Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 28 lip 2016, 00:54
takie tam, było minęło... trzeba zyc teraźniejszościa ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 lip 2016, 00:54
cyklopka napisał(a):Ja nic palcem już nie będę robić, wszelkie delikatne cieniowania zrobiłam pędzelkiem do makijażu i już nic nie dotykam, bo zepsuję.

a nie, palcem wiadomo, że nie :D
mnie tylko chodziło o to, żeby "wiadomo Ci było, o co chodzi" ---- a że jestem laikiem rysunkowym = to nie umiem tego fachowo określić i porównuję do technik mi znanych ( tj. strugi i mazanie palcem tego pyłku po kartce i włala = szybkie tło :mrgreen: )

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 lip 2016, 01:07
Zdjęcie, z którego korzystałam ma takie tło.

Zamiast karła są filiżanki z kawą.

Myślę, że jakiekolwiek tło zniszczyło by kontrastowość poszczególnych rysunków, bo musiało by dotknąć ich linii, które odrysowywałam z dużą precyzją.

Jutro wrzucę zdjęcie całości, muszę zrobić przy świetle, żeby jakość przenieść.

Drugi portret to będzie Kyle szykujący się do powrotu do serialu po latach :mhm: Wtedy już bez problemu zrobię draperię w tle, bo zdjęcie jest duże i ostre.

O, rety, rysowanie wciąga, szkoda, że tak rzadko to robię.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 lip 2016, 01:11
Purpurowy napisał(a):Procedury i standardy swoją drogą, ale mnie to tylko denerwuje.

ja uważam, że w przypadku, kiedy to byłby jakiś domokrążca - jakieś oferty "kup pan coś, pacz pan jakie dobre noże", jakieś ankiety i tego typu sprawy ---- to tak, wtedy jednoznaczna odmowa powinna starczyć temu komuś ---- i jakby znów wyskakiwał z tym / albo oświadczał "ja do pana jeszcze zadzwonię, czy pan zmienił zdanie" ----można byłoby mówić o sytuacji "ja pikolę, czy do nich nie dociera "nie" :hide: ".

Ale tutaj mi się to podoba, co ona zrobiła--- i tu nie widzę powodów do wkurzenia. Można nie lubić kobiety i rozumiem, że podnosi ciśnienie "to nazwisko" i "ona", ale procedura sama w sobie jest fajna i ja to jak najbardziej propsuję.

Ludzie są różni, jeden powie "nie" i to jest "nie na wieki wieków amen", a drugi powie "rezygnuję", a potem po jakimś czasie zmyśli "kurcze, chyba jednak źle się stało :cry: " i wtedy wstyd mu przychodzić/dzwonić/pisać jak syn marnotrawny i mówić, że "wie pani co, jednak chciałbym spróbować znów, mogę jeszcze? przyjmie mnie pani". Tutaj typiara ułatwia ten krok, bo sama pisze pierwsza. Mnie się to podoba.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 01:19
HoyaBella napisał(a):
ja uważam, że w przypadku, kiedy to byłby jakiś domokrążca - jakieś oferty "kup pan coś, pacz pan jakie dobre noże", jakieś ankiety i tego typu sprawy ---- to tak, wtedy jednoznaczna odmowa powinna starczyć temu komuś ---- i jakby znów wyskakiwał z tym / albo oświadczał "ja do pana jeszcze zadzwonię, czy pan zmienił zdanie" ----można byłoby mówić o sytuacji "ja pikolę, czy do nich nie dociera "nie" :hide: ".

Ale tutaj mi się to podoba, co ona zrobiła--- i tu nie widzę powodów do wkurzenia. Można nie lubić kobiety i rozumiem, że podnosi ciśnienie "to nazwisko" i "ona", ale procedura sama w sobie jest fajna i ja to jak najbardziej propsuję.

Ludzie są różni, jeden powie "nie" i to jest "nie na wieki wieków amen", a drugi powie "rezygnuję", a potem po jakimś czasie zmyśli "kurcze, chyba jednak źle się stało :cry: " i wtedy wstyd mu przychodzić/dzwonić/pisać jak syn marnotrawny i mówić, że "wie pani co, jednak chciałbym spróbować znów, mogę jeszcze? przyjmie mnie pani". Tutaj typiara ułatwia ten krok, bo sama pisze pierwsza. Mnie się to podoba.

Tobie się podoba, mi się nie podoba, każdy ma swoje zdanie. W czym problem?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 lip 2016, 01:32
dobra, już w niczym.

Spamowa wyspa

przez Davin 28 lip 2016, 01:51
Bry wieczór. Co to za fochy na spamowej?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 01:53
Davin, cześć.
Dlaczego fochy? Wszystko w porządku jest.

Spamowa wyspa

przez Davin 28 lip 2016, 01:55
Purpurowy, bo mam wrażenie że się fochacie a nie wymieniacie swoje zdania. :P

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 01:58
Davin napisał(a):Purpurowy, bo mam wrażenie że się fochacie a nie wymieniacie swoje zdania. :P

A gdzie tam, ja się w ogóle nie focham. Nawet nie ma o co.

Jedynie co się w tym momencie "focham" to na muzykę. Znaczy się może nie focham, ale po prostu postanowiłem że nie będę się zajmował czymś do czego się zupełnie nie nadaję. Zajmę się tym co mi dobrze wychodzi, czyli... hmm, no właśnie...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 lip 2016, 02:14
Purpurowy, trzeba robić to, co się kocha, a jak wychodzi, to już sprawa tego czegoś ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 02:17
Zaraz pewnie dostanę po łbie (i słusznie) ale jak chlałem, to chociaż żule pod sklepem mi rękę podawały.
A teraz... a teraz nic. Dalej siedzenie w chałupie, nie ma do kogo japy otworzyć.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 04:38
Je tu kto?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 lip 2016, 06:48
Dzień dobry o poranku. Życzę wszystkim, którzy tu zajrzą miłego dnia, (będzie deczko chłodniejszy mam nadzieję)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg