Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 sie 2016, 10:04
Dzień dobry Ludkowie!

Chorowania ciąg dalszy. Noc okropna, nie będę się wdawać w szczegóły. W każdym razie mam nadzieję odespać w ciągu dnia. Pogoda póki co przyjemna, tylko mocno wieje. Obwiązałam się szalem i poszłam z psem, bo dobrze mi to na głowę robi. Teraz już sobie będę zalegać i się kurować.
Nie mam humoru, oj nie mam... :bezradny:

zalezna, Z tego co pamiętam jest to marka rossmanowska, więc nie znajdziesz go w innych sklepach. Jest w internetowym Rossmannie, zamów , odbierzesz w wybranym sklepie.

cyklopka, A wiesz, że moja koleżanka się nad tym zastanawia na poważnie, ale nie w formie implantu, tylko ostrzyknięcia kwasem.

platek rozy, Platuś to początek dnia, jeszcze nie wiadomo jak się ułoży. Może jednak uda Ci się jakoś z tego wydobyć i coś przyjemnego porobić.

tosia_j, Chłopaki - witajcie! :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez WolfMan 15 sie 2016, 10:19
kosmostrada, Hej ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 15 sie 2016, 10:29
kosmostrada napisał(a):
tosia_j, Chłopaki - witajcie! :papa:

czesc KOsmo ;) sama widzisz ze we mnie jest pierwiastek męski ;)
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 sie 2016, 10:40
WolfMan, Hej pracusiu! ;)

tosia_j, Każda z nas ma chyba w sobie jakiś pierwiastek męski, a chłopaki żeński i dobrze. ;)

Jeszcze się dziś nie skarżyłam, że mam nos zatkany, co dla takiego wąchacza jak ja jest dużym powodem do niepokoju... :P
A tak w ogóle robię wszystko, żeby nie wkręcić się w jęczenie. Nie jest łatwo... :pirate:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 sie 2016, 11:09
Dzień dobry! :papa:

I ja się melduję na pokładzie. ;)
Zacznę od pogody - jest ładnie, słonecznie i ciepło. Dzionek zapowiada się przyjemny.
Na razie rozkręcam się przy kawie, umyłam głowę i na spokojnie czekam na zniknięcie zawrotów. No takie mam przedpołudnia bujane. :bezradny:
Po południu zaplanowany koncert, mam nadzieję, że się uda wyjście.

kosmostrada, tak myślałam, że się wykluje katarzysko, ale pewnie i gardło mniej boli. Kropelki odetkają na jakiś czas nos.
A zapachy wrócą po katarze i humor też. Kuruj się Kosmuniu, bo jeszcze musisz skorzystać z urlopu. Ach te wirusiska....

platek rozy, ściskam Kochana mocno! Później się rozkręcisz i może skorzystasz z wolnego dnia, bo pogoda ładna i jakiś spacer wymyślisz na poprawę nastroju. A lęki mijają, jak już człowiek wyjdzie z domu i prze do przodu. Skwerek, ławeczka z książką, jakiś smakołyk w plenerze...

WolfMan, tosia_j, witajcie świątecznie!

Spamowa wyspa

przez Motocyklista 15 sie 2016, 11:42
Galeria Bałtycka zamknięta, Grunwaldzka zamknięta.. Słoneczko i cisza <3. Żeby tak było codziennie... :roll:

Spamowa wyspa

przez NocSpadającychGwiazd 15 sie 2016, 12:50
Purpurowy, mówili w tv że jakieś małollaty przywiązały do samochodu Toy-Toya i go ciągneli za samochodem ale zostali złapani i zadeklarowali zadośćuczynienie. Może to ta sprawa.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 sie 2016, 13:58
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 sie 2016, 14:19
Dzień dobry wszystkim,

Dzisiaj dzień lenia i nicnierobienia. Oglądam filmy, seriale, a przed 16 odpalam relację z Rio. Zaczęłam kurację fluanxolem. Na razie żadnych przykrych doznań. :D Zobaczymy, co będzie, jak zacznę zwiększać dawkę.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 sie 2016, 15:15
mirunia, kosmostrada, Kochane wyszlam ze znajoma na chokolade. Mialam kupon na darmowa ze starburcksa wiec skorzystalam . Niestety dol mam ogromny i w domu teraz z now czuje sie zle . Zreszta ogolnie zle mi . Bujalo mnie na tej chokoladzie ze o jesooo :-|

mirunia, udanego koncertu! Opisz nam jak wrocisz wrazenia :)

kosmostrada, Tulam Cie goraco i zdrowka zycze! Co porabiasz? lezakujesz????

Obrazek

Carica Milica, ja tez chyba zaraz jakis film odpale ...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 sie 2016, 15:25
platek rozy, Oj cieszę się Kochana, że chociaż na szokoladę poszłaś mimo sensacji.
Właśnie wróciłam z ogródka, gdzie chwilkę na słoneczku posiedziałam, ale jestem tak słaba, a za tym i zalękniona, że nie mam frajdy z takiego nic nierobienia... :(
Godzinkę pospałam, żeby noc odespać, teraz czekam na moją mamę, choć nie wiem, jak ją z łóżka mam gościć... :bezradny:

mirunia, Pięknie Ci ten dzionek się zapowiadał, mam nadzieję, że plan wypalił!

Carica Milica, :papa: I niech tak bez "atrakcji" pozostanie. :great:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 sie 2016, 15:28
kosmostrada, Slonce a moze trzeba bylo mame odwolac jak tak zle sie czujesz? Ja nie lubie jak taka zaziebiona jestem nikogo goscic w swoim domu wtedy . Jestem niewygledna i slaba dlatego wole sobie lezakowac w samotnosci. :bezradny: :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez helloafrica 15 sie 2016, 15:32
Witam wszystkich, widzę, że wiele się nie zmieniło, atmosfera przyjemna, wzajemny szacunek, pozdro.
helloafrica

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sie 2016, 09:26
Dzieńdoberek wtorkowo :D

Od wczoraj od godziny 14:32 nic nie spamione :time:
♪♪♪

Sortuj wg