Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 sie 2016, 15:59
misty-eyed, witaj.
misty-eyed napisał(a):Dzień dobry Kochani :D

Purpurowy, :D wyruszasz w świat :?:

Jedziemy w kilka osób, odwiedzić osobę z innego forum.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 sie 2016, 16:03
Purpurowy, :great: bardzo cieszę się, że coś się u Ciebie dzieje :yeah: Miłego spotkania :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sie 2016, 16:04
Dzień dobry! :papa:

Fajna dzisiaj pogoda, od rana słońce, chmurki i nie leje. Dobry dzień był na latanie po mieście. Rano popsiątałam trochę chałupę, zrobiłam ręczną przepierkę, a później manicure i w południe wyruszyłam na podbój miasta. Całkiem niechcący wstąpiłam do carrefoura, bo byłam niedaleko... ale nie lubię tam kupować. Mały wybór owoców i warzyw, nie bardzo wiem, gdzie co jest (bo rzadko tam chodzę), no i w ogóle nie mój sklep. :bezradny:
Ale wychodząc od kasy wstąpiłam do butiku z Sale i kupiłam za 19,90 kolorowe cienkie porteczki i portfel z ekologicznej skórki, fajny.
Już "przemeblowałam" się ze starego do nowego i aż miło spojrzeć do torebki, o. :D
A teraz kończę pichcić jarzynową na bulionie z wermiszelem.

kosmostrada, przyjemnej drzemki i miłego popołudnia! Bardzo się cieszę, że trochę się rozruszałaś i masz zdrowe podejście do naszych niedomagań. Też jestem za tym, żeby dać czasami upust naszym nastrojom i nie przyklejać uśmiechu na gumce, jeśli goowniano się czuję.
W mocnym okresie depry było to nawet niemożliwe... :bezradny:
A dzisiaj robię trochę za zombiaka (esci), ale powoli zaczyna puszczać. Najgorzej było mi w mieście.

Carica Milica, No i super! Załatwiłaś sprawy poza domem, udało się i nic się nie wydarzyło. Trzeba tylko wyjść za próg, a później już pójdzie.
Czekamy na wieści po wizycie, a teraz Kochana głęboki oddech i do ulubionego doktore. Trzymam kciukasy!

takie tam, J3RZY62, Purpurowy, cześć Chopaki!!! :papa:

Purpurowy, próbowałeś już zmyć tę farbę? Jeżeli olejna to rozpuszczalnikiem ftalowym/benzynowym, gorzej jak emulsyjna - trzeba skrobać, bo wodą nie zmyjesz.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 sie 2016, 16:17
mirunia, witaj.
mirunia napisał(a):Purpurowy, próbowałeś już zmyć tę farbę? Jeżeli olejna to rozpuszczalnikiem ftalowym/benzynowym, gorzej jak emulsyjna - trzeba skrobać, bo wodą nie zmyjesz.

Jeszcze nie próbowałem, dopiero będę próbował na przełomie sierpnia i września, bo jeżdżę co jakiś czas do rodziny w tamte rejony, to wpadnę na ten grób.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 sie 2016, 16:17
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, :great: bardzo cieszę się, że coś się u Ciebie dzieje :yeah: Miłego spotkania :lol:

Dziękuję. :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sie 2016, 16:19
misty-eyed, witaj! Pisałam megaśny post i nie było jeszcze Ciebie. :D
Jak dzisiejszy dzień mija przy takiej fajnej pogodzie? Mam nadzieję, że rozruszałaś to "bolenie".

Spamowa wyspa

przez takie tam 11 sie 2016, 17:01
mirunia, wyrazy uszanowania przyjąć proszę. Nadzieję żywię, iże mój list w zdrowiu dobrem Was zastanie. Tymczasem, pozdrowienia z wybrzeża zanzibarskiego ślę ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2016, 17:11
Purpurowy, No i po prostu super! :great: Miłej wyprawy!

misty-eyed, mirunia, Witajcie Kochane, dobrze Was widzieć!

mirunia, No szalejesz moja droga, szalejesz zakupowo... :D Ja za portfelem fajnym też chodzę, bo mój już zaczął być obskubany na rogach. Myślałam, że na jarmarku dostanę, ale o dziwo mało portfelowych stoisk i nic mi w oko nie wpadło.
Fajnie tak połazikować w ciągu dnia, nie? :105:
No jestem trochę bardziej aktywna, co mnie bardzo cieszy. Trochę upierdliwe są te drzemki, ale co zrobić ( ciekawe, czy w pracy będę przysypiać o drzemkowej porze... :roll: )

takie tam, Na safari się wybierasz? ;) ( oczywiście bezkrwawe)

Właśnie wróciłam z psiurkiem, ale fajnie jest na dworze. Obiad ugotowany, jednak nie w tortilli, tylko z ryżem podam, jakoś tak mi lepiej pasuje. Ostre wyszło, ale pycha! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 11 sie 2016, 17:23
Cześć wszystkim ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 sie 2016, 17:56
Siemacie

Mam właśnie postescitalopramowe uniesienie i czuję się niezwykle lekko. Lubię ten stan, szkoda tylko, że trwa to zazwyczaj tak krótko, a po nim byt staje się skrajnie nieznośny.

kosmostrada napisał(a):) Jesień idzie, jak ta Buka... :P

Też już czuję jesień w powietrzu. Od jakieś czasu.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez takie tam 11 sie 2016, 18:07
kosmostrada, znalazłem grę planszową dla jednego gracza i zamierzam sprawdzić co i jak ;) Na razie ratujemy zagubionego Ływingstouna ;)

Blog kulinarny jest wam znany, więc wklejam jeszcze ten: zajecza-norka.blogspot.com
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sie 2016, 18:59
kosmostrada, oj tak, łazikowanie jest fajne, jak nie ma upału i jest cel. Wykorzystuję więc urlop i pogodę na takie inne spędzenie czasu, niż dom i okoliczne wyprawy. Poza tym mam potrzeby zakupowe przed jesienią, może uda mi się jeszcze jakieś butki kupić do latania do pracy.
A jesień już widać, słychać i czuć... trochę mi markotno z tego powodu. :( Chłodno, skarpety włożyłam, balkon zamknęłam, ręce grzeję o kubek z herbatą.... nieee... :why:

takie tam napisał(a):mirunia, wyrazy uszanowania przyjąć proszę. Nadzieję żywię, iże mój list w zdrowiu dobrem Was zastanie. Tymczasem, pozdrowienia z wybrzeża zanzibarskiego ślę ;)

Dziękuję Waszmości za słów piękności. Kontenta za troskę o szlachetne zdrowie... "nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz".
A gdzież się tam Waszmość wypuściłeś? Zważaj jeno na gorący klimat tamtegoż wybrzeża i jakoweś zasadzki grubego zwierza. :D

rolosz, Ty masz loty dzisiaj po esci, a mnie przymuliło, później lekko uniosło, a teraz klapłam. :bezradny:
Jutro będzie lepiej, czego i Tobie życzę.

na_leśnik , witaj! zapomniałam, żem Cię jednym okiem widziała. :D Już po pracy?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 sie 2016, 19:25
Fajnie, uciekł mi post :hide:

Zacznę od nowa... ;) Witajcie ponownie, już emocje pomeczowe opadły, lubię to :yeah: Choć dzisiaj ciężki dzień, jakieś psychiczne niepokoje dopadły mnie...

Ciekawa jestem czy doktor pomoże jakkolwiek naszej Caricy Milicy?

mirunia, to prawda, jesień nadchodzi...będzie pięknie, choć na pewno chłodniej :roll: /czas, by zimnolubni mieli trochę radochy/.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 sie 2016, 19:26
misty-eyed napisał(a):Ciekawa jestem czy doktor pomoże jakkolwiek naszej Caricy Milicy?

Spróbuje nie pomóc, to się tam do niego przejdziemy. :nono:

Sortuj wg