Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 sie 2016, 12:41
Dzień dobry! :papa:

A ja nadaję już niestety z pracy. Co dobre szybko się kończy i jest powrót do obowiązków, bo na chlebek trzeba zarabiać, a czasami coś do chlebka też by się przydało.
"A co! człowiek zarabia, człowieka stać. Poproszę 10dkg pasztetówki." :mrgreen:

Dzień w pracy w miarę spokojny, tylko trochę zbyt dużo telefonów - ale stęsknieni ludziska dzwonią. :D
Pierwsze koty za płoty...
Spałam bardzo niespokojnie, często się wybudzałam, a nad ranem co pół godz. W końcu wstałam 0 6.15 żeby na spokojnie wypić kawusię, wziąć prysznic, zrobić makijaż i nie spóźnić się do pracy.
Na szczęście nie padało już, chodniki obeschły po nocnych opadach, to w takim razie wskoczyłam w baleriny, przykrótkie portki i cienką marynarkę.

kosmostrada, mam nadzieję, że to "trio" nie rozwali Ci przyjemności z wyjazdu i jakoś ogarniesz tę Pragę na spokojnie. Niech Ci sił nie brakuje, a wrażeń uroku miasta nie odbierze lęk.
Życzę dobrych dni i dobrej pogody, także ducha! :great:

tosia_j, Ḍryāgan, hej :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 sie 2016, 13:38
kosmostrada, do Czech to ja na koncerty jeżdżę ;)
Cóż, życzę Ci, żeby pozytywy przeważyły negatywy :papa:

Cześć mirunia, Ḍryāgan, tosia_j.

Mam dylemat, czy naprawić rysunek i delikatnie przypomnieć księciuniowi, że pozwalam mu go opublikować, jeśli ma chęć, czy już machnąć na to.

I czy zrobić listę wszystkich rzeczy, które za mną chodzą, dzięki czemu mogłabym się w momentach "olaboga, czo tu robić" nakierować na któreś z zadań, przy okazji nie zapomnieć o kilku rzeczach, do których się zabieram jak pies do jeża. Tylko nie wiem, czy to nie jest zbyt obsesyjne w swej naturze.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 sie 2016, 14:48
Dzień dobry wszystkim

kosmostrada, ja też chcę do Czechów :smile: Osobiście bym chciał zobaczyć Pragę taką wczesną wiosną. Jest ponoć wtedy taka zamglona, abstrakcyjna i dekadencka :105: Życzę udanych wakacji :)

Była mowa o Woodym Allenie. Ja tam lubię te jego stare, nowojorskie klasyki. Z dekady lat 90. to bardzo lubię "Strzały na Broadway'u", a z tych nowych to "Wszystko gra", "Blue Jasmin".
"Vicky, Cristinę, Barcelonę" też lubię 8) Może dlatego, że mam z tym filmem generalnie dość fajne wspomnienia, z czasów, kiedy coś się jeszcze w życiu kleiło do kupy.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 sie 2016, 16:11
wrocilam z pracy...ufff
planuje dzis isc na silownie
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sie 2016, 16:30
rolosz, :papa: No bliżej masz niż ja do sąsiadów. ;)
Też wolałabym posnuć się po Pradze o innej porze roku, no ale cóż, nie wybieram sobie czasu urlopu. :bezradny: Z resztą może być i tak że se przez okno hotelu na miasto popatrzę. :twisted: Ale co tam, jak jest szansa coś z życia uszczknąć, to trzeba próbować.

cyklopka, mirunia, Dziękować Kochane!

tosia_j, dobry plan! :smile:

Zostało mi tylko zrobienie pościeli gościom-rezydentom, ostatnie przetarcie podłogi i pomalowanie pazurów. Jak na swój nieogar jestem zadziwiająco dobrze zorganizowana. :shock: ( w podróży się okaże, czego zapomniałam... ;) )
Teraz obiadek i chwila odsapki.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 sie 2016, 16:40
Przemyślenie priorytetów wyszło tak, że zaczęłam od rzeczy najmniej potrzebnej...

zamówiłam kryształowe kule dla Króla Goblinów :hide:

Obrazek

Jedną dużą do czarowania, trzy mniejsze do kręcenia w dłoni i jedną małą do rękojeści laski. Będę musiała prędzej czy później tę laskę ulepić.

