Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 17 sie 2016, 16:45
bo papier jest czerwony?
witajcie ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sie 2016, 16:52
cyklopka, aaale zdolniacha z Ciebie... śliczne, masz dobrą kreskę. Rysuj, maluj i rób wystawy. :great:
A konkursy fajna sprawa, bo prace ujrzą światło dzienne i ktoś oceni. No to kończ wieczorkiem, jutro zobaczymy ukończone dzieło. :D :yeah:

misty-eyed, Ciebie też dopadło przeziębienie? Lipa bardzo dobra, a z sokiem malinowym super rozgrzewa.
Taki nijaki dzień dzisiaj mamy, każdemu coś... ale tak bywa. :bezradny: Ja po esci jestem nijaka, ale w domu na spokojnie działam i popycham dzień do przodu.
To masz słodkiego gościa dzisiaj... od razu nabierzesz radosnej werwy. :D

kosmostrada, pyszności, już czuję tę specyficzną słodycz warzyw i ich chrupkość. :yeah: A z jaglaną pychota!
No to żeśmy dzisiaj popichciły, jutro fryzjer(?) -obiad jest, więc może coś wymyślę... jakieś małe wyjście.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sie 2016, 17:15
misty-eyed, Witaj Kochana, dobrze Cię widzieć!
Wiesz z tym pichceniem , jak podziębiona jesteś to i smak masz trochę nie taki. Jako że humor kiepskawy to i zbyt surowa może jesteś w ocenie swoich dań, u mnie chłopaki już się nabijają z moich komentarzy, np. jak pasztet zrobię - tak tak, wiemy, jest za suchy... :smile:
Kuruj się Kochana, zdrowiej szybko!

Ḍryāgan, I przestanę Cię lubić, czy co? :P Wiesz można wziąć pod uwagę hipotetycznie opcję podtruwania, tylko pytanie po co akurat Ciebie.

cyklopka, Zdolniacho Ty nasza! :105:

mirunia, No łzy miałam w oczach, gdy młody poprosił o dokładkę nie kotletów tylko jaglanej z warzywami... :D
Byle pogoda była w miarę, bo np. u mnie dziś leje, to tak niekoniecznie chce się wychodzić...
Mirunia, a może my też trochę sztuki porobimy, co? :105:

takie tam, Myślisz nad jakąś zorganizowaną akcją odbijania naszych baterii? ;)

J3RZY62, tosia_j, :papa: Heloł!

Zastanawiam się nad upieczeniem ciasta... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sie 2016, 17:17
J3RZY62, ostatnio robię portrety na kolorowych kartonach. Była seria niebieska, teraz jest serią czerwona. Wybieram papier kierując się kolorem tła i temperaturą światła na zdjęciu wzorcowym.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 sie 2016, 17:37
kosmostrada, spotykamy się na gotowaniu wspólnem i już dobrze być powinno ;)

Macie czasami uczucie nieposiadania kośćca? Czuję się jak wydmuszka...
takie tam

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 sie 2016, 17:45
takie tam, tak jakby... czuje się wyruchany przez życie :?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 sie 2016, 18:19
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 17 sie 2016, 18:45
nieboszczyk napisał(a):http://film.onet.pl/plotki/agnieszka-wielgosz-zmienila-kolor-wlosow/k37s8l

Uwielbiam Agnieszkę :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 17 sie 2016, 18:47
kosmostrada napisał(a):Ḍryāgan, Sciskam Cię! A z tym niejedzeniem, to są jakieś specyfiki dla niejadków i ludzi będących na chemii, może coś sobie zapodać, bo w zdrowym ciele zdrowy duch... A jak jeść nic nie będziesz, to uschniesz i taki lichy smok będziesz... ;)
Ale kto Cię truje, jak sam mieszkasz... :roll:

mirunia, No Kochana to dziś taki spokojny dzień, z przyjemnością pichcenia. Wspaniałości robisz. Trzymaj się tam Słońce, niech Ci zmulenie nie zepsuje zupełnie dzionka!
Dziękuję za słowa otuchy! Zawsze znajdziesz dla mnie dobre słowo. :uklon:
No to niech się uda ten wypad do fryzjera, co byś już zupełnie boska tą jesień witała! ( kurczę, też muszę iść ciachnąć włosiska... :roll: )

wiejskifilozof, Atrakcja niezwykła... Nigdy nie byłam na otwarciu Domu Pogrzebowego.

U mnie kasza już sobie dochodzi pod kołdrą, warzywka gotowe, tylko usmażę mięsko jak monsz przyjdzie. O takie warzywka czekają. :smile: ( sorry za to ekscytowanie się i zamęczanie Was tym pichceniem, ale to moja taka dzisiejsza przyjemność. )

Ja też ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sie 2016, 18:49
Dzień dobry.
Ja tylko na chwilę.
Okazało się, że to co miało rozwiązać wszystkie moje problemy, okazało się bezwartościowym gównem...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 17 sie 2016, 18:52
Dzień dobry,

Wróciłam do jedzenia olanzapiny -przykazanie od lekarza. Czuję się przyjebana, caly dzień przespalam, nie mam na nic siły, nawet spamowej mi się nie chce czytać (za co mi wybaczcie). Teraz czekam na mecz ćwierćfinałowy siatkarzy. Pesymistycznie jestem nastawiona do tego spotkania z USA.

Spać! :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 17 sie 2016, 18:53
Hej wam :mrgreen: .

Okazało się, że to co miało rozwiązać wszystkie moje problemy, okazało się bezwartościowym gównem...

Tak jest zazwyczaj ze wszystkim, co ma rozwiązywać wszystkie problemy :bezradny: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sie 2016, 18:54
na_leśnik napisał(a):Tak jest zazwyczaj ze wszystkim, co ma rozwiązywać wszystkie problemy :bezradny: .

Szkoda tylko że to coś było całkowicie ostatnią deską ratunku. Teraz to już mogę sobie co najwyżej w łeb pierdolnąć.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 17 sie 2016, 19:03
Purpurowy, nie bardzo jestem w temacie, ale chyba trochę dramatyzujesz.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg