Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 sie 2016, 12:38
Dzień dobry.
Zastanawiałem się wczoraj nad tymi słowami:
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, No ja bym to odbierała jako kolejny znak, że należy uciekać z tego miejsca... :bezradny: Zaczyna Ci już tak dużo rzeczy przeszkadzać.

I doszłem do takiego wniosku, że od kiedy tutaj mieszkam, to zawsze jest tak samo. Zawsze mnie wkurzało, ale teraz wkurza mnie wyjątkowo. To chyba znaczy że ostatnio jestem bardzo poddenerwowany.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 sie 2016, 13:23
tosia_j napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Tosia_j a co Cię konkretnie interesuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: he,he.

czy tez chcesz miec wiekszy biust? o.O
czesc dziewczyny

Chce mieć dziewczynę z dużym biustem ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 sie 2016, 14:18
mirunia, :********* Kochana to eco skora , kiecka fajna , podoba mi sie zwlaszcza za taka cene ;)
Jak Ci niedziela mija? Co porabiasz?
Ja nijaka , lęki mnie duze zlapaly i serce mi bardzo skacze plus tradycyjne zawroty od lękow... Bylam na spacerze w takim lasku , pozniej do Biedry wstapilam bo robie warzywne curry ale juz tak mnie tam odrealnialo ze szkoda gadac. Stresy migrenowe plus jeszcze jedna sprawa ktora sie martwie i voila jestem zas na dnie.
Kupilam sobie za grosze w Biedrze perfumy Byc moze Tokyo --- piekny kwoatowy szypr , taki w starym stylu . wacham wlasnie nadgarstki i kto by pomyslal ze perfumy za grosze tak pieknie pachna.

kosmostrada, Kochana czyli jednak Cie rozlozylo :( bidulko , nafaszeruj sie lekami , moze minie szybko. Odpoczywaj . Moze jakis filmik z lozkolandii obejrzyj? Tulam Cie bardzo goraco :**********

Lusesita Dolores, wydaje mi sie ze z obwodem duzym nie ma problemu bo w kazdym sklepie sa wlasnie takie spore z duzymi miskami a tych malych z duzymi miseczkami niet ... Trzeba se uszukac i zabulic.

zalezna mnie najgorzej wkurza ta mala dostepnosc stanikow na takie piersi jak moje ...
Pomijam ze tez dziwne wygladam bo tu szczupluska a tu kuzwa balony :roll: :roll:

tosia_j, :papa: :papa: :papa: witaj Tosiu :)

rolosz, co sie dzieje???

Purpurowy, mysle z e faktycznie taka przeprowadzka dobrze by Ci zrobila :)

Mam ochote uciac sobie glowe .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 sie 2016, 14:32
platek rozy, jakiś bezuczuciowy byłem, jak pisałem poprzedniego posta. A teraz też mam ochotę sobie uciąć głowę, żeby już przestała tyle myśleć.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 sie 2016, 15:34
hello
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 sie 2016, 15:36
platek rozy, Niedawno bo po 14 wróciłam z kościółka, teraz piję kawkę, bom zrobiła się też jakaś nijaka. Dzisiaj brałam esci, więc mnie zamuliło, wcześniej bolała mnie głowa i wzięłam Apap - to w kościele myślałam, że kitnę... duszno, zawroty i od razu niepokój. Ale jakoś minęło, jak ochłonęłam trochę i ostygłam (niepotrzebnie wzięłam żakiet). Dobrze, że znajoma siedziała obok, to się poczułam pewniej.
A pogoda wariuje, słońce, chmury, wiatr - raz gorąco, raz chłodno.
Nie idziemy dzisiaj na spacer, koleżanka też byle jaka. Ustaliłyśmy, że jutro pójdziemy do parku na jakiś koncert tenorów i barytonów z okazji rocznicy Cudu nad Wisłą. Trochę się ukulturalnimy. :lol:
O, perfumki <Być może> były kiedyś hitem, a teraz coś nowego Tokyo- we wtorek zajrzę do Biedry, może jeszcze będą. :D

Płatuś, jeszcze nie ucinaj głowy, w lepszych chwilach przyda się czasami. Wytrzymaj jeszcze do wizyty u neuro.

kosmostrada, jak się czujesz Kochana po tych medykamentach? Pewnie jakieś wirusisko złapałaś, a kondycja osłabiona i gotowe... kuruj się czym możesz, nawilżaj gardło letnimi napojami i jakimś sprayem np. Glosal. Zdrowiej szybciutko!

