Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 sie 2016, 08:50
kosmostrada, mirunia, Kochane a ja pol nocy w placzach , nie dosc ze migreniszcze mnie tyle trzymalo bo wczoraj mialam tez takie oszolomienie i nie tyle bol duzy ale zawroty od migreny i mdlosci i na pelnych obrotach w pracy musialam byc bo dosc ciezki dzien byl. Mnostwo ludzi ,z ajec . W nocy za to inni sasiedzi urzadzli impreze na balkonie , do tego noga znow mnie zaczela rwac i efekt taki ze pol nocy przeryczalam .
Teraz jestem zdolowana , wylekniona i odmozdzona.

mirunia, spodenki super :great: butki tez na pewno w ygodne i do spodni beda jak znalazl ! Moja sasiadka z naprzeciwka bardzo lubi wlasnie mokasyny i ma ich zawsze kilka par . Twierdzi ze najwygodniejsze.

kosmostrada, pomidory wlasne tez bym chciala miec z wlasnego ogrodka . Wtedy wiesz ze jesz bez pestycydow bo niestety one najbardziej je wchlaniaja ... A pomidorki uwielbiam . Nie jadlam tylko takich czarnych bo nie widze na bazarku.

Jakie macie plany na ten dluzszy weekend?
Ja w zasadzie nijakie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 sie 2016, 08:52
Witam :papa:

kosmostrada, pomidory takie sobie ale talerzyk piękny :P
®

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 sie 2016, 09:40
Cześć i czołem
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 sie 2016, 10:11
Dzień dobry! :papa:

No, forum naoliwione i powinno "chodzić" jak tryby w zegarku. :D

Pochmurno jakoś dzisiaj i chłodno, może jeszcze wyjdzie słońce...

platek rozy, bidulko moja, niedobrze, że nie wypoczęłaś tej nocy po wczorajszej migrenie. Może w ciągu dnia uda Ci zdrzemnąć i nabrać sił.
Już niedługo masz wizytę u neurologa, pociesz się tym, że da Ci coś na te bóle i mdłości. A lęki, to wiadomo, że jak nałoży się kilka takich dolegliwości, które nie dają wytchnienia, to zaraz psyche siada i reagujemy niepokojem.
Wypłakałaś się dostatecznie, wyrzuciłaś te emocje z siebie, to przynosi ulgę - ale nie dołuj się już dzisiaj i nie pogłębiaj stresu. Na spokojnie działaj dzisiaj, zrób coś dobrego dla siebie, spacer, muzyka, relaks, lektura, pichcenie... może poczujesz się lepiej i minie zły nastrój.

cyklopka, latam, latam, a w butach obowiązkowo. :lol:
Kochana, Ty się wysypiaj w nocy Nocny Marku i regeneruj siły, bo i remont i potencjalna randka wymaga energii i pomyślunku. ;)

kosmostrada, pomidorki są zajefajne, jak malowane... poza tym swoje i radują bardzo. Wyglądają na tym talerzu jak na dawnych obrazach z martwą naturą.
Tych zielonkawych nie widziałam jeszcze, a tym bardziej nie jadłam. To masz radochę z tych plonów ogródkowych. :great:

JERZY, Ḍryāgan :papa: witajcie
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 13 sie 2016, 10:14
Chciałem obejrzeć na YT Cannibal Holocaust.Ale,zablokowany.Przecież ja nie dziecko.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 sie 2016, 11:07
Dzień dobry!

U mnie pogodowo jak zwykle, już dwie kawy dziabnęłam. Ale temperatura póki co przyjemna, jak dla mnie. ( wakacjowicze cierpią, bo już ni ma lata :bezradny: )

J3RZY62, A dziękuję, talerzyk vintage'owy, angielska porcelana z lat 80-tych chyba. ( takie smaczki z mojego okresu zbieractwa porcelany i szkła... ;) ) Mam takie cztery i normalnie używam, choć wzorek niemodny. ;)
Pomidorki to maluchy koktailowe, więc może nie są imponujące, ale i tak radują. :smile:

platek rozy, Tulam Cię mocno Kochana, spróbuj jednak z tego długiego weekendu skorzystać.

mirunia, Ano mam radochę, jak idę wyrzucić śmieci, a przy okazji wracam z garścią pomidorasków. :smile:
Widziałam te zielone pomidory na ryneczku kiedyś, ale w wersji dużej. To taka mała fajna niespodzianka , bo miały być gruszkowe, a jednak coś tam panu sadzonkowemu się pomyliło. ;)
Przede wszystkim życzę Ci, żeby nie padało, to sobie zawsze połazikujesz.

Ḍryāgan, I jak się czujesz?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 sie 2016, 11:40
wiejskifilozof, wystarczy mieć konto na YT z datą urodzenia i wtedy automatycznie odczytuje.

mirunia, ale ja nie siedzę, bo lubię, tylko na prawdę boję się iść spać...

platek rozy, tulam!
Planów nie mam, dzisiaj tylko akcja charytatywna, a potem nic konkretnego.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 sie 2016, 11:46
Dzień dobry spamowa,

Po koncercie bardzo zadowolonym człowiekiem jestem. Kortez był cudowny, może trochę nagłośnienie było zbyt ciche, ale i tak mi to nie przeszkadzało, aby wczuwać się w każdy jego utwór. <3 Miód dla mych uszu.

Głowa mnie trochę boli, ale psychicznie czuję się dobrze.

Ściskam wszystkich baaaardzo mocno!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 sie 2016, 11:49
Carica Milica, głowa Cię boli, bo pewnie masz kaca.
kosmostrada, czuję się dziwnie, czyli tak jak nie lubię - bo nie wiem czy mam górkę czy dołek i wkurwia mnie to wszystko. czyli znaczy zolafren mi rozjebał nastrój, ale nie do końca
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 sie 2016, 11:54
Ḍryāgan, po kawie, czy po wodzie? Jak myślisz? Bo tylko to ostatnio piję.
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 sie 2016, 12:10
Carica Milica, nie wierzę Ci :)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 13 sie 2016, 12:11
cyklopka napisał(a):wiejskifilozof, wystarczy mieć konto na YT z datą urodzenia i wtedy automatycznie odczytuje.

mirunia, ale ja nie siedzę, bo lubię, tylko na prawdę boję się iść spać...

platek rozy, tulam!
Planów nie mam, dzisiaj tylko akcja charytatywna, a potem nic konkretnego.

Próbowałem to,ale się nie dało.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 sie 2016, 12:13
Ḍryāgan, to nie. :bezradny: Przecież Cię nie będę usilnie przekonywać, że wczoraj nie mam kaca.
F31.6
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 13 sie 2016, 12:21
Ḍryāgan, Proszę mi tu nie robić małego alkusa z Carica Milica, :!: ;)

Sortuj wg