Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 17 sie 2016, 20:53
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Co ja mam Ci powiedzieć -rozdaj biednym? :roll: Wykorzystaj kasę na swój rozwój, kształcenie, nowe pasje, zmianę środowiska, a nie tkwisz w starych schematach tylko kasy przybyło, to jaki cud ma nastąpić?
Normalnie żem się zelziła... :twisted:

wlasnie, tez sie moglam zezlic to sie glupja spytałam czy sie całował :bezradny:
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sie 2016, 20:53
Ḍryāgan napisał(a):Purpurowy, wniosek jest jeden: pieniądze szczęścia nie dają, prawdziwych przyjaciół za kasę nie kupisz, kupić można seks, ale nie miłość

Prawda.
Szkoda tylko że mogę sobie pozwolić tylko na takie za kasę.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 17 sie 2016, 20:54
Ḍryāgan napisał(a):Purpurowy, pieniądze szczęścia nie dają

Może i nie dają ,ale zawsze lepiej się płacze w Mercedesie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sie 2016, 20:54
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Środowiska ogólnie, a nie tylko fizyczne przemieszczenie się. Np. idziesz na uczelnię do innego miasta- zmieniasz środowisko - poznajesz nowych ludzi, przebywasz w innych kręgach towarzyskich. Zapisujesz się do np. klubu żeglarskiego - spędzasz tam czas, poznajesz ludzi o podobnych zainteresowaniach, vide wkraczasz w nowy krąg towarzyski. Podsumowując zmiana środowiska wymaga czasu i działania.

No przecież skoro pojechałem do Warszawy, to spotkałem innych ludzi, z innego środowiska niż moje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2016, 07:45
Dzien dobry :***********
Ja dzis troche pozniej do pracy mam bo jade sluzbowo do Mops z papierami. A tak wczoraj z now bol glowy ale pogoda , raz deszcz , raz slonce... tak caly dzien. Do tego mialam tak bardzo duzo pracy ze nie mialam czasu nawet na chwile tu zajrzec a po pracy bylam juz tak padnieta ze nie mialam sil.

mirunia Kochana zobacze co z tym lekiem ktory doktor zapisal bo cos mi sie widzi ze to cos podobnego do Vicebrolu ktory niby ma takie samo dzialanie i ktoryu nie pomagal mi a ni na jote a wrecz nawet po nim glowa bolala bardziej.

kosmostrada pomysl na wyjazd fajny ! mam nadzieje ze sie uda i wrocisz zadowolona :)
Ja sama mam jechac na kilka dni juz za c hwile bo urlop biore ( tydzien) i tez mam obawy.

Zycze Wam milego dnia! Koncze kawe i lece pod prysznic.

Zimno jak diabli w domu mam ...

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 07:59
platek rozy, mówisz, takiś sam płatek, jak te z "American Beauty" ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 08:00
Purpurowy, ja tam przepuściłbym wszystko na wódę i dziwki :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 08:19
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 sie 2016, 08:55
Purpurowy napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Purpurowy, wniosek jest jeden: pieniądze szczęścia nie dają, prawdziwych przyjaciół za kasę nie kupisz, kupić można seks, ale nie miłość

Prawda.
Szkoda tylko że mogę sobie pozwolić tylko na takie za kasę.
nie wierzę w to. Po prostu nie znalazłeś jeszcze tej właściwej. Młody jesteś jeszcze i nie dziamol. A przede wszystkim nic na siłę, co ma być to będzie. I nie przepuść zaraz całej tej kasy

Dzień dobry wszystkim tak w ogóle - Nihil, platek rozy hello
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 08:58
Ḍryāgan, salve, amice ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 11:18
Dzień dobry moi drodzy!

U mnie też zimność, musiałam wyciągnąć w nocy grubszą kołdrę, bo marzłam.
Staram się jakoś pozbierać od rana. Dziś plan niewyszukany, idę do pracy, a potem muszę posprzątać.
Dobra wiadomość dnia - udało mi się na jutro wcisnąć do fryzjera, co od razu o jeden mały punkcik mi polepsza humor, bo już dziś załamana byłam szopą na swojej głowie ( chodzę w koczku, żeby mnie nie denerwowały te włosiska).
Choróbsko nadal szaleje, w zasadzie nie rozstaję się z chusteczką do nosa.

Miłego dnia!

Nihil, Jak wygram w totka to uderzam do Ciebie, jako miszcza doradztwa finansowego. :D

platek rozy, Niestety u mnie nie działa urlopowa zasada wielu nerwicowców - oderwanie od zwykłej rzeczywistości - cudowne uzdrowienie. ;) Zawsze istnieje opcja, że będę miała przez 4 dni zgon i tak spędzę wypad. No ale próbować trzeba, zwykle radzę sobie w ten sposób, że kłusuję przez miasto (nie dając wytchnienia towarzyszom podróży :roll: ).
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 11:27
kosmostrada, kwestia światopoglądu, tych priorytetów - ja w swym dekadencko-nihlistycznym usposobieniu niczego się nie dorobiłem, zapewne już nie dorobię, to też "tylko karmię zmysły" ;) Tobie proponowałbym kupować ten "fizyczny" kruszec - złoto, srebro - żadnych tam lokat bankowych, funduszy inwestycyjnych :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 sie 2016, 11:40
Tylko chyba mnisi buddyjscy chwalą ubóstwo.

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 11:48
Purpurowy, z tego co napisałeś wynika, że spotkałeś się w zasadzie z takimi samymi ludźmi w obu miejscach (pod względem charakteru). kosmostrada dobrze radzi.

Zaczęło się to fajne uczucie lekkich zawrotów w głowie, chyba będzie górka ;)
takie tam

Sortuj wg