Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sie 2016, 10:05
mirunia, dzień dobry!

Napisałam kawalerowi tak: "Cześć, to Zdzisia zabiegała o to, żebyśmy się spotkali, nie ja, tak że nie masz za co przepraszać. Również pozdrawiam!" i to zamknęło temat. De facto on nie użył słowa "przepraszam", ale tak podsumowałam to, że "niestety" nie miał dla mnie "dobrych wiadomości" ;)

Forum chyba już zwyczajowo wyłączają na noc. Serwery idą spać.

Zrobiłam ostatnie posiedzenie nad rysunkiem, wycieniowałam żuchwę, tak że szerokość twarzy jest już właściwa, poprawiłam wypełnienie cienia na włosach i kurtki. Nie wysłałam jeszcze gotowej pracy samemu modelowi, ale okazało się, że jego kolega z zespołu znalazł alternatywną wersję, którą wrzuciłam przedwczoraj na instagram (sam znalazł, nie wysyłałam mu, tylko podpisałam nazwą zespołu, to sobie wyszukał), tak że jestem mile połechtana zwróceniem uwagi na mnie. :105:

Została mi jeszcze jedna czerwona kartka, więc będzie to zdjęcie na tapecie:
https://marciokenobi.files.wordpress.co ... achlan.jpg
Doskonały światłocień z odpowiednimi czerwieniami, a sam aktor bardzo lubi niespodzianki od fanów, na pewno się ucieszy.

A to nie jest tak, że zawsze się chwalę rysunkami konkretnie tym osobom, które są na portrecie. Tylko niektórym.

Zapomniałam zażyć lekarstwo wieczorem, z czego zapomniałam iść spać, skończyłam rysunek, obejrzałam 3 odcinki American Horror Story i jakoś się rano zrobiło :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 sie 2016, 10:37
Dzień dobry, och babeczki kochane :smile: Witajcie wszyscy spamerzy mili :D

mirunia, nie ma za co :smile: I obawiam się, że cała przyjemność mnie w udziale przypadła ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 sie 2016, 11:20
kosmostrada, cześć Kosmuniu! Ależ Ci się fajny zakup trafił... będzie pachnąco w domu od tego dżemiku.
Nie masz słoneczka? :( To kilka promyków Ci poślę... :D

Chyba dzisiaj raczej dzień bez atrakcji, oprócz świeżej fryzurki. Coś tam w domu porobię po południu, teraz nastawiłam krupnik na szyjce indyka, bo jak wrócę od fryzjera (mam na 13) to chciałabym już coś zjeść.
Wczoraj brat przywiózł mi świeżych warzyw prosto z działki, to rynek odpada. Mam przepyszne żółte pomidory. :yeah:
To przyjemnej wizyty u fryzjerki życzę i zadowolenia z fryzurki. :D

cyklopka, normalnie dostaniesz ode mnie manto za to "balowanie" nocne... nie jakoś, tylko :nono: :nono:
No dobrze napisałaś smsa, niech ma. ;)
Twórz, twórz, rozkręcaj rękę i zdolności. Talenty trzeba pomnażać! :D

takie tam, dzień dobry :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 sie 2016, 11:46
Hej, witam wszystkich i ja także
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 19 sie 2016, 12:14
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 sie 2016, 12:19
Witajcie:**********
Cala noc nie spalam , mialam lęki i stan depresyjny mnie trzyma. Ciagle myslalam jak ta Ania sie musi czuc z taka diagnoza :( W pracy mam malo czasu na myslenie , pewnie to lepiej ale i tak mam slabe nogi i co chwile stan jakbym miala zemdlec.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 sie 2016, 12:53
Ja też witam, dzieńdoberek ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 sie 2016, 16:29
Dzień dobry Kochani :D

platek rozy, Kochana, nie rozmyślaj jak Ona się czuje /to oczywiste/, ale warto pomyśleć, jak realnie można Jej pomóc!!! Nasze zamartwianie nikomu nie pomaga, wiemy o tym...niestety, a szkoda!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 sie 2016, 17:13
Dzień dobry,

