Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sie 2016, 10:42
Dzień dobry! :papa:

Co tu tak cicho? Tylko wiejskifilozof, jak zwykle od rana uroczy... ;)

Jak Wam środa mija?
Ja nadal chora, no ale nic dziwnego. Etap kaszlo-katarowy swoje musi potrwać... :bezradny: Nigdzie dzisiaj nie wyłażę, składniki na fajny obiad mam, coś sobie w domku powymyślam.
Chcę się wykurować, bo urodził się sprytny plan wyskoczenia urlopowego na parę dni w następnym tygodniu. Wizja dla mnie przerażająca ;) , więc dobrze byłoby być w jako takiej formie chociaż fizycznej.
Miałam dziś iść do pracy, ale pójdę jutro, jednak za bardzo mnie zatoki bolą.

Miłego dzionka!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 sie 2016, 12:10
kosmostrada, ktoś mi baterie zabrał, więc mija beze mnie. Zdrowiej prędko :smile:

platek rozy, nie ma jak straszne dzieci ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sie 2016, 12:22
Hej, witam wszystkich
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sie 2016, 13:14
takie tam, Ḍryāgan, Witojcie chłopaki! :papa:

takie tam, No popacz, to ten sam złodziej u mnie grasuje... ;)

Ḍryāgan, Jak dzisiaj, nadal w zawieszeniu?

Ponuro, siąpi...Byłam wyrzucić śmieci to przyniosłam znów całą miseczkę pomidorków i parę moich fasolek mamutów, dodam do mojego curry warzywnego. Dziś pichcę warzywka na kaszy jaglanej, a dla chłopaków do tego polędwiczki wieprzowe.
Przydusiła mnie pogoda. :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 17 sie 2016, 13:31
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry! :papa:

Co tu tak cicho? Tylko wiejskifilozof, jak zwykle od rana uroczy... ;)

Jak Wam środa mija?
Ja nadal chora, no ale nic dziwnego. Etap kaszlo-katarowy swoje musi potrwać... :bezradny: Nigdzie dzisiaj nie wyłażę, składniki na fajny obiad mam, coś sobie w domku powymyślam.
Chcę się wykurować, bo urodził się sprytny plan wyskoczenia urlopowego na parę dni w następnym tygodniu. Wizja dla mnie przerażająca ;) , więc dobrze byłoby być w jako takiej formie chociaż fizycznej.
Miałam dziś iść do pracy, ale pójdę jutro, jednak za bardzo mnie zatoki bolą.

Miłego dzionka!

Witam :D poszedłem dziś zobaczyć otwarcie Domu Pogrzebowego.Mojej koleżanki lat 41,nudy.Panie,nudy.Przyszła wierchuszka na czele z burmistrzem.Marzenki nie widziałem,eee.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sie 2016, 13:47
kosmostrada, w zawieszeniu między niebem i piekłem :) łeb boli, niedobrze mi jak cholera, znowu nic nie mogę jeść :( pewnie mnie trują
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sie 2016, 14:15
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada napisał(a):takie tam, No popacz, to ten sam złodziej u mnie grasuje... ;)

I u mnie też... ktoś się nie bał i.... moje baterie. Ale nie dziwota, dzisiaj wzięłam esci i jestem odłączona od sieci. :-| :x

Powoli ogarniam cosik w domu, zrobiłam tylko małe zakupy w piekarni i spożywczym i noga za nogą powrót w domowe zacisze.
Teraz przygotowuję obiad, będę piekła uda kuraka, na razie marynują się w przyprawach. Do tego ćwiartki pieczonych ziemniaków z kurkumą i mizeria.
Pogoda raczej pochmurna z przebłyskami słońca, długi rękaw konieczny.
Na jutro planuję fryzjerkę - może uda mi się bez rezerwacji ciachnąć włoski. :bezradny:

Kosmuniu, zdrowiej, zdrowiej, bo perspektywa wyjazdu kusi - należy Ci się odskocznia chociaż na kilka dni i nic się nie martw- będzie też dobrze poza domem. Tylko nastaw się pozytywnie i pomyśl o przyjemnościach na tym wyjeździe. Zmiana otoczenia dobrze Ci zrobi na koniec urlopu. :great:
Trzymam Cię za rączkę, żebyś poczuła się pewniej. :*****