rolosz, następny chętny do ucinania se głowy, no co Wy? :shock: Trzymaj się, nie daj się - przyjdzie lepszy dzień!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2016, 15:49
Ojojoj. alem się rozłożyła... Czuję się jak przemielona przez maszynkę. :bezradny: Jakoś teraz człowiek taki słaby jest , kiedyś po prostu robiłabym swoje mimo przeziębienia, a teraz zaliczam zgon. Ledwo te zakupy w Lidlu zrobiłam i to podjeżdżając samochodem z chłopakami. :roll: No ale co zrobić... :bezradny:

platek rozy, Dziękuję Kochana, tak, pozalegam już dzisiaj. Szkoda, bo całkiem fajna temperatura na zewnątrz, akurat na wypady w plener. Ciebie też ściskam!

Też polecam serię Być Może z miastami do potestowania. Sama Tokyo mam... ;) Mam nadzieję, że w mojej Biedrze też będą.

mirunia, a to szkoda, że kawkowanie odpadło, ale widzę, jest sprytny plan na jutro. :great:
Dziękuję, mam nadzieję, że wirusidło jak dopadło, tak szybko odpuści.

rolosz, Tobie też tulasy przesyłam, nic mondrego nie napiszę, bo ledwo myślę ... W sumie Ty byś mi dał trochę swojego myślenia, jak bym Ci dała jego brak i byłoby si... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sie 2016, 16:23
mirunia, no rano śpię, ale wolałabym rano być wyspana, szczęśliwa i robić rzeczy :zzz:

kosmostrada, współczuję, ból gardła jest najbardziej irytującym z wszelkich bóli.

platek rozy, nie no, z dużym biustem i jeszcze bez głowy to byś dopiero wyglądała :lol:

tosia_j, cześć!

Rano zostałam okrzyczana na zachętę i poszliśmy na kroplówkę i badania krwi do weta. Było podejrzenie, że nerki się wyłączają i za 2-3 dni będziemy mówić pa-pa, już epitafium układałam... Okazało się, że to jakaś pokarmówka, dlatego nie chce jeść i pić, dostała antybiotyk, lek powlekający śluzówkę, a wyniki nerek nie pogorszyły się, są niewiele ponad normę. Także dostanie jeszcze parę razy w żyłę, parę w pupę, parę w mordę, dietetyczna karma i jeszcze trochę pożyjemy. :great:

Teraz kocykuję, bo mi chłodno. Chyba kawusię zaordynuję.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 sie 2016, 16:43
kawa podwyzszy cisnienie i powinno byc cieplej
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2016, 17:26
cyklopka, Świetne wiadomości dla kociurki! :great:
No okropny jest ból gardła, zwłaszcza, że nic mi na tą złośliwą francę nie pomaga, nie ma chwili ulgi, podrzemać chorobowo nawet trudno. :( Trzeba cierpliwie przeczekać, aż przejdzie.
Co Ci tak Kochana zimno, w Kraku podobno całkiem przyjemnie?

Będzie dziś robiony pasztet pod moim kierownictwem z łoża boleści. Ale nie że taki pomysł zawitał mi fantazyjny, tylko monsz nie domknął zamrażalnika i mięso się lekko rozmroziło i trzeba zagospodarować pół wiejskiego kuraka, kawał łopatki i piersi indyczej... :bezradny: Właśnie się gotują.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 sie 2016, 17:31
Witam :papa:

Jestem :-| Podpisałem listę obecności.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 sie 2016, 17:45
Dzień dobry,

Wpadłam się przywitać, bo zaraz lecę na grilla. Buziaki wszystkim!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sie 2016, 17:51
kosmostrada, mnie pomaga tylko Zielony Przyjaciel a.k.a. Tantum Verde oraz starożytna szwedzka receptura - świeży imbir zalany wrzątkiem i posłodzony miodem.

W cieniu jest chłodno, w pokoju od wschodniej ściany szczególnie, poza tym znasz mnie, zmiennocieplność z lekkim rysem lodowej królewny ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 sie 2016, 17:55
cyklopka, Obrazek :great:

kosmostrada, :yeah: dasz znać jak będzie gotowy pasztet? to przylecę z jakimś "syropkiem" na gardło! :D

Zrobiła się teraz piękna pogoda, wiatr ucichł, słoneczko grzeje... a może to tylko na moim balkonie tak ciepło?
No nic, jutro się rozerwę, dzisiaj dzień leniwca po pracowitym tygodniu.

J3RZY, Carica Milica, obecność odhaczona! :papa:
Ostatnio edytowano 14 sie 2016, 18:00 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg