Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sie 2016, 19:39
kosmostrada, potwierdzam, placuszki pyszne...robiłam również :great:

Moja Droga, jednak dzięki "podczepieniu się" pod Twoje sukcesy, nastąpiła mobilizacja, czyli dałaś mi impuls do działania, siłę, nadzieję...
Ja jestem jednak uwięziona przez swoje fobie, lubię tę bezpieczną strefę, ale próbuję...wychodzę, jeżdżę, staram się żyć w miarę normalnie. Ale jest też we mnie rezygnacja, przeświadczenie, że może już nie warto, bo i po co? Te sprzeczne potrzeby, w zależności od samopoczucia, wypierają się wzajemnie. Na szczęście...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2016, 20:03
Oglądałam kolarzy w Rio, położyłam się pod kocyk, miło, cieplutko i w pewnym momencie obudził mnie mój własny chrap! :D Patrzę - godz.19, telewizor sam się wyłączył (pewnie była jego pora) - to se pospałam. A kolarze dalej jadą...

misty-eyed, oj, jak fajnie, że się pokazałaś. Czekałam cierpliwie na Ciebie i na wiadomości po MR i po operacji Syna.
Wszystko jak widzę jest w porządku, to i nastrój Ci się bardzo poprawił i forma wróciła. Super, i gratuluję tej samodzielności na spacerkach i innych wyjściach zakupowych. To forum (nasza Wyspa) ma to do siebie, że się nawzajem mobilizujemy, chociażby czytając o wyczynach innych i przy wsparciu, dobrym słowie.

kosmostrada, brawo za bibliotekę, chociaż było ciężko i bez frajdy. Wczoraj i dzisiaj też miałam taką derealkę na wyjściu z domu. Falujący i niewyraźny obraz, mimo okularów na nosie.
Na razie mam sporo ciacha, ale w przyszłym tygodniu zrobię te bananowe placuszki, lubię banany. To niewiele pojadłaś... :bezradny: :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sie 2016, 20:08
mirunia napisał(a): w pewnym momencie obudził mnie mój własny chrap! :D

To jest ciekawa sprawa, no nie? :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sie 2016, 20:15
mirunia, to forum ma taką moc, to prawda :D
A kolarze jadą dalej...już niedługo :D
Dobrze, że pospałaś Kochana, widocznie organizm potrzebował tego i już...

Purpurowy, oglądasz olimpiadę?
Czytałam, że śpisz co drugą noc mniej więcej - to tak jak ja :D , ale bez leków!!!
I tak należą Ci słowa uznania, radzisz sobie super!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sie 2016, 20:25
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, oglądasz olimpiadę?
Czytałam, że śpisz co drugą noc mniej więcej - to tak jak ja :D , ale bez leków!!!
I tak należą Ci słowa uznania, radzisz sobie super!!!

Dziękuję. :D Olimpiady nie oglądam, nie interesuję się za bardzo sportem, ale lubię oglądać otwarcie olimpiady. Niestety przegapiłem tym razem. :-|

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sie 2016, 20:57
Szkoda Majki :( Tak mało brakowało...
I znowu Radwańska 5 rakieta na świecie przegrywa z 26 w rankingu Chinką /czyżby powtórka z Londynu?/
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2016, 21:04
Bardzo szkoda Majki, ale mamy brąz. Widocznie miał być, bo walczył znowu z dwoma innymi.
A mnie jest szkoda tamtych, tyle godzin jazdy, tyle trudu i się wykopyrtnąć niedaleko mety. :bezradny: Oby nic im nie było.

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 sie 2016, 21:21
Dumny jestem Obrazek
To najlepszy antydepresant dla mnie :105:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sie 2016, 21:32
Zbieram na bilet, uwaga, zbieram na bilet! bo ja już dłużej tutaj /cenzura/ nie wytrzymam... http://www.tygodniksiedlecki.com/t35544 ... bogich.htm

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 sie 2016, 21:35
Purpurowy, to się stało w Twojej miejscowości?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sie 2016, 21:38
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, to się stało w Twojej miejscowości?

W najbliższym mieście. Tutaj codziennie tego typu akcje się odstawiają. Byłem w różnych miastach i widziałem różnych ludzi, ale takiego bydła (myślę że to odpowiednie określenie) jak tutaj to nigdzie nie widziałem.
Nawet jak się obok mnie wprowadzili nowi sąsiedzi, to tydzień nie pomieszkali, już ich okradli.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 sie 2016, 21:43
Purpurowy, no niestety różne tałataństwo jest :bezradny: Smutne to i wkurzające.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2016, 21:43
A ja właśnie wróciłam z psem, parasola nie wzięłam, to trochę nas obkropiło ;) .

misty-eyed, Mną też targają różne myśli, skrajne, choć ostatnio to już ciężko jest, bo dni dobrych nie ma. :roll: Tylko czasami chwile. No ale zawsze coś.

mirunia, No i jak Ty pójdziesz dziś spać, jak podrzemałaś do 19tej? :P Ja sprytnie zdrzemnęłam się w ciągu dnia.
A ja w ogóle ostatnio mało jem, jakoś apetytu nie mam... :bezradny:
Te derealki to może od pogody, co? No dziś to już mnie tak sieknęło, że odebrało mi całe zadowolenie z wyjścia. Ale wiesz co, myślę sobie, że jesteśmy miszcze, bo ja nie wiem, czy jakby to dopadło takiego zwykłego człowieka, czy by w ogóle wyszedł z chałupy, no chyba że na Izbę Przyjęć... :D

rolosz, :D

Purpurowy, Masz tyle lat, że możesz jeszcze całkowicie zmienić swoje życie. W efekcie również zmienić miejsce zamieszkania.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sie 2016, 21:44
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, no niestety różne tałataństwo jest :bezradny: Smutne to i wkurzające.

Niedawno też afera była że facet pociął kota... Naprawdę nie pamiętam, kiedy tutaj wydarzyło się coś dobrego. Wprowadzili wypożyczalnie rowerów miejskich (tak jak w Warszawie) to już połowę rozkradli, połowę zniszczyli.

Sortuj wg