Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sie 2016, 21:53
Dobry wieczór Ludkowie!

Jakoś dzień minął... Trochę w domu porobiłam, spacer z menszem, lody, faktycznie temperatura super do łażenia. Potem pojechaliśmy na jedzonko i rozejrzeć się za okularami dla mnie, bo już oczy mnie na stałe pieką i łzawią. Kupiłam na ostrej przecenie porządne talerze, bo już podrapane miałam.
Ale na wieczór złapałam derealkę... Jak mnie w sklepie sieknęło, w tym samym momencie monsz mówi - rany, jak mnie zaczęła głowa boleć. :roll: Musiało ciśnienie siąść.
Wszystko na siłę, na pół gwizdka, ale przynajmniej w domu nie jęczałam tylko w innym otoczeniu. ;)

mirunia, Powiem ci, że dla mnie ciemny poranek to jeszcze ujdzie, ale że ten dzień taki krótki się robi...

Carica Milica, Po prostu jesteś tak wyjątkowa, że aż trolla uruchamiasz... ;)

Karolina66, ja też poszłam do nowej pracy po ostrej fazie, terapeutycznie, choć nie było łatwo.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 sie 2016, 21:55
kosmostrada, witaj.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 sie 2016, 22:07
Može mi ktoś wyjaśnić co się stało z Jasińska ?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez WolfMan 07 sie 2016, 22:14
Lusesita Dolores,
A kto to jest?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 sie 2016, 22:21
Kolarka:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sie 2016, 22:43
Purpurowy, :papa: Witaj renowatorze antyków. ;)

Mam taką super książkę do czytania, a tak mnie oczy bolą... :why: Ech chyba włączę telewizor, żeby mi się nie zepsuł z nieużywania. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 07 sie 2016, 23:34
Świecie miły za szklaną taflą - dobry wieczór. Humor dopisuje?
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 sie 2016, 00:55
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry niedzielne luzaki! :papa:

Niewiarygodne, ale zapachniało jesienią u mnie... :shock: Niby słońce, ale bardzo zimny wiatr ( z resztą już nawiało chmur, więc pewnie znów u mnie pogoda będzie w kratkę). Żałowałam, że kurtki nie wzięłam.
Poranek taki jak zwykle - spacer z psem, a teraz kawka.
Zaraz jakieś pranie porobię, co by zatorów nie mieć i tyle moich planów na dziś póki co... :roll:

Miłego dzionka Wam życzę!

cyklopka, Asterixa i Kleopatrę bardzo lubię, uśmiałam się okrutnie na tym filmie.
Młody był na Legionie i wrażenia może nie tak ostre jak krytyków, ale wg niego zmarnowany potencjał, fabuła słaba. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.
Piniondz piniondzem, ale chyba rozpirzanie kafelków młotem jest niezłym odstresowywaczem... ;)

Jest satysfakcja, że coś robię. Poza tym wiem, że jestem silniejsza fizycznie od wielu osób, zawsze mnie bardzo burzyło, gdy ktoś mnie uważał za słabą. A co dupnęłam w irytującą mnie umywalkę, to moje :mrgreen:

Aktualny pomysł to wanna na pół łazienki, sedes i szafka/półka pod lustrem, więcej nic się nie zmieści. Nie wiem, czy w efekcie to wyjdzie sprytnie, czy dziwnie.

Legion samobójców mi się bardzo podobał, nie wiem, co się mogło komu nie podobać. Koledzy mają wyśrubowane wymagania jeśli chodzi o przenoszenie na ekran postaci z komiksów, ja nie :lol: Dobrze się bawiłam, ludzie się na mnie nie gapili w autobusie, tak że chyba będę częściej chodzić z kolorowymi włosami do miasta.

Asterix i Kleopatra, zwłaszcza monolog Otisa mam wpisany na listę "szalup ratunkowych" wg. metody Pawlikowskiej. Chodzi o drobne przyjemności, które zawsze działają i możemy je stosować, jeśli czujemy nadchodzącą falę depresji. Czyli np. śmieszne filmiki albo pichcenie zdrowego obiadku.

Natomiast jak się całkiem chcę odciąć, w pełni zająć myśli, to uczę się fragmentów wierszy, co też zaraz uczynię, żeby mi się lepiej spało.

Carica Milica, poków dużo nałapałaś?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2016, 09:35
Dzien dobry:*********
W pracy jestem , walczylam z mala drukarka zeby wydrukowac nasze materialy do UP na promocje.
Ale juz sie uporalam na szczescie z tymi ulotkami.
Moj kombajn popsuty a ta mala drukarka strasznie wolno drukuje.

Poza tym to nie chcialo mi sie wcale jechac do pracy . Tak jeszcze z jeden dzien bym odpoczela.

Wczoraj bylam na spacerze i na vege burgerze ktory sie okazal przepyszny . Mialam z ciecierzycy plus masa dodatkow w formie warzywek i dwa sosy --- orzeszkowy i vege majonez. Orzeszkowy megasny.
A dzis noga mie pobolewa. No ale nic.

Oby upalu nie bylo bo ponoc maja wrocic od tego tygodnia. Wczoraj bylo fajnie , slonko ale temp okolo 25 stopni.,

Milego dnia dla Was!

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 sie 2016, 12:15
Dzień dobry w samo południe! :papa:

Dzionek piękny, ciepły, spokojny. Na jutro zapowiadają burze.
Poszłam późno spać jak na mnie, więc dzisiaj dłużej sobie pospałam. Wyszłam po małe zakupki codzienne, póki nie ma gorąca, a teraz ogarniam co nieco w domu. Nastawiłam pranie i popijam drugą kawusię.
Zaczynam robić się małym zombiakiem po dzisiejszym esci. :bezradny: Więc dzień będzie niezbyt aktywny, bo teraz bardzo reaguję na procha z tymi przerwami w braniu. No, ale....

platek rozy, Pracusiu Drogi :***** za tydzień będziesz miała 3 dni wolnego, to odsapniesz sobie trochę dłużej, a ten tydzień zleci szybko. Oby tylko nie było dokuczliwych upałów. Kontakt z ludźmi w pracy ma swoje dobre strony, czujesz się potrzebna i to daje zadowolenie.
A wczorajszego wypadu na dobre jedzonko zazdroszczę - takie fajne smaki miałaś. :great:

Miłego dnia i fajnej energii Wszystkim! :papa:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 08 sie 2016, 14:07
cyklopka napisał(a):mam wpisany na listę "szalup ratunkowych" wg. metody Pawlikowskiej. Chodzi o drobne przyjemności, które zawsze działają i możemy je stosować, jeśli czujemy nadchodzącą falę depresji. Czyli np. śmieszne filmiki albo pichcenie zdrowego obiadku.

when the dog bites :-| when the bee stings :-| :-| when I'm feeling sad :cry: :cry: :cry: I simply remember my favorite things and then I don't feel so bad....

Pawlikowska sobie coś przypisuje!!!! metodę tą opracowała pierwsza i propagowała taka jedna ex-obywatelka Czechosłowacji :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 14:34

"Będziemy piękni, jak dawniej, będziemy działać sprawnie!" :D

*Flaszka się kończy ... - źle to wygląda :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 sie 2016, 15:10
Dzień dobry.
Nihil, widzę ABW zajęło się sprawą Twojego powrotu na forum?

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 15:12
Purpurowy, wiesz, złożyłem Razwiedczykom tą propozycję nie do odrzucenia :D
robaki-biedaki xD

Sortuj wg