Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 11:49
Dzień dobry spamowa,

Nie mam siły. Nie mam siły. Nie mam siły. Prawie nie spałam w nocy, czuję się przyjebana i nie mam na nic ochoty. Miałam iść dzisiaj do biblioteki, ale nie wiem, czy się zbiorę. Do kitu jest wszystko.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 sie 2016, 12:27
Dzień dobry

kosmostrada, zadziorne, rockowe. Wiesz, że to lubię ;) :great:

Carica Milica, cześć E. ;) Też mam fatalny dzień... Jakoś nie mogę się pozbierać z tego bagna, pomimo łykania esci. Do lekarza się zapisałem, muszę przetrzymać do połowy sierpnia (ach te urlopy), może mi wprowadzi jakieś zmiany w leczeniu, bo nie nie chce mi się już tak ciągnąć
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 12:31
rolosz, cześć M. ;) Trzymamy się dzisiaj razem? Razem będzie raźniej w ten gorszy dzień. Mój lekarz też niestety na urlopie- jakoś w przyszłym tygodniu mam się do niego odezwać i umówić na wizytę. Jak mu napiszę, że jest ujowo, to szybko się do niego dostanę. Może da Ci jakiś nowy lek, skoro esci nie pomaga.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 sie 2016, 12:55
Carica Milica, No trzymamy się ;) Idziesz do tej biblioteki? Zastawiam się nad wyjściem z domu na spacer, ale jeszcze mi się nie chce ruszyć tyłka :bezradny:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sie 2016, 13:45
kosmostrada napisał(a):To jest niewiarygodne, że drugi miesiąc jest taka sama pogoda - słońce, chmury, słońce, chmury. Nie wiadomo jak się ubrać, a i głowa tego nie lubi... :bezradny:

Łoj tak, u mnie to samo. Parne i duszne to lato. Wczoraj był fajny dzień, a dzisiaj znowu duchota, mimo, że nie ma upału, jest tylko bardzo ciepło.
No, ale takie uroki lata....

Dzień dobry Wszystkim niedomagającym! :papa:

Byłam na rynku, niedawno wróciłam cała zadyszana. Kupiłam warzywa na leczo, w mięsnym kiełbaskę i boczuś i będzie pichcenie, ale nie wiem czy dzisiaj. :bezradny: Boli mnie łeb, z tej duchoty i zza długiego spania. Obudziłam się koło 2 i długo nie mogłam usnąć... za to wstałam koło 10. :shock:
Nie pamiętam już kiedy tak długo spałam. :roll: A teraz nie mam ani siły, ani weny do robienia czegokolwiek.

kosmostrada, bransolki są bombowe, super zadziorne i z charakterem. :great: Będziesz miała do specjalnego image`u.
Są niepowtarzalne jak mówisz. Moja jest węższa i wkładana przez dłoń (okrągła), ale tak skutecznie gdzieś schowałam z innymi bransolkami podczas remontu, że od ponad roku szukam srebrnej szerokiej i "diabeł ogonem przykrył". :bezradny: Ale muszę je znaleźć, bo pamiętam jak je wsadziłam w jakieś dupełko. :shock:
Dzionek pewnie nabierze lepszych kolorów, jak się rozkręcisz - mam taką nadzieję, że u mnie też się coś zmieni w lepszą energię.

rolosz, może jeszcze nie zmieniaj leku, przecież był okres, że lek działał i czułeś się w miarę dobrze. To lato też ma wpływ na nasze samopoczucie, może jesienią będzie lepiej. Ja też dość długo czułam się źle, wracały lęki, depresja i tak w kółko było, aż się wreszcie unormowało na znacznie lepsze samopoczucie. Po roku brania esci doktor zaproponował stopniową odstawkę, próbowałam przez 2 m-ce, ale nie dałam rady, dopiero od marca spróbowaliśmy znowu (że z wiosną będzie korzystniej to zrobić) i do tej pory jestem na tej odstawce- mam 2 dni przerwy w braniu esci.
A masz jeszcze coś dodatkowego np. na noc? Ja mam mirtę 15mg i ją doktor chce zostawić jeszcze na jakiś czas, jak zejdę z esci.
Nie rezygnuj jeszcze z esci, na cholerę mieszać i znowu wchodzić w nowy lek i w uboki?
Obyś jak najszybciej poczuł się lepiej - tego Ci życzę!

Pozdrawiam Spamowiczów! :papa:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sie 2016, 14:00
Hello, a ja mam świetny dzień. Energia mnie rozpiera :yeah:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sie 2016, 14:17
Ḍryāgan, szczęśliwiec! :great: Za to my zdechlaki :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 14:22
Ḍryāgan, No widzisz, przeszło najgorsze :great: , teraz tylko się nie rozpędź w górę. ;)

rolosz, Roloszku tak mi przykro, że ten lek Cię nie stawia na nogi. Dużo osób latem jakoś tak jest sponiewieranych, nie wiem w czym rzecz... :bezradny: Byle do wizyty, nie jest tak źle z terminem, ja mam dopiero na wrzesień.
Spacer koniecznie.

Carica Milica, Tak Cię coś rzuca ostatnio, jazda po wertepach... :( Mam nadzieję, że na popołudnie troszkę Cię podniesie.

rolosz, mirunia, Cieszę się, że Wam się moje rockowe biżu podoba, zawsze to jakąś frajdę sobie sprawiłam ( a właściwie monsz, bo ja bym znowu pewnie na sobie zaoszczędziła... :roll: )

mirunia, U mnie też duszno się zrobiło. Ale zakupki też zrobiłam.
A taka jestem nijaka cały czas, nawet jak mnie okrutnie nie poniewiera...
Kochana całkiem możliwe, że się na wieczór troszkę lepiej poczujesz. Długie spanie nam nie służy. :bezradny: A nawet jeśli nie, to w końcu jeden dzień gorszej formy każdego dopada. Możesz poszukać bransolek w ramach działań wspierających. ;)

Teraz dobra kawka! :great: A na obiad dziś orientalnie - kuskus z kurczakiem i warzywami. Mam cudną przyprawę marokańską, będzie pachnąco... :105:
Zaraz przesmażę jeszcze raz mój dżemik śliwkowy i do słoiczków!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sie 2016, 14:24
kosmostrada, już jestem na górze i macham z chmurki :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 14:38
Ḍryāgan, Jestem za daleko, żeby rozwinąć siatkę zabezpieczającą! :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sie 2016, 14:42
kosmostrada, jesteś z nimi w zmowie?

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 14:51
Cześć spamowicze ;) .

Kurde, wlaśnie wstałem i zorientowałem się, że nie mam żadnego obiadu zrobionego. Coś trzeba będzie wycudować... :bezradny:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 15:04
rolosz, byłam w bibliotece. Oddałam książki i poszwendałam się między półkami. Trochę lepiej się czuję. Jak u Ciebie?

Ḍryāgan, kurde, bo Cię ściągnę za ucho z tej chmurki. Marsz na ziemię i to już!!!!!!!

kosmostrada, rzuca mną ostatnio. Nie wiem, co lekarz na to wszystko powie. Ciągle słowo "szpital" mi kołacze po głowie.

na_leśnik, zrób placki na obiad. :mrgreen:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 15:13
Carica Milica, nie mogę. W plackach są jajka. A przysięgam, jeszcze jedno jajco zjem i będą mnie w końcu mopem zbierać z całej hali :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg