Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 lip 2016, 10:15
Hej hej, witam wszystkich
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 lip 2016, 10:23
Witam :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 30 lip 2016, 10:32
Dzień dobry wszystkim,

Dopiero piję śniadaniową kawę (sobota w końcu) i przeglądam wiadomości. Ciężko mi się spało w nocy. Ciągle się budziłam i jeszcze przyczołgały się jakieś pokręcone sny, taplające się w sosie krwistym. :hide:

Wczoraj dostałam w prezencie książkę "Poradnik pozytywnego myślenia". Film widziałam dwa razy - przed diagnozą, jako film "idziemy do kina na walentynki" i jeszcze sobie go włączyłam kilka miesięcy po tym, jak sie dowiedziałam, że mam chad. Zupełnie inne oglądanie. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 lip 2016, 10:40
Carica Milica, hej Wiewióreczko. Też nie mogłem spać, chociaż się położyłem wcześnie.Wszystko mnie bolało i zresztą nadal boli. Potrzebny mi ketonal naprawdę. Nie znam tego filmu, on jest o chadowcach?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 30 lip 2016, 10:52
Ḍryāgan, nie masz jak sobie skombinować receptę? Ściskam Ciebie mocno, Szczypiorku. Główny bohater ma chad - na początku filmu wychodzi z psychiatryka, wraca do rodzinnego domu i próbuję odzyskać żonę oraz dawne życie przy użyciu filozofii "pozytywnego myślenia". W wielkim skrócie.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 lip 2016, 10:57
Carica Milica, skombinuję sobie. Muszę tylko podjechać do jakiegoś znajomego lekarza. Nie wiedziałem, że ChAD da się wyleczyć pozytywnym myśleniem, chociaż sam próbuję się kurować "siłą woli" :) muszę to obejrzeć :)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 30 lip 2016, 11:01
Wiem, że historia brzmi nieprawdopodobnie, ale dawno temu jak ten film miał wchodzić na ekrany dziewczyna ode mnie ze studiów, w sytuacji ujmijmy to "oficjalnej" --- przekręciła ów "Poradnik pozytywnego myślenia" na "Pozytywnik....". Ona ma bardzo szybkie tempo mówienia --- plus stres też podziałał wtedy.
Nie pamiętam już kto, ale jeden z bohaterów którejś książki M.Musierowicz też tak przekręcał.

Mnie się to zdarza, jak za długo czytam te wszystkie "chór wujów- wór ... :mrgreen: " i inne "stój Halina".

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 30 lip 2016, 11:05
Ḍryāgan, obejrzyj, obejrzyj! Dobry film na seans we dwoje. 8) Powstała też melodramat o chadowcu - "Mr. Jones", w roli głównej Richard Gere.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 30 lip 2016, 11:19
Carica Milica, nuta na dziś:

Tak a propos wizyt u znajomych Francuzów :P ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 30 lip 2016, 11:28
Nihil, do Francji mi ostatnio nie po drodze. :( I nie przepadam za Paryżem, wolę Bretanię i Dolinę Loary. :mrgreen:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 30 lip 2016, 11:36
Ḍryāgan napisał(a):Nie znam tego filmu, on jest o chadowcach?

Leciał ostatnio na TVP Kulturze ;) Heh, doktorek był całkiem spoko :D

Carica Milica napisał(a):Wczoraj dostałam w prezencie książkę "Poradnik pozytywnego myślenia". Film widziałam dwa razy - przed diagnozą, jako film "idziemy do kina na walentynki" i jeszcze sobie go włączyłam kilka miesięcy po tym, jak sie dowiedziałam, że mam chad. Zupełnie inne oglądanie. :mrgreen:

Miałem podobnie z "Dniem Świra". Dawno temu, przed "rozkurwami", autentycznie mnie śmieszył - obecnie już trochę mniej ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 lip 2016, 11:48
Dzień dobry Wszystkim!!!

U mnie pada. A czasami nie pada. O, teraz wyszło słońce... O, schowało się... :roll: Łeb ćmi.

Coś mnie podkusiło, żeby wziąć dziś procha. Jestem już tak wymęczona, że myślę - dziabnę sobie, może choć trochę postawi mnie na nogi. No. Po jakimś czasie dostałam takiej telepawki, że nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Mierzę puls - 103. :bezradny: Jako że od rańca jestem na nogach, to już zdążyłam trochę porobić, w paru miejscach być, bo przecież muszę coś działać, żeby jakoś się uspokoić.
Niby można brać to cholerstwo doraźnie, ale widocznie jak już organizm jest tak wyczyszczony, to jednak uboki wejściowe są. Albo już nic mi nie pasuje... Albo i tak telepawa była dziś w programie... :roll:
Muli mnie, a jednocześnie rozrywa w środku. Cholery można dostać.

No nic, trzeba kolejny dzień przetrwać i spróbować coś z niego uszczknąć.

Miłego dzionka moi drodzy!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nihil 30 lip 2016, 12:54
Carica Milica napisał(a):Dolinę Loary. :mrgreen:

Piękne zamczyska :105: To mówisz, wyrwałaś tam jakiegoś szlachetnego rycerza w tej lśniącej mediolance ? :D ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 lip 2016, 12:55
Carica Milica napisał(a):Ḍryāgan, obejrzyj, obejrzyj! Dobry film na seans we dwoje. 8) Powstała też melodramat o chadowcu - "Mr. Jones", w roli głównej Richard Gere.
to oglądałem, ale jakoś mało wiarygodnie wypadło jak dla mnie.
wolę Bretanię i Dolinę Loary.
o! to tak jak ja. Paryż mnie trochę rozczarował

Sortuj wg