Teraz się powinnam oficjalnie postukać w głowę gumowym młotkiem :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 sie 2016, 16:54
cyklopka, zaiste dziwne przedsiewziecia przedsiebierasz :o
outsider

Spamowa wyspa

przez Siarlek 22 sie 2016, 17:34
Też bym sobie do knedliczkow pojezdzil. A tak tylko jak odwiedzam babcię. Śmieszne są te stworzrenia zamieszkujące tamte tereny
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 sie 2016, 18:02
Dzień dobry :D

kosmostrada, to z czym sobie poradziłaś od rana dowodzi, że pokłady energii są, ale potrzebna ekstra motywacja /upraszczam oczywiście-wiemy jak jest naprawdę/. Dlatego życzę Ci spokojnej podróży-najlepiej jakoś się znieczulić w takiej sytuacji, gdy podróż koszmarem jest, a także skorzystania ze wszelkich możliwości, jakie da Ci ten wypad. Wierzę, że obecność bliskich i chęć nie sprawienia Im zawodu, da Ci siłę do pokonania słabości, lęków, niemocy...
Miłego wypoczynku Kochana :papa:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 sie 2016, 18:24
Udanego wyjazdu Kosmo:)))
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sie 2016, 18:46
misty-eyed, Dziękuję! Kochana jadę bez oczekiwań, co już jest sukcesem... ;) Nic nie muszę, po prostu poddaję się fali.
A co sprawienia zawodu bliskim, to chyba jest mój duży problem, bo cały czas się stresowałam, żeby nikomu nie zepsuć wypadu. A teraz powoli odpuszczam. Jestem trochę "niepełnosprawna" i muszą się liczyć z tym, że mogę zalec, odmówić współpracy, mieć zamuł i boleści, szczękościsk i derealkę i i całe te cyrki. Przecież nie robię tego specjalnie, czy żeby zwrócić na siebie uwagę. Trudno, taka teraz jestem. :bezradny:

Lusesita Dolores, Dzięki!

Tyle osób tu za mnie trzyma kciuki, że od tej energii mogę wpaść w hipomanię... :mrgreen:
Jestem Wam bardzo wdzięczna za słowa otuchy i za to, że we mnie wierzycie. Też dzięki Wam nie przyssam się jutro do klamki. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 sie 2016, 19:04
kosmostrada, ode mnie też szczęśliwej podróży i dobrego wypoczynku. Też może gdzieś pojadę, ale dzisiaj to nie mam na nic ochoty. Miałem malować ściany, ale deszcz i znowu tak mnie kości bolą, że chce mi się wyć. Zawsze /cenzura/ coś
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 sie 2016, 19:24
kosmostrada napisał(a):Tyle osób tu za mnie trzyma kciuki, że od tej energii mogę wpaść w hipomanię... :mrgreen:

A tylko spróbuj! :D

Szerokiej drogi Kosmuniu, trzymaj się tam ciepło, wcinaj knedliczki, zwiedzaj piękną Pragę, miej oparcie w najbliższych... a najważniejsze nie łam się i wracaj do nas zadowolniona. Miłych wrażeń! :papa:
A psinkę będziemy pilnować, wyprowadzać i dokarmiać, nie bojaj. :lol:

cyklopka, zrób ten wykaz swoich prac i zajęć i nie miej żadnych obiekcji co do obsesji. Wiele ludzi tak robi, bo to ułatwia działania i nie pomija się przez sklerozę. Odfajkowuj wykonanie zadania i bierz się za następne. :D
A po co Ci te kule? :shock:

Witam niewitanych :papa:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 sie 2016, 19:36
kosmostrada, mirunia, A kto się zajmie psem kosmostrady? Bo nie doczytałam :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg