Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 sie 2016, 21:55
kosmostrada, witaj.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 sie 2016, 22:07
Može mi ktoś wyjaśnić co się stało z Jasińska ?
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez WolfMan 07 sie 2016, 22:14
Lusesita Dolores,
A kto to jest?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 sie 2016, 22:21
Kolarka:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sie 2016, 22:43
Purpurowy, :papa: Witaj renowatorze antyków. ;)

Mam taką super książkę do czytania, a tak mnie oczy bolą... :why: Ech chyba włączę telewizor, żeby mi się nie zepsuł z nieużywania. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 07 sie 2016, 23:34
Świecie miły za szklaną taflą - dobry wieczór. Humor dopisuje?
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 sie 2016, 00:55
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry niedzielne luzaki! :papa:

Niewiarygodne, ale zapachniało jesienią u mnie... :shock: Niby słońce, ale bardzo zimny wiatr ( z resztą już nawiało chmur, więc pewnie znów u mnie pogoda będzie w kratkę). Żałowałam, że kurtki nie wzięłam.
Poranek taki jak zwykle - spacer z psem, a teraz kawka.
Zaraz jakieś pranie porobię, co by zatorów nie mieć i tyle moich planów na dziś póki co... :roll:

Miłego dzionka Wam życzę!

cyklopka, Asterixa i Kleopatrę bardzo lubię, uśmiałam się okrutnie na tym filmie.
Młody był na Legionie i wrażenia może nie tak ostre jak krytyków, ale wg niego zmarnowany potencjał, fabuła słaba. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.
Piniondz piniondzem, ale chyba rozpirzanie kafelków młotem jest niezłym odstresowywaczem... ;)

Jest satysfakcja, że coś robię. Poza tym wiem, że jestem silniejsza fizycznie od wielu osób, zawsze mnie bardzo burzyło, gdy ktoś mnie uważał za słabą. A co dupnęłam w irytującą mnie umywalkę, to moje :mrgreen:

Aktualny pomysł to wanna na pół łazienki, sedes i szafka/półka pod lustrem, więcej nic się nie zmieści. Nie wiem, czy w efekcie to wyjdzie sprytnie, czy dziwnie.

Legion samobójców mi się bardzo podobał, nie wiem, co się mogło komu nie podobać. Koledzy mają wyśrubowane wymagania jeśli chodzi o przenoszenie na ekran postaci z komiksów, ja nie :lol: Dobrze się bawiłam, ludzie się na mnie nie gapili w autobusie, tak że chyba będę częściej chodzić z kolorowymi włosami do miasta.

Asterix i Kleopatra, zwłaszcza monolog Otisa mam wpisany na listę "szalup ratunkowych" wg. metody Pawlikowskiej. Chodzi o drobne przyjemności, które zawsze działają i możemy je stosować, jeśli czujemy nadchodzącą falę depresji. Czyli np. śmieszne filmiki albo pichcenie zdrowego obiadku.

Natomiast jak się całkiem chcę odciąć, w pełni zająć myśli, to uczę się fragmentów wierszy, co też zaraz uczynię, żeby mi się lepiej spało.

Carica Milica, poków dużo nałapałaś?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sie 2016, 09:35
Dzien dobry:*********
W pracy jestem , walczylam z mala drukarka zeby wydrukowac nasze materialy do UP na promocje.
Ale juz sie uporalam na szczescie z tymi ulotkami.
Moj kombajn popsuty a ta mala drukarka strasznie wolno drukuje.

Poza tym to nie chcialo mi sie wcale jechac do pracy . Tak jeszcze z jeden dzien bym odpoczela.

Wczoraj bylam na spacerze i na vege burgerze ktory sie okazal przepyszny . Mialam z ciecierzycy plus masa dodatkow w formie warzywek i dwa sosy --- orzeszkowy i vege majonez. Orzeszkowy megasny.
A dzis noga mie pobolewa. No ale nic.

Oby upalu nie bylo bo ponoc maja wrocic od tego tygodnia. Wczoraj bylo fajnie , slonko ale temp okolo 25 stopni.,

Milego dnia dla Was!

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 sie 2016, 12:15
Dzień dobry w samo południe! :papa:

Dzionek piękny, ciepły, spokojny. Na jutro zapowiadają burze.
Poszłam późno spać jak na mnie, więc dzisiaj dłużej sobie pospałam. Wyszłam po małe zakupki codzienne, póki nie ma gorąca, a teraz ogarniam co nieco w domu. Nastawiłam pranie i popijam drugą kawusię.
Zaczynam robić się małym zombiakiem po dzisiejszym esci. :bezradny: Więc dzień będzie niezbyt aktywny, bo teraz bardzo reaguję na procha z tymi przerwami w braniu. No, ale....

platek rozy, Pracusiu Drogi :***** za tydzień będziesz miała 3 dni wolnego, to odsapniesz sobie trochę dłużej, a ten tydzień zleci szybko. Oby tylko nie było dokuczliwych upałów. Kontakt z ludźmi w pracy ma swoje dobre strony, czujesz się potrzebna i to daje zadowolenie.
A wczorajszego wypadu na dobre jedzonko zazdroszczę - takie fajne smaki miałaś. :great:

Miłego dnia i fajnej energii Wszystkim! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 08 sie 2016, 14:07
cyklopka napisał(a):mam wpisany na listę "szalup ratunkowych" wg. metody Pawlikowskiej. Chodzi o drobne przyjemności, które zawsze działają i możemy je stosować, jeśli czujemy nadchodzącą falę depresji. Czyli np. śmieszne filmiki albo pichcenie zdrowego obiadku.

when the dog bites :-| when the bee stings :-| :-| when I'm feeling sad :cry: :cry: :cry: I simply remember my favorite things and then I don't feel so bad....

Pawlikowska sobie coś przypisuje!!!! metodę tą opracowała pierwsza i propagowała taka jedna ex-obywatelka Czechosłowacji :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 14:34

"Będziemy piękni, jak dawniej, będziemy działać sprawnie!" :D

*Flaszka się kończy ... - źle to wygląda :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 sie 2016, 15:10
Dzień dobry.
Nihil, widzę ABW zajęło się sprawą Twojego powrotu na forum?

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 15:12
Purpurowy, wiesz, złożyłem Razwiedczykom tą propozycję nie do odrzucenia :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Nihil 08 sie 2016, 15:50

"CZERWONE KORALE, CZERWONE NICZYM WINO, KORALE Z POLNEJ JARZĘBINY I ŁZY DZIEWCZYNY I WIELKIE ŁZY !!!" :D
robaki-biedaki xD

Sortuj wg