Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sie 2016, 17:38
Liber8 napisał(a):
takie tam napisał(a):Co sądzicie o imieniu Fatima?

Nie podoba mi się, jak Fatima by podrosła, to byłaby niezadowolona z imienia :D

A mówiąc poważnie, to całkowicie zgadzam się z powyższą wypowiedzią.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 sie 2016, 17:40
Idę gdzie bo mnie chujoza weżnie :bezradny:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 sie 2016, 21:03
Ludzie mnie wkurwiają. Najchętniej bym się na tydzień zawinęła w kocyk i odcięła od świata. Potrzebuję odpoczynku od życia, bo złe emocje chłonę, jak gąbka. Pakuję się za parę dni i ruszam na Kraków, aby odetchnąć.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sie 2016, 21:05
Co tak zamilkliście moi drodzy, wszyscy poszliście gdzieś w świat jak Jerzyk? :P

Jakoś wróciłam w jednym kawałku z mojej "wielkiej" atrakcji pt. wypad do Ikei na obiad... :roll: ( ale wypsikałam się kolejnym nieznanym zapachem w drogerii, dusza odkrywcy zawsze silna. ;) )

Nie wiem, czy u Was też tak jest, ale w moim regionie przywożą autokarami zza wschodniej granicy ludków na shopping do centrów handlowych. No więc jadę ja sobie schodami ruchomymi z parkingu na górę do Ikei, a tam stoi na szczycie na samiutkim brzegu taka grupka turystyczna stłoczoną masą jak przestraszone owieczki. Co tu robić, ja na schodach ruchomych, nie mam nawet jak nogi postawić, z lekka spanikowałam. Szybka decyzja i rzutem na bark rodem z meczu footballu amerykańskiego wpadłam w tą grupkę wrzeszcząc przepraszam. :D

Leje i leje. Zimno. Aż nie wierzę czytając o waszych upałach...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sie 2016, 21:07
Carica Milica, A jednak w świat... tylko za chwilę ... ;) Kochana świetny pomysł :great: , takie przewietrzenie głowy, zmiana obrazków, zresetowanie. Zazdraszczam!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sie 2016, 21:25
kosmostrada, musisz uwierzyć na słowo, że był dzisiaj na południowym wschodzie i maleńkim centrum -skwar!
Nareszcie ta wielka żarówa poszła spać i człowiek oddycha nieco lepiej. Po południu i pod wieczór wachlowałam się gazetą i ledwo zipałam...
Teraz po fajnym prysznicu jest dużo lepiej.

Cieszę się, że trochę odżyłaś i wróciłaś do żywych... nawet "miastowy" obiad zaliczyłaś z przygodami.... :D Fajnie, że Cię syn wyciągnął i wymyślił tę Ikeę. ;)
Takich najazdów ludzików w moim mieście nie ma. Są nieliczni Ukraińcy, ale odwrotnie - nie kupują, lecz handlują kobitki bielizną, skarpetkami, bluzeczkami, piżamami itp. Nieraz mają fajne rzeczy, niedrogie.

Carica Milica, :great: super! atakuj teraz Ty Kraków. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 sie 2016, 21:27
kosmostrada, przyda mi się, bo jeszcze nerwicy dostanę, siedząc w Pyrowie. A tak sobie odpocznę i przewietrzę się.
Średnio lubię żarełko w Ikei. Za to ja byłam dzisiaj na burgerach, chyba najlepszych w mieście. Mniamniuśne, palce lizać!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sie 2016, 21:35
Dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sie 2016, 21:48
Carica Milica, Powiem Ci, że mi też tam ciężko coś wybrać do jedzenia, ale młody ma jakiś odjazd na to miejsce od maleńkości. :roll: Dla mnie najważniejsze, że pogadaliśmy, ja się z domu wyrwałam, wyjechałam poza strefę komfortu. Najgorsze z moją przypadłością przyssać się w swojej okolicy.
No to też na jedzonko wyskoczyłaś, super, coś tam z dnia uszczknęłaś mimo marnego poranka!

mirunia, Kochana to tylko mogę Ci życzyć, żeby ten zimniasty front do Ciebie dotarł, jednak bez ulew i morderczych zmian ciśnienia.
Czytałam, że Ty też dzielnie sobie poradziłaś z dzisiejszym dniem. :great:

Purpurowy, Jak ze spaniem U Ciebie? Jak tabs działa?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sie 2016, 21:58
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Jak ze spaniem U Ciebie? Jak tabs działa?

Działa... w kratkę. :lol:
Wiem jak to brzmi, ale to jest dosłownie tak, że jedną noc od razu zasypiam, drugą się tłukę przez pół nocy, następną znowu od razu zasypiam... i tak w kółko. :roll:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sie 2016, 22:05
Purpurowy, Zawsze to lepiej niż wszystkie noce do bani. :smile: Ale chyba jakiś specjalnych uboków nie masz?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sie 2016, 22:12
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Zawsze to lepiej niż wszystkie noce do bani. :smile: Ale chyba jakiś specjalnych uboków nie masz?

Pewnie że lepiej. Przypuszczam że jest tak, a nie inaczej, bo jak już mam tą "dobrą noc" to śpię po 12h i po prostu nie chce mi się spać następnej nocy. A uboków żadnych nie zauważyłem.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 05 sie 2016, 22:12
mirunia napisał(a):Są nieliczni Ukraińcy, ale odwrotnie - nie kupują, lecz handlują kobitki bielizną, skarpetkami, bluzeczkami, piżamami itp. Nieraz mają fajne rzeczy, niedrogie.

ja mam taką "swoją" panią z UA, handluje z mężem. Pan mąż zawsze mi dorzuca jakiś fikuśny gratisik typu stringi w panterkę, które już wożą od pół roku i rwie im się ta papierowa metka z taką sexy panią :mrgreen: , jakieś koronkowe-czerwone majtusie :mrgreen: albo silikonowe ramiączka :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 sie 2016, 22:22
Hej, melduję się. Trochę mnie wahnęło w górę, trochę może zaszalałem z kupowaniem, ale jest super z nastrojem. Jeszcze to kontroluję :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg