Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 17:26
cyklopka, ale że tutaj ? :P Heh, jaki nick ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 17:29
Artemizja, heh, szlachta korzysta z subsilver'owej ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 17:31
mirunia, Ja tam nie miałabym wątpliwości, że doskonale sobie dasz radę... Powierzyłabym Ci moje dziecko i powierzyłabym Ci mojego psa. :D
No tak, znów trzeba będzie wpasować się w pewien tryb... :bezradny: Też mnie to przeraża, ale sama wiesz, że po chwili już wszystko będzie działać jak w zegarku. A bez pracy... byłoby marnie... Koniecznie się rozpieszczaj w weekendy, a i korzystaj z jeszcze tych niezupełnie ciemnych dni po pracy. Ja przynajmniej takie mam postanowienie.
O nie, nie to samo miejsce, bardziej lightowo, autko i nasi południowi sąsiedzi - Prago drżyj!!! :D

tosia_j, :yeah: No to fajnego wypadu! Czy aby towarzystwo będzie przednie? ;)

cyklopka, Grzej stópki i miłego luzowania domkowego!

takie tam, Patrzenie na życie z przymrużeniem oka, to nie taki zły nastrój... ;)

A ja z powrotem w domu ( padało jak szłam), latam dziś jak kot z pęcherzem. A teraz się położę na drzemkę, póki głowa mi nie wybuchła i zmykam też stąd, bo już macie mnie na pewno na dziś dość. :lol: Buziaki!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 17:53
kosmostrada, gorzej kiedy przymrużenie nie z żartu wynika ;) Ale ten o szkole faktycznie jest wesoły :smile: I tak właśnie się czuję - pomiędzy górką a dołkiem zawieszony.
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 18:41
kosmostrada, zrobiłam chill w stylu amerykańskim, zjadłam lody przed TV prosto z plastikowego pudełka :lol:

Dostałam pełnego humoru sms-a od kawalera, w którym mnie informuje, że niestety musi odwołać nasze poznawanie się, bo ma kogoś, poza tym mieszka #zagranico. Czyli aktualnie ja wychodzę na zdesperowaną kretynkę. :brawo: :brawo: Nie wiem, co odpisać... Proszę o poważne rady.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 18:44
cyklopka, "To wykurwiaj." ? :D Krótko, zwięźle, bezkompromisowo ... :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2016, 18:46
kosmostrada, mirunia jestem zalamana . Zaczelam szukac dla niej alternatywnych metod leczenia. Przeraza mnie to wszystko .Pzepraszam ze sie nie odnosze do Waszych postow dzis ale nie moge zebrac mysli :(

mirunia szybko wrocisz w tryb pracowy :) Ja tez juz w zasadzie po paru godzinach w pracy jestem w tym trybie. Po dluzszej nieobecnosci oczywiscie bo tak jak biegam codziennie to raczej nie mam az tak wielkich sensacji no chyba ze sie zle czuje fzycznie to wtedy mam ogormne lęki .

cyklopka, ja bym odpisala "o to super bo tez kogos mam a nieładnie mi bylo odmowic Twojej cioci i stad cala sytuacja " :o :o :o
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2016, 18:50
Nihil, :lol: :lol: :lol:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 19:00
Nihil napisał(a):cyklopka, "To wykurwiaj." ? :D Krótko, zwięźle, bezkompromisowo ... :P

Ale on już pojechał i jest #zagranico :P

No nie wiem, jak bym kogoś miała, to bym jej powiedziała od razu i w ogóle by nie było sprawy :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sie 2016, 19:03
kosmostrada, Kosmuniu :uklon: dziękuję za tak wielki kredyt zaufania. To jak balsam na me serce... (alem próżna!)
Nie skrzywdziłabym na pewno, a nad nie swoimi powierzonymi drży i dba się bardziej. :D

Odpoczywaj Kochana, bo rzeczywiście dzisiaj jesteś w biegu i obiegu. ;) A wycieczka super, jest co oglądać i gdzie spacerować. :yeah: :great:
No i knedliczków posmakujesz do woli. :D

cyklopka, :mrgreen: "Oj, jak przykro, bom już nawet nogi umyła i czyste skarpetki włożyła... szkoda." ;)
A tak serio, że widocznie swatki były nieświadome, komu bardziej zależy na znajomości, skoro poproszono Cię o nr tel. i powodzenia za to zagranico! ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 19:04
cyklopka napisał(a):No nie wiem, jak bym kogoś miała, to bym jej powiedziała od razu i w ogóle by nie było sprawy :oops:

Wiesz, jakby co, Nihil zawsze chętny :D ;)
Ostatnio edytowano 18 sie 2016, 19:05 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sie 2016, 19:05
Nihil, :mrgreen: :mrgreen: ale mnie rozbawiłes, aż mnie boki bolą :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2016, 19:06
cyklopka, To ona nie wiedziala ze on ma dziewczyne ? Nie znosze takich sytuacji bo wlasnie sie pozniej czlowiek czuje jakby czyhał na meza :x Na szczescie jam juz za stara i mnie nikt nie swata :mhm: :mhm: :pirate: :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 19:08
mirunia, znaczy się, biec mam reanimować ? :D "Usta-usta" itd. ? :mrgreen:
robaki-biedaki xD

Sortuj wg