrgreen:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 wrz 2016, 13:34
mirunia, nigdy bym nie pomyślał, że mogę się komuś kojarzyć ze ... śledziem ;) :D Chociaż, jakby dobrze się zastanowić, to trochę taki śledź ze mnie jest :hide:
Oooo z tym zapominaniem to jest udręka, jak nie mogę znaleźć słowa. I czasem coś się palnie, żeby tylko tę ciszę, albo to yyyy... czymś wypełnić :P

kosmostrada, tak, lęk przed nowym trzeba przeczekać. Ale poza tym lękiem są przecież jeszcze inne słabostki, z którymi już tak łatwo nie idzie się uporać i które każdego dnia będą mi zatruwały moje zawodowe życie zapewne. Jak smakuje kawka?

platek rozy, dziękuję ;) początek najgorszy, potem przyjdzie dopiero czas na refleksję.

WolfMan, hej. No wyzwanie wielkie :D W sumie nie pracowałem tylko 2 miesiące (lipiec i sierpień) odkąd rzuciłem poprzednią robotę. Ale i tak dziwnie się czuję wiedząc, że trzeba rano wstać i być w pracy.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 wrz 2016, 13:46
rolosz, ułoży się, będzie dobrze. :great: Przecież nie jesteś nowicjuszem- stażystą... dwa miesiące przerwy to niedużo, tylko właśnie to przyzwyczajenie do rannego wstawania trzeba w sobie wyrobić, a reszta pójdzie gładko!!! Trzymamy kciuki :great:

Skoro czujesz się czasami jak śledź (pewnie po esci) to ja dzisiaj jestem makrela, bo mnie właśnie rozkłada tableta - dzisiaj kolej brania. :shock:
Nie przejmuj się tym yyyyy :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 wrz 2016, 15:06
Purpurowy napisał(a):
cyklopka napisał(a):Purpurowy, byłeś wczoraj w Zgierzu i nie zostałeś na festiwalu? :bezradny:

Szczerze powiedziawszy, dopiero od Ciebie się dowiaduję że był jakiś festiwal...

Koledzy pojechali na Iron Savior :great:

Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Sortuj wg