Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 sie 2016, 20:22
Siarlek, :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 sie 2016, 20:44
Siarlek, cenna uwaga! :great:

misty-eyed, skoro przeziębienie minęło, to super, a zawroty od kręgosłupa też mam, to jest koszmar chwilami. Więc rozumiem ten stan.
Widzę, że urlop Ci się skończył i wróciło Dziecię pod skrzydła Babci. :D Radośniej jest w domu z takim podopiecznym.

kosmostrada, :D nie no, zostawiłam kilka fatałaszków letnich na wypadek U, a reszta już w czeluściach szafy. ;)
No taka porządnicka zrobiłam się na tym urlopie. :mrgreen: Nawet spodnie ciachnęłam i podłożyłam.
E, toś Ty dzisiaj dopieszczona u fryzjerki na całego... :yeah:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 sie 2016, 22:16
mirunia, nie Kochana :D , to tylko sporadyczna opieka nad oboma Wnukami...w zależności od potrzeb :)
W takich sytuacji o przeziębieniu zapomniałam nawet, choć katar przeszkadza mi.

Też wybieram się do fryzjerki, bo nie chcę już nadużywać uprzejmości sąsiadki, ale wybrać się nie mogę-jak ja nie lubię siedzenia na fotelu/w fotelu - ani u fryzjera, ani u dentysty :mrgreen: Ale muszę, bo jednak z krótszymi /nie za krótkimi, bo nie za bardzo lubię/ czuję się lepiej, łatwiej cokolwiek z nimi zrobić. Podziwiam Was - mirunia, i kosmostrada , jesteście dzielne kobietki :brawo: , bez problemu załatwiacie tę sprawę...też tak chcę!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 sie 2016, 08:34
Dzieńdoberek :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 20 sie 2016, 09:55
J3RZY62 napisał(a):wiejskifilozof, to mogę Ci ulać trochę benzyny na zapłon, może to pomoże :P

Żółtej czy niebieskiej ? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez WolfMan 20 sie 2016, 10:04
Dzień dobry w tą słoneczną sobotę/przynajmniej u mnie/ ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 11:09
Zasnęłam wczoraj bardzo wcześnie, nawet serialu nie zdążyłam włączyć. Wstałam w stopniu ogarnięcia dolne strefy stanów średnich, kawka, herbatka, trochę posprzątam i będę oglądać dalej.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sie 2016, 12:03
Dzień dobry! :papa:

Ale gorunc się zrobił. :shock: Chodziłam do apteki, trochę dalszej, bo tam mam znajomą/koleżankę, a potrzebowałam leku od ciśnienia (skończył się) i zawsze w razie braku dostanę tam bez recepty.
Nie sądziłam, że jest tak gorąco jeszcze przed południem i wróciłam uprażona. A w domu chłodek.
Wracając wstąpiłam na rynek, kupiłam śliwki i fasolkę szparagową. Trzeba nasycić się tymi cymesami, póki są. :D
Dzień z esci, więc zamuła pierwsza klasa. :? Ale coś podziałam w domu na spokojnie, bo latać po dworze mi się nie chce. :bezradny:

cyklopka, brawo za przespaną noc! :brawo: Też jestem dzisiaj w dolnych strefach stanów średnich...

J3RZY62, WolfMan, cześć Chopaki! :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 12:14
Na polu podobno ciepło, ale przebywam w pokoju od ściany wschodniej w cieniu i chłodno to mało powiedziane, zaraz się zawijam w polar i dwa koce :twisted:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sie 2016, 12:39
Dzień dobry Kochani!

U mnie też słoneczko i lato. Wskoczyłam w sukienkę wzorzystą, żeby jeszcze się nacieszyć. Ale żeby nie było tak pięknie, to takie zamglenia chmurkowe przychodzą i jest ciężkie powietrze. Przyduszonam.
Od rana sprzątanie, porządkowanie, teraz zrobiłam przerwę na kawkę. W kolejnej przerwie mamy zamiar wyskoczyć z menszem na Literacki Sopot, co by książki pooglądać i spacerek w słońcu zaliczyć.
Faza trochę słaba, więc z jedzeniem problem, a już mi żołądek skręca. Chyba wyskoczę po banana, bo na sam widok lodówki mnie mdli.

mirunia, Kochana wypad na powietrze zaliczyłaś, z czystym sumieniem możesz w chłodku się poluzować. :smile: Ja nabyłam te wielkie czerwone renklody. :105:

misty-eyed, Ech żadna to dzielność ten fryzjer, okupione somatykami, a przecież wyjścia nie mam, bo paskuda ze mnie, jak zarosnę, szopa mi się robi na głowie. :D Zawsze mnie dziwiło, że kobietki traktują to jak przyjemność, nawet wtedy gdy jeszcze zdrowa byłam.

cyklopka, No nie wierzę - wersja kocykowo-polarowa w tą pogodę? :P
Mówiłaś , że masz bas do sprzedania. Napisz mi Kochana na pw szczegóły - jakie to wiosło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 20 sie 2016, 13:08
cyklopka napisał(a):Na polu podobno ciepło, ale przebywam w pokoju od ściany wschodniej w cieniu i chłodno to mało powiedziane, zaraz się zawijam w polar i dwa koce :twisted:

To Ty Cyklopka strasznie na zimno wrażliwa jesteś.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 sie 2016, 13:49
Zmykam z internetów. Taką chujnię jak dzisiaj odjebałem, to szkoda gadać. Pa.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 sie 2016, 14:17
Dzień dobry,

Trochę ogarnęłam mieszkanie i zaraz się zabieram za placuszki z cukinii. Rano się obudziłam w dobrym nastroju, niestety im dalej w dzień, tym gorzej. Znowu lecę w dół i czuję się jak zero. Potrzebuję siły i cierpliwości, bo już mi zaczyna ich brakować. Dlaczego akurat mnie to wszystko musiało dopaść? Smęcę ostatnio strasznie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 14:26
kosmostrada, jakbym siedziała na polu w słońcu, to tak. Ale w domu jest chłodno.

wiejskifilozof, najbardziej na duże różnice temperatur. Ale ogólnie lodowa królewna :mhm:
I Miss Forum

Sortuj wg