Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 18:42
Ḍryāgan, xD
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sie 2016, 19:45
Witam Wszystkich w nowym tygodniu!

Cóż mogę powiedzieć - moja kondycja bez zmian, pogoda oszalała bez zmian, program na dzień dzisiejszy był bez zmian... :bezradny:

Od rana musiałam się kompletnie przebrać, tak drastycznie zmieniła się temperatura. Z zimna w gorunc. :roll:
Na szczęście nie leżem ( znaczy teraz leżem z lapkiem i odsapuję ;) ), tylko staram się mobilizować do działań jeśli nie przyjemnych, to chociaż konstruktywnych. Nawet udało mi się powstrzymać przed ucieczką w drzemkę.
Z teoretycznie przyjemnych rzeczy - spacer z psem, dla spaceru a nie przy okazji zakupów, w ramach tego przyjemny powiew wiatru po gołych nogach, wysmarowanie się nową próbką olejku arabskiego. Działania etapowe sprzątające to z tych przydatnych działań. Zachomikowanie 3 słoików z dżemem śliwkowym na zimę - przydatno-przyjemne. :smile:
Może jutro uda mi się zrobić coś tak tylko dla siebie... :105:

cyklopka, No cóż puszczanie filmików, czy pichcenie pomaga mi w gorszym nastroju, jak wchodzę w fazę "depresjo witaj" to niestety takie działania są o kant...
Fajnie, że miałaś udane wyjście do kina!

platek rozy, Pobrodziłabym w takiej wodzie, jak na Twojej fotce... :105:

mirunia, Też mam śliwki, a co. :great: Mama mi przywiozła całą michę. I malinki. I fasolkę. Wszystko niepryskane, ze swojego ogrodu. :105: ( nawet się z nią dziś nie pokłóciłam :great: ) A owoce trzeba pożerać, póki sezon, będziemy potem o nich w zimie jeszcze marzyć.
Kolejny tydzień przyjemnego luzowania Ci się zaczął. :smile:

Carica Milica, Nie bojaj doktora! Zyczę Ci, żeby coś wymyślił, żebyś Kochana się "wyprostowała". Sama wiem, jak takie stany potrafią obrzydzić życie. Albo zamuł, albo kurwica, albo telepawka, albo płaczliwość - cholery można dostać. Ale Kochana, nie poddajemy się!

Ḍryāgan, Weź kurfa te leki, a nie czekasz aż Cię w kosmos wyj....!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 sie 2016, 20:36
Ja także witam w poniedziałkowy wieczór :D

kosmostrada, ważne, że brzmisz optymistycznie, chęci masz, część z nich realizujesz, a jeśli coś się nie udaje-to trudno, następnym razem będzie lepiej...

Dzisiaj trochę słabszy dzień, fizycznie głównie. Ale działam, mimo wszystko. Jutro wizyta u Syna, więc przygotowuję różności. Po raz pierwszy zrobiłam sernik z czekoladą i malinami, ciekawy smak, coś innego. Jutro ma być zmiana pogody i dlatego zapewne samopoczucie trochę spadło...
Jutro ma padać, będzie lepiej, wierzę w to!!!

Carica Milica, Ḍryāgan, to przykre, że tak Wami poniewiera to paskudztwo, ale nadziei nie traćcie, bo lepsze nadejdzie :!:
Musi w końcu..

mirunia, pogoda Ci sprzyja, masz do wyboru - trochę słońca i deszczu, gorąco i ciepło. Przyjemna, urlopowa aura :D Oby tak dalej... Czy na pewno wypoczywasz, czujesz, że to czas dla Ciebie?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sie 2016, 20:53
misty-eyed, :papa: Brzmię tak bo mam fazę - zaraz coś rozwalę... Przeskoczyło mi z zamuła... ;) Of course bez żadnego powodu, ot tak żeby mi się nie nudziło... :twisted:

A tak w ogóle jedna osoba na forum mnie tak zdenerwowała, że normalnie aż mną trzęsie, a jestem przecież bardzo spokojnym człowiekiem ( raczej... no chyba.... z reguły...). Ale dziś mi niewiele trzeba.
Idę sobie melisę zaparzyć, bo nie mam innego pomysłu ... Może mi przejdzie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 sie 2016, 20:56
kosmostrada, domyślam się, kiedyś trafiłam na posty tej osoby...na takie przypadki lekarstwa nie ma...szkoda Twojego zdrówka ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 sie 2016, 21:01
kosmostrada, kto taki Ciebie zdenerwował? Powiedz, to mu nawrzucam. :mrgreen: Napisałam wiadomość do doktora, jutro rano się na pewno ucieszy, jak przeczyta moje pokrętne wynurzenia. Zobaczymy, jak się ułoży. Trzymam się tego, że doktore jest jednym z lepszych w swoim fachu i na pewno chce mojego dobra.

misty-eyed, kiedyś ten lepszy czas nadejdzie. Wierzę w to.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 sie 2016, 21:04
Carica Milica, ty mu za dużo tego dobra nie dawaj :)

Ḍryāgan, Weź kurfa te leki, a nie czekasz aż Cię w kosmos wyj....!

kosmostrada, przecież grzecznie biorę od soboty ;-) nie krzycz na mnie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 sie 2016, 21:08
Ḍryāgan, prawdopodobnie mu sporo dodaję. :P Trochę go idealizuję.
Co dobrego dostałeś do łykania?
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 21:09
Parafrazując: "Każden doktur chce tylko naszego dobra, ... a nam już tak niewiele go pozostało." :D
Ostatnio edytowano 08 sie 2016, 21:13 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 sie 2016, 21:11
Carica Milica, wszystkiego nie zamierzam brać. Dalej próbuję z zolafrenem, tylko większą dawkę mi zapodał
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 sie 2016, 21:12
Nihil, szczególnie, jak temu doktorowi płacimy. :P Kurde, lubię mojego lekarza. :great:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 sie 2016, 21:20
Nihil napisał(a):Parafrazując: "Każden doktur chce tylko naszego dobra, ... a nam już tak niewiele go pozostało." :D

podoba mi sie to ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 21:24

Klimatycznie :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 sie 2016, 21:26
kosmostrada, Kochana, meliska jest super, napij się... a całe wiadro takiej herbatki przydałoby się tej osobie, która denerwuje nie tylko Ciebie, a 3/4 forum. :shock: Też mnie mocno zirytowała ta dziwna postać. :bezradny:
Wcinaj mamusine śliwki i nic się nie martw i nie irytuj. Jutro będzie lepszy dzionek... już dzisiaj widzę miałaś niezły. :D

misty-eyed, tak Aniu, to dobry okres urlopowy dla mnie. Wypoczywam, coś tam porobię i mam satysfakcję, rano na spokojnie wypijam pyszną kawkę, leniwie zaczynam dzień... ale później się rozkręcam i działam na miarę swoich możliwości. Poza tym jestem dotleniona, nawitaminizowana i jest ogólnie ok. A jak słabsza kondycja, to wtedy nic nie muszę i zajmuję się sobą. Urlop to super sprawa. :great:

Carica Milica, trzymaj się mocno i dzielnie, doktore coś wymyśli i zaradzi, będzie lepiej!

Sortuj wg