Dzień z cyklu "zastrzelcie mnie". Mam takie lęki, że boję się wyjść z domu plus silne myśli samobójcze. Po głowie hasają mi myśli, że jestem beznadziejnym przypadkiem i nigdy nie będzie już dobrze. Boję się.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 sie 2016, 17:30
Carica Milica, Kochana, nie jesteś beznadziejna, jesteś wspaniała Dziewczyna i to sobie zakoduj!!!
A te złe myśli miną, jak zawsze zresztą. Możesz je olać i przeczekać, a jeżeli aż tak bardzo lęk dominuje, to weź jakieś benzo, jeżeli masz. W takich sytuacjach podbramkowych tylko Ci pomoże i uspokoi te myśli s.
Jesteśmy tu z Tobą, trzymaj się Kochana i nie daj się!!

platek rozy, Ania Ci dobrze radzi, ja Ci tez to pisałam... nie zagłębiaj się aż tak myślami, bo sobie tylko szkodzisz. Powinnaś być teraz silna, mieć motywację, by wspierać Koleżankę. Nie osłabiaj swojej i tak słabej psyche.
Gdyby to od nas zależało... :bezradny: Buziaki!

misty-eyed, Co tam u Ciebie, jak się czujesz Aniu?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sie 2016, 17:33
mirunia, zapomniałam swoich leków, dobrze że chociaż kotu podałam kapsułkę i słodką pastę, którą sama lubi wylizywać i nie trzeba jej dawać w mordę.

Byłam ocenić stan ruiny mieszkania przed remontem i raczyłam strącić kolejną część kafelków. Mam dwie gołe ściany, trochę kafelków poniżej rur/baterii i rządek za framugą, którego nie ruszę. Mimo osłabienia.

Chwyta mnie taka miła, słoneczna popołudniowa senność. Zaraz się wyłożę do serialu.

platek rozy, Carica Milica, ściskam, nie mam co poradzić, czasem trzeba przejść przez ciemny las.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 sie 2016, 18:06
A my planujemy malowanie ...od 3 lat :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 sie 2016, 18:22
cyklopka, mirunia, misty-eyed, Kochane dziekuje :******* staram sie na ile moge jej pomoc, wyszukalam diete ktora pomaga w leczeniu raka , dalam namiar na jakiegos dobrego onkkologa z wawy dr Szczylik ktory sie zajmuje trudnymi przypadkami .... Ale jestem tym zalamana :(

Carica Milica, tule Cie goraco :******** miewam tez takie dni . Nie znosze ich .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 sie 2016, 18:22
Heloł wieczornie!

Pogoda u mnie się zrobiła letnia. W połowie dnia zmiana o 180 stopni. :roll: Zamuł mam zaserwowany, ale już mnie to nie frapuje. Może taki mój teraz los za zombiaka robić.

Fryzurka jak zwykle super, znów siedziałam 2,5 godziny. I co się dziwić, że nie latam tam z ochotą. ;)
Przeczytałam za to bardzo fajny artykuł o terapii, pogadałam, wypiłam kawkę, wylazłyśmy nawet na papieroska przed budynek, ja z farbą na łbie ;) i tak mi minął czas, wydaje mi się, jakbym pół dnia tam spędziła.

Obiad zrobiony, truskawy zasypane cukrem sok puszczają, teraz się raczę herbatką rumiankową, bo kaw wypiłam dziś sryliard.

mirunia, jak było u fryzjera? Zadowolona jesteś?

Carica Milica, Kochana starając się znaleźć jakiekolwiek dobre strony - w Twoich dolegliwościach nie kłapiemy tylko dziobami ( co miałoby miejsce przy osobie z hulającą depresją), żebyś to przetrzymała, bo będzie zaraz lepiej. Faktycznie trzeba to przeczekać i pięknie dajesz sobie z tym radę. Ściskam i nie daj się!

misty-eyed, Co U Ciebie Kochana?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg