Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 22:26
WolfMan, tak. Niezły. Ja zresztą w ogóle lubię Allena
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 sie 2016, 22:30
a ja lubie burzę
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 sie 2016, 22:31
mirunia, fajny akcent na zakończenie urlopu... :D Im jestem starsza, tym bardziej lubię folk, i krajowy i zagraniczny.Zresztą często słucham "Nocne Spotkania z Muzyką Świata" w PR1 oraz "Kleszczowisko" w PR2...audycje prowadzone przez W Kleszcz, dzięki którym poznaję muzykę świata. Takie występy na pewno by mnie zainteresowały

kosmostrada, na jak długo wyjeżdżasz, bo umknęło mi to? Jak ja bardzo rozumiem Cię, eh...
Co do schabowych, to są najbezpieczniejsze na dłuższą podróż, bardziej niż wędlina...

acherontia-styx, jesli człowiek potrafi choć trochę się zresetować, to nieważne ile trwa urlop. Dobrze, że przed Tobą jeszcze morskie wrażenia...na pewno przyjemne!!!

Ḍryāgan, film interesujący był?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 22:36
misty-eyed, jak każdy film Allena. Ja jestem jego fanem, chociaż wiadomo, że ma lepsze i gorsze w swoim dorobku - ale nie oszukujmy się, który reżyser o roku wypuszcza nowe dzieło? Ten ostatni film jest z tych powiedzmy czwórkowych, może nawet 4 z plusem :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 sie 2016, 22:44
Ḍryāgan, to fakt, te filmy są naszpikowane szczegółami, dialogami, wymagają skupienia, uwagi. Też lubię
jego filmy, bo są o czymś, są interesujące. Chociaż w ogóle nie jestem kinomanką, niektórych filmów nie można pominąć...

Forum zaczyna mulić, czy mi się zdaje?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sie 2016, 22:53
Ja też Allena niektóre lubię, niektóre nie. Najbardziej "Wszystko gra", "Magia w blasku księżyca" i "Nieracjonalny mężczyzna". Najmniej "Vicky Christina Barcelona".

Wiecie, trochę mi było łyso, że księciunio nie był zbyt rozmowy i nie opublikował mojego rysunku, ale się właśnie dowiedziałam, że był za miastem kręcić jakiś filmik czy teledysk, to nawet dziwnym nie jest. To może jeszcze jutro lub po jutrze pomęczę bułę "Ach, zapomniałam ci powiedzieć, że oczywiście możesz se wrzucić rysunek gdzie tylko se chcesz" :105:

tosia_j, całe popołudnie dzisiaj słuchałam jak deszcz pada :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 sie 2016, 22:55
cyklopka, ja też nie przepadam za Vicky....

tosia_j, ja lubię burzę, ale gdy jestem w domu :D bezpieczna...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 22:58
cyklopka, ja akurat uważam "Magię..." za najmniej udany film ostatnich lat, bardzo przewidywalny. Z ostatniego czasu na piątkę zasłużył dla mnie przede wszystkim film "Blue Jasmine" - arcydzieło

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sie 2016, 23:31
Ḍryāgan, masz rację, ale ja po prostu uwielbiam buzie Emmy Stone i Colina Firtha, więc za samo patrzenie.

"Blue Jasmine" do nadrobienia.

Zaznaczam, że ja mam w ogólnym rozrachunku zły, w najlepszym razie nieprzewidywalny gust jeśli chodzi o filmy, a lepiej odpoczywam przy serialach.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 sie 2016, 07:36
witam spamową i spamowiczow ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 sie 2016, 07:37
tosia_j, hej hej ranny ptaszku :)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 sie 2016, 07:49
Ḍryāgan, przeciez masz urlop?
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 sie 2016, 07:54
tosia_j, no mam urlop i co z tego?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sie 2016, 11:27
Dzień dobry!

tosia_j, Ḍryāgan, :papa: A cóż to za ranne ptaszki...

Ḍryāgan, Zgadzam się, że Blue Jasmine - rewelacja i powalająca na kolana Kate Blachett. Dla mnie najsłabszy z ostatnich to " O północy w Paryżu", nie uratowała w moich oczach tego filmu nawet moja słabość do tego miasta.

Jestem w strasznym stanie... No ale nic... Jadę w amoku lękowym, z @ ( za wcześniej) i chora ( niestety przeziębienie nadal rozhulane)... :(

misty-eyed, Wyjeżdżam jutro, a wracam w sobotę.

acherontia-styx, Wszystkie drogi prowadzą nad morze... ;) Zastanawiałam się, czy pojechałaś w te góry. Dobrze, że wszystko się udało i wypad zaliczony. :great:
Jedziemy do Czechów.

mirunia, Super zakończenie urlopu! Napisz, jak Ci tam dziś w pierwszy dzień w pracy.

Miłego dzionka!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg