Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 23:12
misty-eyed, kaloriami się nie przejmuj, czymże są kalorie w walce o dobre samopoczucie, niczem są, puchem na wietrze i łzami jednorożca na deszczu.

Napisałam do księciunia, powiedział, że chce oczywiście chce zobaczyć obrazek, że super, dalej się rozmowa nie kleiła, więc napisałam jeszcze dwa zdania o wyborze zdjęcia i kartonu, a teraz mam ochotę wyłączyć internety, żeby nie patrzeć czy odpisze jeszcze czy nie. Zreszta jest późno, a ja mu d... zawracam. :hide: Największą zmorą użytkowników fejsbuka jest znacznik, czy wiadomość została wyświetlona, bo jeśli nie, to spoko, nie popatrzył, a jeśli tak, to popatrzył i nic więcej nie rzecze :oops: Muszę natychmiast przestać patrzyć, czy popatrzył :zonk:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 sie 2016, 23:18
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sie 2016, 23:49
misty-eyed, To miłego wyjścia jutro! A torcik bezowy bym zjadła, o tak... :smile:

cyklopka, I co, i co ? :105:

Na wieczór chciałabym się podzielić z Wami występem na żywo, który mnie o dreszczyk melancholii przyprawił... Posłucham sobie jeszcze raz i chlup do wanny...

Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 sie 2016, 23:50
cyklopka, masz rację moja droga :D Pięknie to ujęłaś :mrgreen:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 sie 2016, 23:59
kosmostrada, dziękuję... przekażę jutro wrażenia smakowe :D Nie mogę odtworzyć Tylera...poszukam na yt.
Udało się, świetny kawałek :great: Tyler jest niesamowity...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sie 2016, 01:23
kosmostrada, niom, tyle dokładnie co napisałam.
Szkoda że nie miałam przygotowanej riposty na okoliczność nieklejenia się rozmowy. W sensie zamiast dodatkowego info o obrazku mogłam napisać coś w rodzaju "pozdrawiam, odezwę się jeszcze kiedyś, bo w sumie późno" i ja bym wtedy miała kontrolę, a nie że się urwało.
No dlaczego jam jest taka mądra po fakcie?
W zasadzie przeszło mi przez myśl, ale jak przyszło co do czego to głosy mi źle podpowiedziały :evil: Miałam nie męczyć buły o 10 wieczór... ale nie, "długo nad tym siedziałaś", mówili, "trzeba się pochwalić techniką", mówili.

Nawet se na profil nie wrzucił rysunku, a kiedyś wrzucał... Może wrzucał tylko te, które dostał do rąk własnych :-|

Też pewnie ma ciekawsze zajęcia sobotnim wieczorem niż debatowanie na fejsie z jakąś groupie z kredą.

Trzeba będzie znaleźć jakiś następny pretekst do zagadania, albo lepszego księcia. Tylko prawdziwych księciów jest mało, a mnie niestety wypracowany dystans do znanych osób się poszedł bujać, więc pewnie długo się za nikim "normalnym" nie obejrzę...

Skończyłam oglądać serial o duchach i teraz sobie wkręcam, że też jestem duchem, bo przecież jestem cały czas w tym samym domu i nie starzeję się. W dodatku gadam tylko z ludźmi z komputera.

Chciałam na chwilę wyłączyć internet, ale nie miałabym się wtedy komu żalić.

Czasem zapominam, że trzeba najpierw ułożyć swoje życie i dopiero potem relacje z innymi nabiorą sensu :(
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 21 sie 2016, 01:30
Witajcie. Napisałbym coś sensownego, ale chwilowo próbuję opanować ruchy pokoju.
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sie 2016, 01:37
takie tam, dlatego już nie piję...
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 21 sie 2016, 01:41
cyklopka, również nie piję. Mam po prostu wrażenie, że układ ścian się zmienił i teraz drzwi mam za plecami, a nie z przodu.
takie tam

Spamowa wyspa

przez WolfMan 21 sie 2016, 07:02
Dzień dobry ;)
Dzisiaj Ja otwieram bollywodzką sagę ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 sie 2016, 09:12
dzien dobry jam jest druga
outsider

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 sie 2016, 09:14
Dzień dobry. Cześć WolfMan, tosia_j
Wpadłem poudawać, że mam dobry humor ;)

Zachęcony wczorajszym medalem Włoszczowskiej postanowiłem, że dziś przejadę się moim rowerkiem krossowym po ulubionej leśnej trasie xc. Mam nadzieję, że będzie lać i że będzie ślisko. I że się wyłożę.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 09:24
WolfMan, tosia_j, rolosz, witam Was i kolejnych spamowiczów
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 sie 2016, 09:24
czesc rolosz
i wtedy co?
outsider

Sortuj wg