Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 01 sie 2016, 21:20
Dobry wieczór,

Szału nie ma z moim samopoczuciem, ale czuję się lepiej. Spotkanie z koleżanką poprawiło mi humor. ;) Będzie lepiej, zawsze jest.

Buziaki wszystkim!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 01 sie 2016, 21:27
Carica Milica, czesc Kochana :)

dobrze, że lepiej :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2016, 21:32
Oj jak muli forum, ledwom wlazła... :? :shock:

Purpurowy, kto Cię wykurzył z pokoju? :shock:

platek rozy, cieszę się, że już Kraków luźniejszy i mieszkańcy wracają do normalności. A także, że było to jednak piękne przeżycie dla wszystkich Polaków, i że wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie! :great:
Czytałam, miałaś trudny dzień, ale już mija i teraz tylko odpoczywaj, żeby jutro być sprawną, ogarniętą i pełną energii. A pogoda się dzisiaj spisała i faktycznie było lżej i zdrowiej. W piątek ponoć znowu upał, ale tylko jeden dzień.
Oglądam jedynkę z koncertem i pieśniami powstańczymi.... podoba mi się, Warszawa dzisiaj śpiewa i wspomina.

cyklopka, obyś zhandlowała ten mebel, komuś się przyda, a Tobie grosz przybędzie. :great: Własne gniazdko ma same zalety, ciesz się remontem... trzymam kciuki za sprawny jego przebieg. :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2016, 21:36
Oj jak muli forum, ledwom wlazła... :? :shock:

platek rozy, cieszę się, że już Kraków luźniejszy i mieszkańcy wracają do normalności. A także, że było to jednak piękne przeżycie dla wszystkich Polaków, i że wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie! :great:
Czytałam, miałaś trudny dzień, ale już mija i teraz tylko odpoczywaj, żeby jutro być sprawną, ogarniętą i pełną energii. A pogoda się dzisiaj spisała i faktycznie było lżej i zdrowiej. W piątek ponoć znowu upał, ale tylko jeden dzień.
Oglądam jedynkę z koncertem i pieśniami powstańczymi.... podoba mi się, Warszawa dzisiaj śpiewa i wspomina.

cyklopka, obyś zhandlowała ten mebel, komuś się przyda, a Tobie grosz przybędzie. :great: Własne gniazdko ma same zalety, ciesz się remontem... trzymam kciuki za sprawny jego przebieg. :great:

Spamowa wyspa

przez rolosz 01 sie 2016, 21:39
mirunia, widzę, że u Ciebie dobry nastrój :great: łapiesz wiatr w urlopowe żagle :) To dobrze. Tak, muszę Ci powiedzieć, że spotkanie z liskiem chytruskiem było całkiem fajne. Zatrzymał się na środku ścieżki, popatrzył mi prosto w oczy i dopiero po paru sekundach zwiał.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 sie 2016, 21:43
mirunia napisał(a):

Mamusia, bo kupili sobie super hiper ultra mega nańtańszy pakiet telewizji satelitarnej jaki tylko można było znaleźć w Polsce i nie mają nawet połowy kanałów które ja mam z telewizji naziemnej, więc jak jakiś serial, to od razu do mnie. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2016, 21:59
rolosz, na popołudnie i wieczór zazwyczaj nastrój gra i buczy, gorzej jest tak do południa... :bezradny:
E, to było spotkanie na wysokim szczeblu z liskiem chytruskiem. :great:
Mam nadzieję, że też czujesz się lepiej teraz na wieczór. Ja jutro będę niekumata, bo kolej na esci. :roll: :x

Purpurowy, to bądź gościnny i oglądaj razem z Mamusią, a najlepiej jak załatwisz im też naziemną. :D

A teraz ciekawe, czy uda się wysłać posta, bo muli okrutnie... no, mogliby coś z tym zrobić fachowcy od tego forum... hej tam na tratwie!!!!

Spamowa wyspa

przez Sigrun 01 sie 2016, 22:01
mirunia, Hej :*
U mnie forum działa normalnie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 01 sie 2016, 22:13
Mnie bardzo muli forum. -.- Kurda no!
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 sie 2016, 22:31
mirunia, myślę, że taki zawrotny interes tatuś ubił, że mu się zwróci za paliwo i fajki.

Purpurowy napisał(a):
mirunia napisał(a):

Mamusia, bo kupili sobie super hiper ultra mega nańtańszy pakiet telewizji satelitarnej jaki tylko można było znaleźć w Polsce i nie mają nawet połowy kanałów które ja mam z telewizji naziemnej, więc jak jakiś serial, to od razu do mnie. :mrgreen:

U mnie dokładnie ta sama patologia :silence:

Ale jak puszczam hip-hop na kompie, to jest to tarcza dźwiękowa.

Jak mi się filmy ściągną, to robię sobie maraton Batmana.

Przyznam wam się do czegoś.
Mam straszne problemy z pamięcią do nazwisk/imion/nazw ulic. Niektóre dzieci w szkole nauczyłam się odróżniać dopiero pod koniec roku.
Czytanie Władcy Pierścieni to była męczarnia, Silmarillionu nie dałam rady przeczytać.
W Grze o Tron zaczęłam rozróżniać postacie drugoplanowe dopiero w 5 sezonie, a do tej pory znam ich tylko jedną trzecią.
Z książek, z uniwersum Gwiezdnych Wojen, które dzieją się poza filmami po przeczytaniu nie pamiętam imion głównych bohaterów.
O polityce mało co mogę powiedzieć, z historii nie wiem jak zaliczyłam dwa egzaminy na studiach.
Czasem się martwię, że ludzie pomyślą, że się nie znam na czym świat stoi, albo, że tylko udaję fankę fantastyki :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 02 sie 2016, 00:11
cyklopka napisał(a):[b]
Czytanie Władcy Pierścieni to była....

czytanie Władcy Pierścieni = najpiękniejszy maj mojego życia.

ja nie zaczajam "kto z kim" w "Perswazjach" Jane Austen i sobie to musiałam rozrysować.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 sie 2016, 11:01
Dzień dobry,

To dzisiaj ja otwieram spamową! :D Przyjemny chłodek nastał w Pyrowie, aż chce się oddychać i iść na spacer (co też mam w planach, ale później). Nastrojowo króluje drugi biegun, ale jeszcze w formie pięciu centymetrów nad podłogą, więc szkód jakichś nie wyrządzę, a górka przyjemna z dobrym humorem. Czułam, że mnie wystrzeli w górę po wczorajszej otchłani, trochę mój chad już znam i pewne znaki potrafię odczytać.

Buziaki wszystkim!
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 02 sie 2016, 11:12
Carica Milica, Carica vel "Buziak" :D ;)
Ostatnio edytowano 02 sie 2016, 11:14 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 sie 2016, 11:13
Dzień dobry.

Sortuj wg