Ḍryāgan, trzymaj się jakoś na powierzchni! Głowa boli, bo dzisiaj taka pogoda, a na mdłości dobry jest imbir świeży lub mielony. Na apetyt może coś kwaśnego byś zjadł.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sie 2016, 14:54
Ḍryāgan, Sciskam Cię! A z tym niejedzeniem, to są jakieś specyfiki dla niejadków i ludzi będących na chemii, może coś sobie zapodać, bo w zdrowym ciele zdrowy duch... A jak jeść nic nie będziesz, to uschniesz i taki lichy smok będziesz... ;)
Ale kto Cię truje, jak sam mieszkasz... :roll:

mirunia, No Kochana to dziś taki spokojny dzień, z przyjemnością pichcenia. Wspaniałości robisz. Trzymaj się tam Słońce, niech Ci zmulenie nie zepsuje zupełnie dzionka!
Dziękuję za słowa otuchy! Zawsze znajdziesz dla mnie dobre słowo. :uklon:
No to niech się uda ten wypad do fryzjera, co byś już zupełnie boska tą jesień witała! ( kurczę, też muszę iść ciachnąć włosiska... :roll: )

wiejskifilozof, Atrakcja niezwykła... Nigdy nie byłam na otwarciu Domu Pogrzebowego.

U mnie kasza już sobie dochodzi pod kołdrą, warzywka gotowe, tylko usmażę mięsko jak monsz przyjdzie. O takie warzywka czekają. :smile: ( sorry za to ekscytowanie się i zamęczanie Was tym pichceniem, ale to moja taka dzisiejsza przyjemność. )
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 sie 2016, 15:02
Dzień dobry :D

/Pominę fakt niedostępności forum znowu :hide: /

Czytam, że ogólnie nastroje nie za dobre... kosmostrada, Ḍryāgan, mirunia, - walczymy z nadzieją na poprawę kochani, musi to nastąpić w końcu!!!
Stan zawieszenia jest nieprzyjemny, ale do przejścia. Ja, mając dookoła siebie ludzi, którzy wyszli z potwornych zdrowotnych zawirowań, mobilizuję się, mimo wszystko, to bodziec, motywacja i nadzieja...

wiejskifilozof, jak zawsze oryginalny :mrgreen:

Ja też nie czuję się najlepiej, jakieś przeziębienie i oczywiście kręgosłup, dają znać o sobie.
Popijam lipę, grypovitę...jest mi zimno. Dzisiaj będzie nocował u nas Wnuczek, więc powód do ogarnięcia się mam poważny :D

Pozdrawiam serdecznie Was!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 sie 2016, 15:12
kosmostrada, kolorowe warzywa zawsze wyglądają apetycznie :D
Ja ostatnio mam problem, bo z powodu pośpiechu-nie mogę za długo stać, wydaje mi się, że wszystko co robię jest mało smaczne ;)
Chyba za mało serca po prostu...
Wczoraj piekłam ciasto ze śliwkami, jest za suche, robiłam wołowe bitki-wysuszone także. Jedynie buraczki smaczne :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sie 2016, 16:12
Ale kto Cię truje, jak sam mieszkasz.
wolę nie mówić, bo pomyślisz, że wariuję

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sie 2016, 16:17
U nas też dzisiaj leczo :o

Dostałam wycenę remontu, robocizna mieści się w budżecie, ale mało zostaje na materiały i wyposażenie :zonk:

Umyłam gufke, bo mam jeszcze kurs na prawko, pomaluję się i będę wyrywać 18-latków, bo jakaś atrakcja musi być.

Rysunek jeszcze nie skończony, bo się jakimś tajemnym sposobem zrobiła trzecia w nocy. Dziś wieczorem skończę. Muszę wyrównać oczka, dorobić nos, wycieniować włosy i zarysować kurtkę.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 sie 2016, 16:39
kosmostrada, mirunia, nie ma co się przejmować, razem mu radę damy i baterie nasze odbierzemy :D

Dzisiaj do wniosków ciekawych dochodzę i chyba powoli rozumiem co się dzieje. Pozdrawiam z drugiej strony lustra ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 sie 2016, 16:40
Dzieńdoberek ;)

Ḍryāgan, może Cię nie trują tylko tak myślisz.

cyklopka, nie znam się na rysunku ale wydaje mi się ładny tylko dlaczego ten czerwony kolor?
♪♪♪

Sortuj wg